-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']a ja nigdy nie słyszałam o mlekomatach:oops: a to w butelce czy w czym?[/QUOTE] Butelki plaskikowe sa obok mlekomatu tak, ze sama sobie napełniasz :) [quote name='WATACHA']To zaśmieć u mnie.Wiedzy nigdy za wiele jak kiedyś wspomniałam.Zawsze można zmienić zdanie.Jestem ciekawa Twoich opinii, a to jest jeżeli chodzi o moją osobę jest dla Ciebie wielkim plusem.[/QUOTE] MOżecie tutaj :lol: -
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/rozne/DSC_0189_zps556898a7.jpg[/url] ha tam sa jakieś cegły przykryte plandeką i na tym snieg... myśłąłam, ze to ptak jakiś :lol: Dumka i Foxi naprawde sa bardzo fotogeniczne ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Wiem, wiem zrozumiałam.Jednak takie od krówki , kózki, czy owieczki to chyba posiada takie coś jak wapń :). Podobno najlepsze w tej chwili jest to z tych mlekomatów czy jak to się tam nazywa.[/QUOTE] Kolezanka kupowała mówiła ze jest ok. Mi sie ejszcze nie złozyło hmmm -
[quote name='ania0112']bo on nigdy tutaj nie został oficjalnie nazwany frankiem, zawsze monia mówiła o nim jako o dziadeczku, to na fb pojawiło się franio ;)[/QUOTE] Aaa czekaj Dziadunia kojarzę... Ale nie wiemc zy mi się z dziadkiem Silverem co u Uli jest nie pomerdało....
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
Alez masz łada tabete na kompie :loveu: Tosia ma wygodnie :) Kocur 5,5? jej... to tak z porównania psa i kota... to "mój" Hangar-Garaż to chyba z 10 kg musi miec... -
O mamusiu ile tego białego napadało... Dobrze ze u mnie chwilowo mrozy - 15 ale bez białego :shake:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']No takiego z kartonu to już całkiem bym nie ruszyła, ja cały czas piszę o MLEKU, nie sprecyzowałam jakim. Kiedyś jak mąż pracował gdzie indziej to mu facet przywoził od swojej krówki.Następnego dnia była śmietanka:evil_lol:[/QUOTE] Ja pisałam o pasteryzowanym :lol: ze bez wapnia ejst ;) Mi znajomi jak jeżdżą do siebie do domu to przywożą zawsze dobre istoty ;) ale teraz jestem docięta od nowych dostaw bo cielaczek niedługo bedzie i musieli zasuszyć krowinkę :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
jezu rosól mam gotowac?? Sobie jak rosół robie to jest świeto lasu :razz: a w mleku w kartonie powszechnie dostępnym na rynku nie ma wapnia... Z tego co pamietam chyba pasteryzacja zabija całe wapno ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Ta, ludzie i siebie i koty mlekiem krzywdzą :eviltong: [B]Mnie krzywdzi brak mleka :) [/B] Nie mam pojęcia co jeszcze gorącego można dać, bo psu to normalne gotowane żarcie. A koty takie jadają?[/QUOTE] ja w ogóle nie wiem co koty jadają... opróćz suchej i mokrej karmy :) [quote name='wilczy zew']Mordziasta kocha mleko i nie ma biegunki.[/QUOTE] Tazz też:) i Fix tez;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Mozesz zanieś,najwyżej zamarznie. W schronie roznosilismy prawie wrzatek a i tak potrafilo zamarznąć.[/QUOTE] Hmmmmm no przy - 15 jakie włąsnie mam tutaj... [quote name='zerduszko']Mleko i koty to temat dyskusyjny ;) Najlepiej jakby ciepłe zaniosła jak kot będzie.[/QUOTE] A tak wiem :) To ludzie nauczyli koty pić mleko przez całe życie i jak nie przyzwyczajony to dostanie biegunki :) tak po prostu wymieniałam :) -
O widze wiadomosc na gg :)
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
Aaaaa zdjecia kocich osobowości wygrzewających się na grzejniku to gdzie?:) -
[quote name='eria'] Sandra, tak ,fotel jest tam gdzie mam salonik ;)[/QUOTE] EEee to w ogóle fajnie, ze ona tak Ci towarzyszy ;) A wiesz... bo w związku z tym salonikiem to ja będę miała do Ciebie słowo... bo dojrzewam coraz bardziej do zakupu maszynki... Przy dwóch psach to już jest spora kwota za strzyżenie (obydwóch)... a i tak nie bardzo wiem gdzie miałabym ich teraz zaprowadzić... No i bym chciała poprosić Cie o pomoc... w doborze sprzetu jaki musiałabym nabyć... bo ja w ogóle sie nie znam... i nie mam o tym zielonego pojęcia... (ale te futra moje będa wyglądać :diabloti:) raz Tazziowi grzbiet obcinałam u Magdy tylko :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Traumy psie niestety zostają[/QUOTE] Ano niestety zostają... Przegapiłam post... A ja włąsnie zlazłam na dół i jest taki mróz ze mi drzwi wejsciowe od wewnątrz na samym dole przyszroniło :eek2: a byłam w garażu nakarmić kota/y i kurde to żarcie z puszki też zamarzło w misce... wywaliłam i nasypałam tylko suchego... nie wiem może jakiegos nie wiem? goracej wody? mleka? czegoś goracego?? co moge zanieść? garaż pusty w tej chwili ale tak sie zastanawiam a nóż moze... -
Heheh to role się zaminiły i Teraz Dumka bedzie na fotelu a Foxi na kanapie;) a ten folet to masz w tym pokoju co strzyzesz rozumiem:) Cudownie rozbrajająco wygląda w tym ubranku ;)
-
Nazwa stowarzyszenia (związku): [B] CRPIK CANIS FELIS :razz: [/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
3mamy kciuki Za obydwie psie panienki! -
[quote name='malawaszka']matko bosko GDZIE?????? :evillaug:[/QUOTE] [quote name='Margi']Na zjeździe był bardzo dobry kompot z czerwonych owoców o ile dobrze pamiętam :confused:[/QUOTE] Hmmmm to przepraszam :lol:
-
[quote name='malawaszka']yyy ale o so chozi???? :hmmmm: jakie pudła?[/QUOTE] [quote name='Pysia']Pisałaś o lekach w pudle- pewnie o to ;) Pusia? :crazyeye:[/QUOTE] Tak tak o tym... I przepraszam za pomyłkę w nicku :splat: [quote name='malawaszka']dajcie spokój... podawanie Bryzie kroplówek to jest masakra jakaś... ona nie chce, nie rozumie, szamocze się, szarpie, koszmar... :shake:[/QUOTE] Przyzwyczai się... Absurd jest wielki :)
-
Co to znaczy niewyobrażalnie grzeczny szczeniak?:lol: bo jakos mój mózg nie ogarnia :lol: Fajnie Cię tu znowu zobaczyć :) ogon ma jak pióropusz tak się rozwinął :) I jak to teoretycznie jeszcze czekacie? Ona w sumie jest połączeniem i Dirki i Vesper (genowo) w jednym :) Po 7 miesiącach musiałas się straszliwie przywiązać do niej ;)