Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='ania0112']a ja nigdy nie słyszałam o mlekomatach:oops: a to w butelce czy w czym?[/QUOTE] Butelki plaskikowe sa obok mlekomatu tak, ze sama sobie napełniasz :) [quote name='WATACHA']To zaśmieć u mnie.Wiedzy nigdy za wiele jak kiedyś wspomniałam.Zawsze można zmienić zdanie.Jestem ciekawa Twoich opinii, a to jest jeżeli chodzi o moją osobę jest dla Ciebie wielkim plusem.[/QUOTE] MOżecie tutaj :lol:
  2. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/rozne/DSC_0189_zps556898a7.jpg[/url] ha tam sa jakieś cegły przykryte plandeką i na tym snieg... myśłąłam, ze to ptak jakiś :lol: Dumka i Foxi naprawde sa bardzo fotogeniczne ;)
  3. [quote name='WATACHA']Wiem, wiem zrozumiałam.Jednak takie od krówki , kózki, czy owieczki to chyba posiada takie coś jak wapń :). Podobno najlepsze w tej chwili jest to z tych mlekomatów czy jak to się tam nazywa.[/QUOTE] Kolezanka kupowała mówiła ze jest ok. Mi sie ejszcze nie złozyło hmmm
  4. [quote name='ania0112']bo on nigdy tutaj nie został oficjalnie nazwany frankiem, zawsze monia mówiła o nim jako o dziadeczku, to na fb pojawiło się franio ;)[/QUOTE] Aaa czekaj Dziadunia kojarzę... Ale nie wiemc zy mi się z dziadkiem Silverem co u Uli jest nie pomerdało....
  5. Po regale? To może zaklęty w psa kot :lol:
  6. Alez masz łada tabete na kompie :loveu: Tosia ma wygodnie :) Kocur 5,5? jej... to tak z porównania psa i kota... to "mój" Hangar-Garaż to chyba z 10 kg musi miec...
  7. O mamusiu ile tego białego napadało... Dobrze ze u mnie chwilowo mrozy - 15 ale bez białego :shake:
  8. [quote name='WATACHA']No takiego z kartonu to już całkiem bym nie ruszyła, ja cały czas piszę o MLEKU, nie sprecyzowałam jakim. Kiedyś jak mąż pracował gdzie indziej to mu facet przywoził od swojej krówki.Następnego dnia była śmietanka:evil_lol:[/QUOTE] Ja pisałam o pasteryzowanym :lol: ze bez wapnia ejst ;) Mi znajomi jak jeżdżą do siebie do domu to przywożą zawsze dobre istoty ;) ale teraz jestem docięta od nowych dostaw bo cielaczek niedługo bedzie i musieli zasuszyć krowinkę :)
  9. jestem i ja;) Ale ładnie ja odfilcowałyście ;) A Tila nie była u Wataszków?
  10. jezu rosól mam gotowac?? Sobie jak rosół robie to jest świeto lasu :razz: a w mleku w kartonie powszechnie dostępnym na rynku nie ma wapnia... Z tego co pamietam chyba pasteryzacja zabija całe wapno ;)
  11. [quote name='zerduszko']Ta, ludzie i siebie i koty mlekiem krzywdzą :eviltong: [B]Mnie krzywdzi brak mleka :) [/B] Nie mam pojęcia co jeszcze gorącego można dać, bo psu to normalne gotowane żarcie. A koty takie jadają?[/QUOTE] ja w ogóle nie wiem co koty jadają... opróćz suchej i mokrej karmy :) [quote name='wilczy zew']Mordziasta kocha mleko i nie ma biegunki.[/QUOTE] Tazz też:) i Fix tez;)
  12. [quote name='ania0112']nie wiedziałaś? Brokatowy wątek po Monice przejęłam i jak nie mamy tymczasów to tu zamieszczam czasem zdjęcia lub informacje :)[/QUOTE] no nie wiedziałam, przeciez bym przylazła wczęsniej.... :razz:
  13. Aaaaaaaaaaaaaaaa ja nie wiedziałam, ze macie galerrie :) zpaisuje a jutro poczytam :) I to widze od samego pcozatku jeszcze z DT :)
  14. [quote name='wilczy zew']Mozesz zanieś,najwyżej zamarznie. W schronie roznosilismy prawie wrzatek a i tak potrafilo zamarznąć.[/QUOTE] Hmmmmm no przy - 15 jakie włąsnie mam tutaj... [quote name='zerduszko']Mleko i koty to temat dyskusyjny ;) Najlepiej jakby ciepłe zaniosła jak kot będzie.[/QUOTE] A tak wiem :) To ludzie nauczyli koty pić mleko przez całe życie i jak nie przyzwyczajony to dostanie biegunki :) tak po prostu wymieniałam :)
  15. O widze wiadomosc na gg :)
  16. Aaaaa zdjecia kocich osobowości wygrzewających się na grzejniku to gdzie?:)
  17. [quote name='eria'] Sandra, tak ,fotel jest tam gdzie mam salonik ;)[/QUOTE] EEee to w ogóle fajnie, ze ona tak Ci towarzyszy ;) A wiesz... bo w związku z tym salonikiem to ja będę miała do Ciebie słowo... bo dojrzewam coraz bardziej do zakupu maszynki... Przy dwóch psach to już jest spora kwota za strzyżenie (obydwóch)... a i tak nie bardzo wiem gdzie miałabym ich teraz zaprowadzić... No i bym chciała poprosić Cie o pomoc... w doborze sprzetu jaki musiałabym nabyć... bo ja w ogóle sie nie znam... i nie mam o tym zielonego pojęcia... (ale te futra moje będa wyglądać :diabloti:) raz Tazziowi grzbiet obcinałam u Magdy tylko :lol:
  18. [quote name='AnkaG']Traumy psie niestety zostają[/QUOTE] Ano niestety zostają... Przegapiłam post... A ja włąsnie zlazłam na dół i jest taki mróz ze mi drzwi wejsciowe od wewnątrz na samym dole przyszroniło :eek2: a byłam w garażu nakarmić kota/y i kurde to żarcie z puszki też zamarzło w misce... wywaliłam i nasypałam tylko suchego... nie wiem może jakiegos nie wiem? goracej wody? mleka? czegoś goracego?? co moge zanieść? garaż pusty w tej chwili ale tak sie zastanawiam a nóż moze...
  19. Heheh to role się zaminiły i Teraz Dumka bedzie na fotelu a Foxi na kanapie;) a ten folet to masz w tym pokoju co strzyzesz rozumiem:) Cudownie rozbrajająco wygląda w tym ubranku ;)
  20. Nazwa stowarzyszenia (związku): [B] CRPIK CANIS FELIS :razz: [/B]
  21. 3mamy kciuki Za obydwie psie panienki!
  22. [quote name='malawaszka']matko bosko GDZIE?????? :evillaug:[/QUOTE] [quote name='Margi']Na zjeździe był bardzo dobry kompot z czerwonych owoców o ile dobrze pamiętam :confused:[/QUOTE] Hmmmm to przepraszam :lol:
  23. [quote name='malawaszka']yyy ale o so chozi???? :hmmmm: jakie pudła?[/QUOTE] [quote name='Pysia']Pisałaś o lekach w pudle- pewnie o to ;) Pusia? :crazyeye:[/QUOTE] Tak tak o tym... I przepraszam za pomyłkę w nicku :splat: [quote name='malawaszka']dajcie spokój... podawanie Bryzie kroplówek to jest masakra jakaś... ona nie chce, nie rozumie, szamocze się, szarpie, koszmar... :shake:[/QUOTE] Przyzwyczai się... Absurd jest wielki :)
  24. Co to znaczy niewyobrażalnie grzeczny szczeniak?:lol: bo jakos mój mózg nie ogarnia :lol: Fajnie Cię tu znowu zobaczyć :) ogon ma jak pióropusz tak się rozwinął :) I jak to teoretycznie jeszcze czekacie? Ona w sumie jest połączeniem i Dirki i Vesper (genowo) w jednym :) Po 7 miesiącach musiałas się straszliwie przywiązać do niej ;)
×
×
  • Create New...