Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='zerduszko']Ja tam też nie zwracam uwagi gdzie psy sikają, byleby nie po murkach :oops: Na kupy już tak, wyszukuję miejsce gdzie nie trzeba sprzątać, bo nie daję rady się schylać :lol: Masakra jak idę z Boltem i widzę oko, to tylko go proszę żeby doniósł do lasku ;)[/QUOTE] [quote name='ulana']Super nastolatek! Następnych trzynastu :) Sandra - a może to sposób na oswajanie ich psa z Tazziem ;)[/QUOTE] Ja rozumiem, ze psu się moze zdarzyc ale słuchajcie ebz przesady. jak patrzyłam to dwa razy nalał. Ulana- sikanie mi pół metra od drzwi to ich sposób na oswojenie... bez sensu. oswajają jak nas spotkają ale to uważam po prostu za bezczelność. Niech przychodzą i wąchaja ale niechze nie pozwalaja m u sikać.
  2. [quote name='wilczy zew']Beszczelni :mad:[/QUOTE] Noooo [quote name='WATACHA']Oj tam:evil_lol:[/QUOTE] heh [quote name='AnkaG']Idź im nasikaj pod drzwi :) aaa przypomniałaś mi jak kiedyś byliśmy nad morzem - puuuusto w dali jeden człek siedzi.... idzieeeemy a Keysi kucnęła i koo metr od faceta nawaliła...[/QUOTE] Powiedziałamz e nasikam im psami! keysi tez bezczelna :lol: [quote name='3 x']o prosze sprawiłaś sobie prezent na moje imieniny ;) czasmi jak Fredziowi na paczatku pobytu u nas chcialo się srać to wychodziliśmy i Fredzio szybciutko szybciutko wzdłuż bloku przy płotku zachodził za blok podchodził pod okna i walił na rzadko pod oknami czułam się jak w Dniu Świra :evil_lol: i mocno zaciskałam kciuki, zeby nikt z parteru nie wyjrzał przez okno ;) bo niestety nie zawsze zbieralnei Fred nawalił ;)[/QUOTE] ale pod wejście pod drzwi komuś? Boz e sie zdarza czy chorowowe to wiecie ja tez ze słomką nie chodze aby wyzbierac jak tazz ma biegunke np... chociaz pod okna nikomu nie chdozę... bo u mnie domki :lol: i ogrodzenia:)
  3. Idefix musi szybko... Tazzman da mi jakies 30-40 minut :lol: Ale to tez zalezy ile wypiły wieczorem oraz czy jest snieg bo jak jest snieg to muszą mocno bo sie nazrą zawsze :lol:
  4. [quote name='malawaszka']to akurat nie my :lol: ja wstawiłam go tylko na fb sznaucerowe a tam wypatrzyła go dziewczyna chętna dać DT - reszta dzieje się między nią i szydłowiakami :)[/QUOTE] Super wiadomsoc;) to oby transport się znalazł;)
  5. Zrob zrób. Jak Ty będziesz spokojniejsza to też i DUmka nie bedzie mocniej ejszcze swirowac;) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-q-YggOj4PoY/UtvN-rAHwKI/AAAAAAAAFb4/Dd5QmNFq6r4/w640-h414-no/DSC_0340.JPG[/url] cudownie, słodziuchno tutaj wygląda;)
  6. a nie mozesz zwrócic całkiem tej pościeli... bezsensu!
  7. [quote name='AnkaG']No jak przeżyłaś ... w emocjach :)[/QUOTE] A zebyś wiedziała... [quote name='malawaszka']och jaka piękna rocznica - 100 lat![/QUOTE] :) [quote name='WATACHA']Widocznie nie było tak źle:evil_lol:[/QUOTE] nooo jeszcze zyje :razz: [quote name='danyww']Życzę Wam duuuużo lat ze sobą :lol: A u mnie wczoraj minęło 13 lat odkąd mój obecny staruszek (Kastor) jest ze mną. 13 urodziny miał w zeszłym roku w październiku. :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/Vbn7iSME8jV5kRfdbt876yt64g33H-EHrs4GEt39aTU=w276-h207-p-no[/IMG][/QUOTE] Oby była szczesliwa rocznica :) A ż wiecie co własnie pogoniłam sąsiadów! Sasiedzi maja psa a mieszkają po drugiej stronie ulicy. Ten ich pies straszliwie nie lubi/ boi się Tazza. jak się spotykamy w dole to ten ich pies po prostu ucieka... i biegnie do domu. tam zabiegi rózne robili, prsili mnie abym stała z Tazzem oni krazyli wokół nas mając tego psa no nic to nie zmieniło to takie wprowadzenie do sasiadów teraz wprowadzenie do tego jak mieszkam i gdzie;) Mieszkam na osiedlu domków. wszystkie mają ogrodzenia- oprócz tego gdzie mieszkam ja. Do schodów wejsciowych przylega mi taki mały skwereczek, ale taki maciupki jakieś 2 metry na 3 może... kiedys była tam trawa teraz sa kamienie. Na tymze skwerku szczeniaki me robią siku. a co wolno im ich skwerek. o i koniec wprowadzenia Historia włąsciwa. od jakiegoś czasu wyczaiłam, ze sąsiedzi przyprowadzają tego swojego psa na ten mój skwerek, podejrzewałam ze nim sikają ale... nigdy nich nie przyłapałam :knuje: do dziś. Własnie przed chwilą Idefix zaczał sie drzec przy oknie i poszłam popatrzeć. Stoją. Tj pani stoi na chodniku a Pan z pieskiem na smyczy na skwerku... jedno siku, drugie siku... nóz krwa mac! Tak sąsiadom?? pod drzwiami?? Otwieram okno. I mówię, ze sikaja mi psem w ogródku, ze jak tak można ze bez przesady. Oh oh bo ich pies ciągnie sam tutaj przed i po spacerze. I ze tylko wącha... Mówię, ze widziałam, ze przynajmniej dwa razy siknął (snieg jest widac nawet slady) i ze to tak jakbym ja im drzwi od furtki otworzyła i sobie weszła i wysikiwała psy przed ich wejsciem do domu! i co słyszę? To moze by tego ich psa moje psy pogoniły zeby już tu nie przychodził... :shake: (pomijam ze wiedza iz Fix ma problemy z agresją bo jak sie czasem mijamy to komentuja ze oh jak sie uwiesił :roll:) zesz w nie powiem co w co! mają psa na smyczy? mają to zesz cholera tak trudno isc do domu????? musiałam miec głupia minę bo powiedzieli ze nie będa przychodzic... Ja rozumiem z zapachem oswajać ale kurde no! pod drzwi mi psem sikaja no :mad:
  8. [quote name='wilczy zew']To teraz juz będziesz miała z Tazzika fajnego psa,tak pisala Jambi.[/QUOTE] to to juz od października bo wtedy skonczył 4 lata :) [quote name='marako']Tazzio malutki, ze szczecinką sterczącą zamiast brody cudny! - uwielbiam ten etap u sznupiastych! Życzenia kolejnych 4-leci w zdrówku dla Was z Tazziem, no i żeby Fix dał się Ci ponudzić...[/QUOTE] No słodycz była ale też Menda :lol: Ja nie wiem jak ja z nim przezyłam pierwsze dwa lata conajmniej.... nie wiem. [quote name='AnkaG']Gratki za 4 latka razem :)[/QUOTE] :)
  9. [quote name='Margi']No to dalszych 100 wspólnych lat życzymy.:BIG: Tazzio był przeuroczym szczeniaczkiem.:loveu:[/QUOTE] Dziekujemy :) Był na zdjeciach ;) ogólnie był okropny :lol: [quote name='ulana']Śliczniasty nochal już jako maluch miał. :) Mnóstwo dalszych wspólnych lat. Ildefix to taki aniołeczek jak przy Tobie jest. No nie uwierzyłabym że rozrabiaka po tym jednym filmiku. :shake:[/QUOTE] Idefix jest po prostu menda nad Mendami ;)
  10. No takiego bez oczu mi dali :lol: Ale potem odzyskaliśmy oczka :) A mnie się dziś sniło, ze m ujedno oczko zanikało i taką potworna dziure miał w czaszce :shake:
  11. [quote name='zerduszko']Jaki ten Fix jest ładny pieronek :loveu: A co do noszenia, to ja starego raz 3 pietra wniosłam, 21 kg wściekłego starucha :roll:[/QUOTE] Dziekujemy :) Ja jamnika jak był młody a ja tez młoda byłam nosiłam przez całe osiedle bo uciekał;) ale mała byłam 9-10 lat miałam ale był cięzki :lol: [quote name='ania0112']Fixu i Tazzik:loveu: ale one się fajosko bawią! Co do wnoszenia to ja kiedyś mojego jamniora szorstkowłosego na 8 piętro tachałam jak windy odmówiły posłuszeństwa ..[/QUOTE] Ja jamnika jak był młody a ja tez młoda byłam nosiłam przez całe osiedle bo uciekał;) ale mała byłam 9-10 lat miałam ale był cięzki :lol: A ja mam skleroze :mdleje: W Sobote 18 mineło 4 lata jak Tazzio jest ze Mną :loveu: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00231.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00246.jpg[/IMG] W drodze do domku:) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00226.jpg[/IMG] A jaki jest teraz to... pamietacie przecież :lol:
  12. [quote name='ulana']Zdecydowanie nie. Ja też właściwie - czyj nos będę podziwiać na zdjęciach? :)[/QUOTE] Nooo toz decydowanie nie może być na wodzie :lol:
  13. Oho ja nie zgadnę... się szykowac na kiedy mam :grab:
  14. [quote name='ulana']Może by próbował, ale prędzej by pękł jak smok. :)[/QUOTE] nie moge się narazic na tę stratę :(
  15. I Tazz i Idefix :) Tym razem i idefix zaczał szczekać :) Na końcu otrzebują się szczeniaki... i TZ udaje donalda hahaha [video=youtube_share;5Wig1KIFEFI]http://youtu.be/5Wig1KIFEFI[/video] [URL]http://youtu.be/5Wig1KIFEFI[/URL]
  16. Chciałam Wam pokazać Idefixa Moimi oczami ze tak powiem. I stąd filmik nagrany jak leżał na mnie :) [video=youtube_share;gAkplqRCm-E]http://youtu.be/gAkplqRCm-E[/video] [URL]http://youtu.be/gAkplqRCm-E[/URL]
  17. [quote name='ania0112']od 10 minut pada śnieg.. już jest biało... gdzie wy tego milana oglądacie?[/QUOTE] Na Puls 2 własnie leci ;) nie zazdroszczę sniegu :shake:
  18. ehhhh ja to nie za bardzo moge się zapowiadać bo... jak nie ogarne Fixa to raczej nigdzie nie pojade :shake: rzuca się na każdego możliwego psa w tej chwili, nie ważna wielkość ani płeć :grab:
  19. [quote name='ulana'] A mogą być pływające domki? ;) Ogrodzone są - lewa burta, prawa burta... [/QUOTE] O jaaaa Tazzman byłby poza ogrodzeniem non toper :lol: i nie obiecuje ze nie wypiłby tej całej wody - :lol:
  20. [quote name='ulana']Ja też nie chcę zimy i cały lód i śnieg mogę chętnym oddać! [B]Okropieństwo![/B] Nochal Tazzia jak zwykle śliczny! :) [B]:loveu: dziękujemy ;)[/B] Podgryzanie na filmiku mrożące krew w żyłach... [B]Zaraz pokażę Wam jak Fix szczeka :lol:[/B] A na ostatnim zdjęciu wyglądacie uroczo :loveu: [B]:loveu: dziękujemy ;)[/B] Co to za roślinki są?[/QUOTE] Dwa razy smocze drzewo (Dracena draco) po lewej , jacaranda z tyłu po prawej i strelitzia reginae z przodu po prawej [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/4Kopiowanie_zpsf95bd7fe.jpg[/url] [quote name='wilczy zew']Lód sobie zostaw ale śnieg bardzo chętnie przyjmiemy.[/QUOTE] Phi nie wymyślaj chcesz zimę i snieg to bierz tez lód. Łod to tez zima :) [quote name='ania0112']U nas śniegu niet, za to lodu jak....:angryy: Auto jak dzisiaj skrobałam to myślałam, ze szlak mnie trafi - na początku auto wyglądało jak duży niebieski lizak:shake: a w radiu mówili, ze dzisiaj w zakopcu +7 stopni, no paranoja![/QUOTE] No współczuje skrobania... amsakra widziałam cou mnie się działo;) Oglądam Cesara Milana i dzis robi - ćit hmmmmm Zaraz wrzuce filmiki ;)
  21. [quote name='JankaBezZiemii']namiot na antarktydzie :multi:[/QUOTE] Bawcie sie dobrze :lol:
  22. [quote name='JankaBezZiemii']w Maroku :loveu: tudzież na Kanarach ;)[/QUOTE] na kanarach z jeziorami cięzko... sadzawki jakieś :roll:
  23. Ja mam garaz dzięki bogu... I dzięki :loveu:
×
×
  • Create New...