-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Yoana']hi,hi,hi Może to jakiś pomysł- moją przerobię na pulika :evil_lol: kołtuni się łatwo ...[/QUOTE] Mi jak się broda Tazza kołtuniła to brzydko... nie chciał byc pulem :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
pielęgnuje się poprzez zaniedbanie :diabloti: taki żarcik :oops: -
[quote name='wilczy zew']nie był :shake:[/QUOTE] hmmmmmmm sama się wkopała :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi']Rosną,rosną roślinki.:lol:[/QUOTE] Nooooo jak szalone :iloveyou: [quote name='wilczy zew']22kg to ja podniosę ale ona jest innego zdania,pamiętasz moje ucho :-)[/QUOTE] niestety pamiętam... :lol: -
[B][SIZE=3]Tila (25/13)[/SIZE][/B] - ADOPTOWANA :loveu: Tila (25/13)to około dwu letnia mała sunia. Jest kolejnym psem przywiezionym z interwencji w Buku. Bardzo boi się ludzi. Nie wie co to spacer i zabawa z człowiekiem. Będzie potrzebowała dużo czasu oraz cierpliwości żeby się zaaklimatyzować w nowym domu i przekonać się do człowieka. Wierzymy że znajdzie się człowiek który pokaże Tili że świat może być naprawdę piękny i nie trzeba się go tak mocno bać ! :) [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/2Kopiowanie_zps24237c39.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/2Kopiowanie_zps24237c39.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/3Kopiowanie_zpsc13d282b.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/3Kopiowanie_zpsc13d282b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/1Kopiowanie_zps60c1e1d7.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/1Kopiowanie_zps60c1e1d7.jpg[/IMG][/URL]
-
Kolejne... [SIZE=3] Pele [9/13] [/SIZE] Pele (9/13) to mały pies w wieku trzech lat. Jest jednym z odważniejszych psów przywiezionych z interwencji z Buku. W miejscu w który czuje się bezpiecznie potrafi przyjść na zawołanie i chętnie zjada smakołyki z ręki pod warunkiem, że są naprawdę warte grzechu ;) Nie potrafi chodzić na smyczy ale za to coraz bardziej ją toleruje. Tak jak reszta jego psiej rodziny będzie potrzebował cierpliwości i miłości od przyszłych opiekunów. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/11Kopiowanie_zps3ec2dff2.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/11Kopiowanie_zps3ec2dff2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/14Kopiowanie_zps286623a9.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/14Kopiowanie_zps286623a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/12Kopiowanie_zpsbc28110e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/12Kopiowanie_zpsbc28110e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/13Kopiowanie_zps79047c9c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/13Kopiowanie_zps79047c9c.jpg[/IMG][/URL]
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Mordziastej to nawet na dwie rączki nie wezmę :roll:[/QUOTE] no ale to nie minik :) -
[quote name='ania0112'] ohh fotecek to już dawno nie było....nawet nie dała tu powiekszonego zdjęcia avatarka.. :diabloti:[/QUOTE] nie no... av chyba był...
-
Dawno nie było fotecek.... :knuje:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Biedna Honda... żarłoki pewnie wiecznie ją tam tykają eh się jej narobiło... Ale zazdroszcze Margi wizyty u Was.... normalnie usycham z zazdrości :oops:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='ania0112']Sandra to jest to :lol:[/QUOTE] wiem :evil_lol: Ale my zawsze chcemy Foty.... Wilcza tez dawaj dawno nie widziałam Kocyka...
-
[quote name='ania0112']yyy czarny, czarno-srebrny, pieprzak, mega mix niepodony do nieczego, rude zuo itp... co wy wszyscy jacyś dziś jestescie ze fot nie chcecie?[/QUOTE] ja chcę! i ja nie rozumiem co to za Mysz kurde! [quote name='wilczy zew']Co Ty taka namolna ;)[/QUOTE] Wilcza.... ja wiem, ze Ty nie jestes namolna (zazwyczaj) do fot bo się boisz, ze znowu Cie będziemy nekać :siara:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
Uuuuuuua ona wcale nie wygląda na małą.... jest wielka :lol: I fajnie Cię zobaczyć "na żywo" :) I Gratulacje ponownie bo na FB tez gratulowałam;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ja tam wolę łapać pod pche i niech się drze niż mają mi psa zjeśc :lol: Przywlekłam moje roślinki :lol: pokazywałam chyba kiedys w październiku mój zielony zakątek :lol: to Wam przypomnę i pokażę jak mi urosły zielone :) 14 października 2013r było tak: [B][URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2Kopiowanie_zpsa09295c1.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2Kopiowanie_zpsa09295c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/1Kopiowanie_zpse264ae39.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/1Kopiowanie_zpse264ae39.jpg[/IMG][/URL] [/B]i z dziś czy li 20 stycznia 2014 roku różnica 3 miesiące i 6 dni ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/3Kopiowanie_zps558e15b8.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3Kopiowanie_zps558e15b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/4Kopiowanie_zpsf95bd7fe.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/4Kopiowanie_zpsf95bd7fe.jpg[/IMG][/URL] Urosły :loveu: A jakby się ktoś o fiołki pytał to... oprócz tego ze kolejny mi sie był i zepsuł to nicz się nie dzieje :shake: -
[quote name='zerduszko'] Ale z drugiej strony, to czasem mam mega ochotę zasadzić kopa właścicielowi zamiast psu :diabloti:[/QUOTE] to to swoją droga ze niektórym by się przydało :lol:
-
A tośmy sie nie dogadały ;) Z tym, ze ten ktos tutaj nawet mając kilera na smyczy.... psiknał właścicielce w twarz a nie psu... [COLOR=#afeeee][SIZE=1]pewnie dlatego ze już tyłem był i nie dałby rady :diabloti:[/SIZE][/COLOR]
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Nie chce ktoś kota? :diabloti: Sandra, może Tobie Garaż zaginął? :eviltong: [/QUOTE] Toż przeciez pisałam ze się martwiłam bo inny kot był w garażu i sie wystraszyłam :lol; ale juz jest ;) [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/jaaaaaaaaaaa/Komora116.jpg[/url] no co Ci powiem to Ci powiem ale świetna fotka :) -
To nie było zagrożenie życia własnego psa. bo Kocyyk już zawrócił. Rozdzieliłam te dwie informacje :) Zerce Moje naprawdę jakby Ci jakiś pies rozszarpywał Lizkę albo Bolta czy Sadie zastanawiałabys sie mając mozliwość obrony nad tym drugim? Juz abstrahując od gazu, nie broniłabyś swojego psa? nie kopneła tamtego?
-
[quote name='ania0112'] Sandra czyli miałas racje z tym ze psiarze noszą gaz pieprzowy...[/QUOTE] Jest taki watek na dogo- jak reaguje na chamstwo innych psiarzy czy coś w ten deseń. I tam sa opowieści włąsnie o rożnych akcjach i gaz pieprzowy jest na porządku dziennym. albo żel bo lepiej sie tym celuje i jak wiatr zawieje to tak łatwo nie zmienia kierunku. to tak trochę w krzywym zwierciadle i ironizuję bo nie każdy i nie używają heh Ale. w sytuacji zagrożenie życia własnego psa to się nie dziwię. Tutaj natomiast idioci. Pies w odwrocie nie atakuje właściciel półkroku no i do jasnej abstrakcji właścicielce po twarzy gazem to trzeba być idiotą :shake: mogli uszkodzić wzrok, na stałe oślepić kretyni jedni
-
wszędzie idioci wszędzie!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Oj takie to smutne jak piszesz a jednocześnie takie rozczulające i napawające nadzieją... że jak się chce to można wszystko.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No jaki fajny relaksik ;) A jak ona pychola ukłąda na Twoim :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
no ale jak musiałby przestarszyc aby gazem zaatakowane zostac... CHyba ze ktos [U][B]MOCNO [/B][/U]strachliwy... no ale bez przesady kurde... chyba, ze moze Mordzista chciała sie z jakims psem przywitac... a psiarze noszą gaz teraz....