Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='3 x']jacie a ta znowu z tym pracowaniem w domu pogrzało cię? ;) [B] No niestety Faktury się same nie popłacą a dziś termin :lol:[/B] nasze się nie bawią w domu Fred wogole jak sie bawi to tylko z Prodzikiem z nikim innym tzn raz miał fazę na wszystko co beżowe i chciał ten tego z nimi niezaleznie od rasy przeca jakby sie moje bawiły w domu to już bym domu nie miała ;) [B]Miałabys;) większy, przestronniejszy... ewentualnie z sąsiadem na wyposażeniu :diabloti:[/B] jak Prodzik zaczał zaglądać na szafki to telewizor powiesilismy na ścianie ;)[/QUOTE] dlaczego??:)
  2. [quote name='wilczy zew']Tazzik super zagryzał Fixa :-)[/QUOTE] Tylko nieskutecznie jakoś... [quote name='zerduszko']Nochale :loveu: A chłopaki i tak ciche :) [/QUOTE] No ciche :) jakoś osttanio nie moge złapać jak sie bawią i drą :) o rano dzis na przykład Nawet Fix szczekał- dorbze ze na codzien tego nie robi bo masakra jaki ma głosik :diabloti: - pracowac mi nie dali;) [quote name='danyww']Oglądałam filmik i ..nie na moje nerwy i wyobraźnię.:cool3: Tu oglądam a wyobraźnia podsuwa swoje scenariusze :roll: (horrory chyba zacznę pisać :oops:) Doooobrze, że ja mam dwa kurduple :lol: mniej stresu ..w domu bo na drodze atakują wszystkie psy :mad:[/QUOTE] Ooooooo a Tazzio taki grzeczny;) To Fix morderca.... Ja na drodze mam to samo :shake: utłuke tego gówniarza kiedys.
  3. Nożesz Wilcza no. Co się stało?????? byłaś u lekarza??
  4. Było zostawić suczkę w pracy :evil_lol: 3mamy kciuki coby się uspokoiła :)
  5. Wymyslasz :evil_lol: Najpierw przez łeb aby go otumaniło a potem pod pachę :) iszybko zanim otrzeźwieje :lol:
  6. Aaaaaa masz dwie pachy :) jednego pod jedna pachę drugiego pod drugą i choduuuuuuuuuu, gorzej jak tymczas jest ... chyba ze się na olbrzymy tymczasowe przerzucicie :evil_lol:
  7. Ostatnio cięzko z ta tradycją było :lol: Ale widzisz jak Fix pokurcz dokucza Tazzowi? A Wy macie dwa przynajmniej heheh :)
  8. I prosze Kogut i Tazzman :) Tym razem jest głos :) [video=youtube_share;qAAmGeS00Hg]http://youtu.be/qAAmGeS00Hg[/video] [URL]http://youtu.be/qAAmGeS00Hg[/URL]
  9. Super super :) Schody ogarnie :) zwłaszcza jak jasno będzie ;)
  10. Wydaje mi się, ze chyba xle ustawiłam rozmiar zdjęć jak zmniejszałam... Ale to już ostatnie :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/19/DSC_2734Kopiowanie_zps4ab3360f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/19/DSC_2734Kopiowanie_zps4ab3360f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/19/DSC_2733Kopiowanie_zpsf5e6ac2c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/19/DSC_2733Kopiowanie_zpsf5e6ac2c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/19/DSC_2735Kopiowanie_zps1a828227.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/19/DSC_2735Kopiowanie_zps1a828227.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/19/DSC_2738Kopiowanie_zps13124d7a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/19/DSC_2738Kopiowanie_zps13124d7a.jpg[/IMG][/URL] I KOniec :)
  11. Tazziatko :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/19/DSC_2722Kopiowanie_zpsc5cc966e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/19/DSC_2722Kopiowanie_zpsc5cc966e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/19/DSC_2726Kopiowanie_zpsaec959da.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/19/DSC_2726Kopiowanie_zpsaec959da.jpg[/IMG][/URL] Nochal :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/19/DSC_2727Kopiowanie_zps4f27ab0e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/19/DSC_2727Kopiowanie_zps4f27ab0e.jpg[/IMG][/URL] Elegancik... Modniś.... Menda... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/19/DSC_2729Kopiowanie_zpsd4cf0971.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/19/DSC_2729Kopiowanie_zpsd4cf0971.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='3 x']aa to prawie tak jak ja tylko ja staram sie robic w pracy to samo co w domu czyli nic ;)[/QUOTE] Jak można tak to super :) Zastałam w tygodzniu w garażu nie Garaża a jakiegoś czarnobiałego kota... Wystraszyłam się trochu... Bo nie wiem jak to jest z kotami czy mają jakies swoje rewiry co je bronia czy jak... Ale dziś w garazu juz był Mój Garaż :multi: namiauczał na mnie swoim zwyczajem :) A tymczasem przywlekłam Chłopaków domowych moich ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/19/DSC_2678Kopiowanie_zps8607b98f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/19/DSC_2678Kopiowanie_zps8607b98f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/19/DSC_2713Kopiowanie_zpse218bf1d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/19/DSC_2713Kopiowanie_zpse218bf1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/19/DSC_2717Kopiowanie_zps1efb7475.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/19/DSC_2717Kopiowanie_zps1efb7475.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/19/DSC_2718Kopiowanie_zpsa614d65d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/19/DSC_2718Kopiowanie_zpsa614d65d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/19/DSC_2719Kopiowanie_zpsbf36eb3f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/19/DSC_2719Kopiowanie_zpsbf36eb3f.jpg[/IMG][/URL]
  13. I jeszcze ktoś koło Magdy chyba stał ;)
  14. Mnie tez ugryzł pokurcz mały :shake: na łuku brwiowym mi skubany zawisł (bo siedział mi na kolanach i jak ugryzł to się zerwałam na nogi) :lol: Do dzis mam bliznę :lol: Zdjecia takie mocno zimowe, sniegowe macie
  15. jaka szczęsliwe zakonczenie ;)Super cieszymy się;)
  16. [quote name='omry']Ja się nie orientuje w ogóle, powtarzam co usłyszałam :evil_lol:[/QUOTE] no bo tak myślę, ze to chyba nawet wcześniej niż Kaliny :lol: Dobrze, że Ci dobrze ;)
  17. Znaczy zrobiłąs psince krzywde :lol: Wszedzie Mendy :razz: Mam nadzieje ze sie uspokoi :) moze szwy ją ciągna czy cos panikara :) bo nie myslimy nawet ze cos moze byc nie tak :)
  18. Z czego śmiać?
  19. i ja zaglądam
  20. Heheh to jeszcze ręcznik i jakaś szmata musi być w róznych miejscach w domu :) do wycierania kapiacej wody wiecznie :) Biedna Bryzia :(
  21. No nie wiem czy Derdowskiego to pogodno :) Raczej bym powiedziała, ze wczesne Gumieńce :lol:
  22. No Nowa właścicielka ma uśmiech od ucha do ucha :) A Reszka siedzi dumna :) Imie zostaje? no ale chyba bez tasmy ją "przekazałas"?:)
  23. UUUua dobrze ze juz po wszytskim :) Niech się goi jak na psie ;)
×
×
  • Create New...