Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. a to bieganie to dobry pomysł tak od razu jest?
  2. Dobrze ze ją zabrałaś :) Śliczna panienka ejst ;)
  3. Alez fajnie się bawiły :) [url]http://img199.imageshack.us/img199/9502/uzu9.jpg[/url] ze tez ja głupia nie wpadłam nigdy na takie rozwiązanie z adresówka... zeby na karabinczyk o ja durna :splat: Idę do Wiśniówki ;)
  4. ooooooooooooooo ja...... zazdraszczam!!! Ale ciepło miałyście chyba co?:)
  5. a ja się pogubiłam. to ruda ciachnięta juz? a Julki szkoda ehhhhhh te psy to nas osiwiec chcca!
  6. Dobre wiesci super ze idzie ku lepszemu;)
  7. Heheh na WP.PL 10 najdziwniejszych psich ras :) A na 4 stronie :) [URL]http://ulubiency.wp.pl/gid,16421137,kat,1012383,title,10-najdziwniejszych-psich-ras,galeriazdjecie.html?page=4[/URL]
  8. hura hura jakie miłe wieści, słowa i cieszymy się bardzo, że Ona ma Was a Wy macie Ją;)
  9. [url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l27_zpse300f5f4.jpg[/url] no jaka ładna dziewczynka :)
  10. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/rozne/DSC_0504_zps84a0af00.jpg[/url] portrecik jak zwykle niezwykle udany ;)
  11. [quote name='ulana']Od urodzenia to ja paliłam fajkę... Ale widocznie mi nie smakowała, bo w liceum przerzuciłam się na papierosy. :)[/QUOTE] Albo Ci się znudziła... w koncu ile mozna :lol: [quote name='wilczy zew']U mnie w domu palili a ja NIGDY nie paliłam.[/QUOTE] [quote name='malawaszka']to tak jak moja siostra - dziwadło jakieś :lol:[/QUOTE] ano własnie;)
  12. Przyjedziemy, przyjedziemy 2 marca :) :sweetCyb::Cool!::laola::cunao:
  13. [quote name='malawaszka']a ja to w ogóle paliłam od urodzenia bo Ojciec Dyrektor nas nie oszczędzał i z jego pokoju w domu wypływały zawsze kłęby dymu :shock: fuj![/QUOTE] Aaaa to ja tez niestety :lol:
  14. [quote name='malawaszka']no... ja durna też jakoś tak :shake: może 16... ile lat się ma jak się idzie do liceum? :roll:[/QUOTE] ja miałam 15 lat w 3 gimnazjum a 3 gimnazjum to 1 liceum więc tak samo... i w tej 3 klasie już paliłam na serio... a jeszcze trwała moja "kariera sportowa"... ale juz sie konczyła hahahh
  15. heheheheh :) Psy są zabawne :D
  16. [quote name='Margi']Sandra to chyba już w przedszkolu paliła.:evil_lol: Brawo dziewczyny.:kciuki:[/QUOTE] nie chodziłam do przedszkola :D zaczełam na serio jak miałam 15 lat :grab:
  17. [quote name='AnkaG']Sandra walczę z fajkami ... dzisiaj 11 dzien.[/QUOTE] Super super ;) Będziesz... bardziej pachnąca :loveu: [quote name='zerduszko']Brawo :klacz: Sandra tez?[/QUOTE] Ja od 24 maja 2012 po 11 latach już nie;D [quote name='AnkaG']Sandra nie pali juz kilka miesięcy. :) Ja duzo nie paliłam ale wieczorkiem ... oj meczy. TZ kupil mi desmoksan.[/QUOTE] I jak ten despoksan? [quote name='wilczy zew']Sandra,brawo :multi:[/QUOTE] Dzieki ;)
  18. [url]http://images55.fotosik.pl/255/18dca105664a668e.jpg[/url] Ooooooa odoba mnie się;) Przeciągali się:lol:?
  19. [quote name='wilczy zew']To dobrze,przeciez sznauc to pies stróżujący.[/QUOTE] Ale pewnie Margi by chciała aby niektóre osoby wpuszczała bez szemrania :lol:
×
×
  • Create New...