Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='wilczy zew']Te Pysiowe fiolki sa rasowe,afrykanskie.[/QUOTE] O dziękuję :) [quote name='ulana']Zamętliłaś mi już w ogóle i nie potrafię sobie nawet wyobrazić co tam masz. Duże miałaś te fiołki? Moje, jak jeszcze miałam, potrafiły się dzielić i np. z jednego robiłam dwa, ale nigdy tak, żeby był jeden listek. Pokaż je, pokaż, bo będę miała koszmary nocne z fiołkami w roli głównej. :) Z rodowodem, znaczy się? ;)[/QUOTE] Ulana był bazarek na sznupy z listkami fiołków. Jeden listek do ziemi i potem robią się sadzonki... tj ten listek je robi... tu taj bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248283-Zakończony[/URL] wołam Pysie :razz:
  2. [quote name='wilczy zew']bo ja nie lubie pisac,lepiej sie wypowiadam ustnie :eviltong:[/QUOTE] wiem :razz: pisałas :lol:
  3. [quote name='malawaszka']sprawdzam: Ostatnio aktywny Dzisiaj 15:20 ufff :lol:[/QUOTE] Myslisz ze juz duzo eS było :cool3:
  4. 3mamy kciuki! może dzis dadza rade podac wyniki! Ja wiem, że to nie ejst dobra pora... ale ja chyba nie widziałam aby Wilcza kiedyś taki długi post napisała :razz: [quote name='wilczy zew']Ona do weta leci w podskach i z radoscia. Zaraz na pocatku miala robione USG brzuchola i wet postawił sobie za punkt honoru znalesc coś złego w nim i nie znalazł. Pierwszy raz zostawilam nieprzytomnego psa samego ale nie mialam wyjscia,bo płyn trzeba zbadac jak najszybciej po pobraniu. Poruszam sie miejska komunikacja i udalo mi sie wyjatkowo szybko wrócic do domu. Troche mialam klopoty ze znalezieniem tego weta i rozgladalam sie za kims z psem. Patrze za rzeczka idzie z kijkami kobitka a przez mostek na moja strone przebiegl walijczyk. To pytam czy ten walijczyk jej-tak. Bardzo dokladnie wyjasnila jak dojsc do weta. Wet bedzie dzwonił do mnie i do naszego weta. Moze jeszcze dzisiaj bedzie wynik ale nie obiecywano. Wyniki nie wskazuja na nowotwor ale tez go nie wykluczaja. Badanie płynu tez moze nie dac odpowiedzi jesli nie ma w nim zluszczonych komórek. Jedno jest pewne: mamy bardzo zdrowe serce i stan zapalny w klatce piersiowej.[/QUOTE]
  5. [quote name='ulana']Pysiowe? Pokaż.[/QUOTE] no od Pysi mam fiołki to Pysiowe :razz: Aaaaaaa i właśnie dziś zajrzałam do nich... i mam 9 sadzonek... tj niektóre to listek inne to 2 albo 3 listki ale... skąd się wzieły??? :niewiem:
  6. no to czekmay na ten Bełchatów teraz...
  7. [quote name='ania0112']moze za duzo podlewasz te fiołki?[/QUOTE] nie możliwe :diabloti: [quote name='ulana']To samo pomyślałam. Oczywiście jeśli chodzi o fiołki afrykańskie, bo tak teraz doszło do mnie, że właściwie nie wiem o jakie. Afrykańskie to odporne są na przesuszanie i niewiele im trzeba, żeby przeżyć. Ciut więcej żeby kwitnąć. To jakie masz? [B]Pysiowe :loveu:[/B] Słodki jest i kochany, a Ty na niego 'Menda'. Zmień ksywkę na kochańszą. :) [B]Toż było Menda Kochana :)[/B] Wojtek uczył Zibiego dawanie łapy. Myślałam, że pęknę ze śmiechu, bo ta cholera szybko załapała, że jak da łapę, to będzie smaczek i co teraz robi?... Przychodzi do mnie, kiedy jem i kładzie łapkę na mojej nodze - "Patrz" - mówi całym sobą - "Jak pięknie daję łapkę". Cwaniak tak sobie wykombinował. A miałam psa co nie żebrał... Obejrzałam zdjęcia u Magdy. Fajnie obciachałaś chłopaków. Gratki z debiutu. :) Ale jednak przyznać muszę, że brakuje mi choć cienia dłuższej grzywki u Tazzia, tak choćby nas samym nosem.[/QUOTE] O przepraszam Tazz ma Grzywkę ale krótką :) ma nad nosem odstaje;) [quote name='ania0112']hahah no bo one sie skubane uczą raz dwa ze za łapkę smaczek - przy jedzeniu to Inka mogłaby ci podac wszystkie cztery ;)[/QUOTE] :) [quote name='AnkaG']A jak się nic nie ma w łapce to głuuuuche....[/QUOTE] nie plawda;) [quote name='ulana']To się nazywa 'inteligencja spożywcza'. :)[/QUOTE] hahah
  8. [quote name='wilczy zew']Widzisz jaki Tazzik kochany a sie go czepiasz ;)[/QUOTE] On Kochany jak coś chce :) No i czasem bez powodu tez;) [quote name='Margi']Te roślinki to Ci całkiem fajnie rosną. Zaglądałaś do fiołków?[/QUOTE] Jedna staneła całkiem od 3 m-cy ani rusz. Fiołki tylko kolejne lądują w smietniku...
  9. [quote name='zerduszko']Tez tak bym chciała :loveu:[/QUOTE] ja też.... Ma w swojej osobie coś takiego ze KAŻDY pies wie ze trzeba posłuchać :) A tymczasem :) Moje 3 drzewa i jeden kwiat :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/1393962998308Kopiowanie_zps8c0edcd8.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/1393962998308Kopiowanie_zps8c0edcd8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/1393963098159Kopiowanie_zpse630078a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/1393963098159Kopiowanie_zpse630078a.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='zerduszko']A która to Diana? Jak Wam zazdroszczę :placz:[/QUOTE] To szkoleniowiec :) Nawet mówic nic nie musi a Tazz łazi jak w zegarku :placz: wystarczy ze spojrzy na niego kurdeeeeeeeeeeeeee
  11. [quote name='zerduszko']Tyle osób wysyła dobre myśli, a ta mala uparciuszka się zasiedziała. Musi być po jej mysli? Po kim ona taka :eviltong: [/QUOTE] No jak Cię znam to raczej nie po Tatusiu... :lol!:
  12. [quote name='Margi']Tazzmanek też chciał ćwiczyć.[/QUOTE] Chciał chciał:) [quote name='malawaszka']hahaha to jak Luna na spacerach - nawet jak jest daleko to jak któremuś mówię siad to Luna myk i siedzi :lol:[/QUOTE] Kochana :) [quote name='zerduszko']Piękne, uwielbiam to u psów :loveu:[/QUOTE] Ja tez :loveu: Od jutra nasze szkolenie wznowiło zajęcia w tygodniu po południ... wracamy z Idefixem i z Tazzmanem. Zasadniczo chodzi o Fixa ale raz w tyg z jednym bede łazic raz w tyg z drugim bo Tazzio doskonale wie gdzie wychodzę jak mam saszetkę na pasku...Zobaczymy jak się Fixio zachowa przy Dianie :razz:
  13. Siedze ja sobie na podłodze i ćwicze z Fixem odbieranie kości bo warczeć coś Gówniarz na mnie zaczał... no i przy okazji "daj łapę" ćwiczymy. No i gadam daj łapę a coś mnie z tyłu w bark drapie, ale Fix nie reaguję to powtarzam już podnoszac m u łapę i jednocześnie znowu dostaję z tyłu w plecy... Kochany Tazzmanek dawał łapkę siedział za mną i łapkę dawał no się rozczuliłam Kochana Menda Czarna :iloveyou:
  14. Weszko brode Tazz ma dzięki Fixowi taką bo ten mu ją rozczesuje :razz: jak się bawią :)
  15. No to sto lat sto lat :BIG::new-bday::tort: Zdjecia piękne... ale filmik- WOW! :)
  16. [quote name='zerduszko']Po zmianie karmy przybrał, a teraz znów w dol :shake: Tez ma udka umięśnione jak na taka chudzinę ;) Jeszcze się nasze chłopaki podciągną na wadze :D[/QUOTE] no oby oby ;) [quote name='Tekla64']chyba ze sie nie podciagna Sandra sie czepia, Fix cala karme przerabia w energie do biegania i wiele inaczej jak Niko nie wyglada a ja juz dawno zrezygnowalam z tuczenia Nikodema[/QUOTE] no chyba, ze się nie podciągną- fakt. [quote name='AnkaG']Lepiej chudy niż gruby :)[/QUOTE] chydy a nie wychudzony :razz: [quote name='wilczy zew']Ja naślę :evil_lol:[/QUOTE] Nasyłaj :diabloti:
  17. [quote name='sleepingbyday']no taka lokalna tradycja - z mojego dzieciństwa. ale nie w każdym, w dwóch czy trzech, szczęśliwiec chodził dumny :-). i dlatego się uważało przy jedzeniu ;-). no i nie kupne. zresztą wtedy kupne pączki to tylko w duzych miastach, a ja mówię o małym miasteczku na zamojszczyźnie, tam każdy smazył w domu.[/QUOTE] Piekna lokalna tradycja :)
  18. [quote name='zerduszko']W dupie jej się poprzewracało odkąd została adoptowana :eviltong:[/QUOTE] hahahahhahahah super ;)
  19. ale macie te terminy :watpliwy:
  20. Ooooo ichyba w dziurkę na samym poczatku wpadł co?:razz: OOOOO i bawi sie jak Fred :lol: A Fred ile futra ma... wow jak mu obroza ukazuje poziom futra.... tak z 15-20 cm chyba odstaje włoch co?
  21. [quote name='zerduszko']TAZZ jest obłędny!!! Ten nos, ta mina :loveu: A Fix z Boltem maja więcej wspólnego niż tylko podobny termin adopcji ;) Bolcio mi już fajnie wyglądał, a po kastracji znów 400g w dol :([/QUOTE] Aaa znaczyz e przybrał? Bo Fix wciaz i wciaz taka chudzina zabiedzona kurde... ale miesnie to ma :razz: Po kastracji? A mówią ze odwrotnie :diabloti: na Tazza ja sił nie mam przy zdjęciach :lol:
  22. [quote name='malawaszka']taka mała miseczka to i piesek chudziutki :evil_lol:[/QUOTE] Miska jest specjalnie mała aby widział, ze ma duzo :diabloti:
×
×
  • Create New...