-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Daleko, bo ja prażanka jestem. :) Do złotych tarasów bliżej. A czemu pytasz???[/QUOTE] Bo tam jest taki jeden sklep którego ja pragne straszliwie mocno, tj jego asortymentu... i szukam kogos kto by mi zakupy w nim zrobił i wysłał pocztą :splat: Bath and Body Works maja takie zele antybakteryjne do rak a ja je kocham niesamowicie. na dogo kiedys na bazarkach były bo dziewczynie ktoś tam z USA przysyłał. Ale rpzestał. Z USA zamówić nie moge bo kurde tylko wysyłka do USA i Kanady ( a tam taka fajną cenę mają:() na e-bay jest ale straszne pieniądze chcą za wyysłkę no i zasadniczo za same żele też... a i tak nie ma moich ukochanych zapachów :( na allegro znalazłam serię ale zeli nie ma :( a ja w warszawie nie bywam w ogóle :( jeszcze zeby mnie wysłac chcieli ale nawet nie chcą:( A sklepy sa tylko w warszawie :( No i szukam kogos kto mógłby mi pomóc bo to zasadniczo nie będa 2-3 sztuki tylko więcej heh ale tak specjalnie wyprawe robić to nie chciałabym tez fatygować :oops: stąd pytałam czy masz blisko... :) [quote name='weszka']Fajnie że wróciliście do szkółki. Niestety w takich miejscach też ludzie wiedzą lepiej i nie stosują się do próśb czy zasad. U mnie ostatnio był taki pan co z uporem puszczał psa choć miał problem z przywołaniem i za każdym razem tysiąc razy później go wołał albo łapał bo przecież piesek musi się wybiegać. Na nic prośby że dopóki tego nie wypracuje to szkoda roboty. Sandra pomyślałam że skoro Fix ma lizać smakołyk to może takie coś bym wam podesłała do spróbowania [URL="http://www.eko-pies.pl/pl/p/Planet-Pet-Sztyft-Treningowy-Kurczak-50-ml/733"]www.eko-pies.pl/pl/p/Planet-Pet-Sztyft-Treningowy-Kurczak-50-ml/733[/URL] Wygodniejsze niż łyżka ;)[/QUOTE] No taki swiat :) ja to się smieje ze dla własnego spokoju bym omijała b o to żadna przyjemnośc jak sie jakis pies na mojego własnego rzuca :stupid: a co do szyftu to, on jest wydajny? Zastanawiałm sie nad nim jak robiłam zamówienie na karme u Ciebie ale własnie te 50ml mnie zmyliło i w koncu nie wziełam :) Ale musze Ci powiedziec ze te tuńczykowe smaki to mi się szczeniaki zabiajają o nie, cudne są :) Zasadniczo ogólnie to oni lubia rybę... i serek Fix lubi... Fix przez godzinę szkolenia zjada opakowanie 150g serka śmietankowego :splat: -
Totka obejrze w domku ;) Aaaaaaaaaa Giesela noooo duża :) i włochata i w śniegu... hmmmm CUDNA :)
-
I telefonu nie odbiera ehhhh
-
[quote name='ania0112']K 3. druga połowa masy wymieszana z kakaem [/QUOTE] Zaraz zaraz ile tego kakaoa bo nie go w skłądnikach :D i jakie? takie do picia czy to gorzkie???
-
tez wczoraj tak miałam dzis troche lepiej ale łeb mnie boli lekkoo... a tez nic nie piłam :( ja to ciasto to musze zrobic KURDE! :lol!:
-
[quote name='wilczy zew']I dlatego warto robic,to co robisz! Wydrukuj i czytaj gdy najdzie Cie zwatpienie! [/QUOTE] O to to wydrukuj i powieś :) Cudny pomysł ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']I kto tu pisze o konsekwencji :evil_lol: Kocyka bede uczyla aportowania Siekiera do obciecia glowy i nie boli :evil_lol:[/QUOTE] Siekiera jest wyjsciem bez przyszłości :lol: [quote name='ulana']No toż z własnych doświadczeń piszę przecież. :) Powodzenia w uczeniu Kocyka. :)[/QUOTE] ULANA!!!!! a Ty jestes z warszawy?????? A daleko masz do galerii Mokotów albo złotych tarasów?? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']to specjalne zalecenie, żeby wieczorem podawać?[/QUOTE] hm wydaje mi sie ze na opakowaniu tak pisali :lol: ale musze zobaczyc bo w domu mam a ja w pracy siedze:) -
[quote name='Aśka Belkowska']Jak tylko adoptowałaś Idefixa to zaczęłam marzyć o podobnym dueciku. Tylko ja chciałabym sunię. Fidel jest też psem lękliwym, ale wobec ludzi. Ta dzikość jest trwale w nim zakorzeniona. Akceptuje znajomych psiarzy i - na szczęście - sąsiadów z klatki. Nie obszczekuje, ale z "łapami precz". :eviltong:[/QUOTE] Wszytsko przed Tobą :) [quote name='Aśka Belkowska']Wejściu w stadko Fidel pomógł tym dwóm psom po prawej: Kubusiowi i Belli (w kagańcu).[/QUOTE] Ja niewiem, ale ja żadnego psa w kagancu nie widze :splat: [quote name='Aśka Belkowska']Fidel jest natomiast osiedlowym dogoterapeutą dla psów. Już kilka psów wprowadził do stadka. Jednak te pół roku życia wyłącznie w stadzie nauczyło go czytelnych sygnałow dla innych. Pomijąc fakt, że wobec samców alfa jest taki taki malusi. :modla: Aż mi wstyd. :angryy:[/QUOTE] Wstyd bo nie ejst typem dominanta? Wolałabys zeby się stawiał?:)
-
SUPER! zazdroszczę, ja niestety z Idefixem póki co moge pomarzyć ehhh
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']dzięki!! jak to podajesz? 1x dziennie?[/QUOTE] tak, na wieczór. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
hmmm ja tez z chęcią poczytam koleżanka miewa zabujcze z zasady migreny może jej coś podrzuce :D -
Oooo niedługo wiosenne odgruzowanie będzie ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='marako']Tryptofan to główny składnik mojego środka migrenę. Nie wiem, czy ten "mój" tryptofan ma L na początku. Może nie. Muszę sprawdzić. Ale poczytałam o tym, do którego dałaś link i może to tak właśnie jest, bo jakoś o migrenie tam też było w tym opisie. I paru innych objawach, które mam. Czego to się człowiek na tej dogomanii nie dowie![/QUOTE] [QUOTE]Istnieją dwie formy tryptofanu (izomery) L-tryptofan i D-tryptofan. Izomer L jest właściwym izomerem, którego potrzebuje organizm ludzki, jest w stanie go właściwie wykorzystać, właśnie taka forma tryptofanu, powinna znajdować się w suplemencie. [/QUOTE] [COLOR=#ffffff].......................[/COLOR] -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']No u nas w Szczecinie- jechaliśmy samochodem i wyglądało toto jak klon Zdzirki :)[/QUOTE] Oooooooooooooo trza się rozglądać;) Chętnie bym pogłaskała :diabloti: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']aaaa kurcze jak ja nie mogłam sobie przypomnieć nazwy tego tryptofanu :lol: chciałam to dla Piździ spróbować i za chiny.... kurde skleroza![/QUOTE] no widzisz :) [URL]http://www.zdro-vita.pl/5659,l-tryptofan-30-kapsulek.html[/URL] ja tutaj kupowałam :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Mordki niedzielne śliczniaste. :smile: Ładnie chłopaki w tych nowych obrożach wyglądają. I niebieska też ładniutka. Dla którego ona? Fajnie, że z Fixiem chodzisz na szkolenie. Może jakoś się nastawi na odbieranie psów. Tylko potem konsekwencji trzeba, żeby nie zaprzepaścić nauki. ;-) Co to L-Tryptofan? Na uspokojenie? Ehhh szczęściarz raczej :smile: A propos szkolenia - marzy mi się nauczenie Zibiego aportowania. Ale to jakiś niedościgniony kosmos mi się wydaje, skoro najlepszą zabawą jest uciekanie z właśnie złapaną rzutką ewentualnie położenie jej na metr ode mnie i czekanie czy podejdę z miną zawadiacką. Ja w ogóle a nim nie mogę nadążyć. Mam wrażenie, że on dobrze zna to wszystko co go uczyliśmy, ale robi... na właśnie... kiedy chce? Gałgan jeden.[/QUOTE] Dla Tazzmanka niebieska obróżka :) Na szkolenie chdoziliśmy w zeszłym roku w wakacje ale potem mi plecy siadły i nie było jak ehhhh więc wróciliśmy :D tryptofan - [QUOTE]to bycie związkiem wyjściowy do biosyntezy, co najmniej dwóch rodzajów hormonów tj. melatoniny i serotoniny. Melatonina to hormon, który działa w naszym mózgu. Uważa się, że jest odpowiedzialna za regulację cyklów snu i czuwania, cykl zwany również rytmem okołodobowym. Serotonina jest szczególnie ważna, ponieważ zachowuje się jako hormon regulujący aktywność wielu innych związków, występujących w mózgu. Kontrola obejmuje ruchy mięśni, aktywność umysłową, stan świadomości oraz umożliwia zaśnięcie. Bez odpowiedniej ilości tryptofanu z naszej diecie, aktywność zarówno serotoniny, jak i melatoniny, ulega obniżeniu, co może doprowadzić do wielu problemów zdrowotnych, włącznie z problemem ze snem. [/QUOTE] Jakby się uprzeć to i jest trochę na uspokojenie. Ale zasadniczo jego brak w organizmie zaburza możliwość wyciszenia się psa, jest on wciąz na "najwyższych obrotach". Ciagle pobudzony heh na dłuższa mete ejst to masakra Szczęściarz?:) Co do aportowania to... Tazzman trochę umie ale tylko z dwoma piłkami z jedną piłką przeszczęśliwy pobiegnie za piłką, przyneisie ale nie odda :D U Idefixa zasadniczo nie mam wizji aby musiał aportować;) [quote name='zerduszko']Przepraszam, ze się tak bezczelnie chwale! ale po nieudanych dwóch próbach w końcu udało mi się psa nauczyć aportować. Nawet mąż mój pochwalił, ze nawet Boltosławowi nie trzeba nic mówić, a pile przynosi :multi: Moje naj osiągniecie szkoleniowe :eviltong:[/QUOTE] Super :) Bezczelna Ty :lol: [quote name='ania0112']żaden z naszych psów nie aportował... Inka biega za patykami a poprzednia sucza za piłkami ale zadna nie oddaje, inka podbiega i z patykiem w pysku szczeka na nas i się głupol cieszy :) a w domu podbiega z zabawka i tez pyszczy do nas i czasem daje miska ale p to by sie szarpac a nie rzucac. jedynie to oddaje rzeczy mojej babci ale to tez tak raz odda raz szarpie. za to tilka biegala za pilka z nią przychodziła... ale to nie nasza zasługa :eviltong:[/QUOTE] Oj tam oj tam :D widocznie nie potrzebujecie aby aportowały :lol: -
Najpiejszego wsyztskiego ;) Utul ja od nas :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Moja Nusia (10,5 roczku) też taki nerwus - teraz ma cieczkę i dalej drze koparę i startuje z zębami do psów. A Keysi (14 lat) tylko patrzy co by tu bzyknąć.[/QUOTE] weźźźźźź mam nadzieje ze mu z wiekiem przejdzie... chociaz w sumie to facet a nie baba :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']To on widzę jak mój Bolto, nerwowy :p Najlepsze jest to jak on się drze na jakieś psy, które np. bawią się ze sobą i jak się skapuje, ze nikt nie zwraca na neigo uwagi, to się zaczyna rozglądać i cobytu... i sruuu do mamy :lol:[/QUOTE] Hahah dobry :) -
[quote name='zerduszko']Miala być częściej i co?[/QUOTE] No była :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew'] Nie rozumiem tej niesubordynacji wlascicieli szkolonych psów :angryy:[/QUOTE] No cóż, ludzie tacy sa nic nie poradzisz... Ale ja dla własnego spokoju lazłabym tak aby obcy pies nie startował do mojego heh Jak był pies który startował do Tazza to lazłam tak aby nie prowokowac ataku na nas no ale cóż :niewiem: -
Ala to z każdym dniem coraz większa ;) Rosnie dziewczyyyyyyyyyyyna :) na dywanie fajnie :)