Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. może nie wniosę tu optymizmu, ale w życiu nie zbierzemy 500zł deklaracji, a one jako dwupak mogą potrzebować dt dożywotniego
  2. [quote name='kasumi']a słuchajcie, jakby np. wszystkie ciotki z Wrocka, co pomagają/znają/słyszały o ulv zamówiły po sztuce i jedna ciotka zebrałaby wszystkie pampersy i przekazała ulv? albo jak jest, np. więcej ciotek z jednego rejonu i zamówiłyby po próbce, przekazały wszystko jednej i ta wysłałaby wszystkie w jednej kopercie?[/QUOTE] ja właśnie zamówiłam jedną :) nawet datę urodzenia dziecka wymyśliłam ;)
  3. [quote name='ulvhedinn']I jeszcze jedna prośba- rozglądajcie się w sklepach, czy gdzies nie będzie promocji, czy wyprzedaży pieluszek Drynights.... u nas są po 32 zł/paczka, w której jest chyba 9 sztuk . A dla Kraksy one są idealnie wygodne na spacer. Oczywiście kasę oddam.[/QUOTE] będę się rozglądać, to mają być Huggies? i który rozmiar? 15-30kg?
  4. jak nie urok, to...:shake: biedna ta Shiluta, ciągle coś się jej czepia, jak nie choroby, to strachy... ale ma chociaż szczęście w życiu, że na takich opiekunów trafiła ;)
  5. ale dziewczyna ma przenikliwe spojrzenie :-o :evil_lol:
  6. Szacun dla Pawła :ylsuper:Szczęścia sunieczki! :)
  7. w schronisku jest też prawdopodobnie sunia znaleziona przez bros przed świętami - ma wg wetki poniżej roku [IMG]http://i44.tinypic.com/if2aev.jpg[/IMG]
  8. no my się zgadzamy, psy też :) jeszcze musisz z autorkami zdjęć pogadać, bo prawa autorskie bywają kosztowne :cool3:
  9. ufff, jak dobrze :) rude jest mi zawsze bliskie sercu :)
  10. czyli 13:30-14:00? może się "wyrobię" ;)
  11. ależ oni mają ustaloną pozycję :D gdyby nie kubraczek, pomyślałabym, że to to samo zdjęcie co wcześniej :)
  12. no to zapraszamy np jutro do Wschodniego ok 13 :)
  13. Ja się dostosuję
  14. ja też się piszę na Wschodni :)
  15. ja mu dawno obiecywałam i potem zamawiałam - linki są w poście 162 (u mnie strona 7), ale to było w sierpniu, trzeba chyba wznowić
  16. na miesiąc to myślę, że nie powinno być problemu, nagłośnij na wrocławskich wątkach :) napisz kilka słów o suni - stosunek do psów, kotów itp i może napisz w jakiej części Wrocławia byłoby najlepiej, bo pewnie zechcesz ją odwiedzać?
  17. no, to ta, mieszaniec leonbergera... czemu ma znowu trafić do schroniska? :(
  18. [quote name='KWL']Lenka opuściła schronisko dziś kilka minut po pierwszej. Nie obyło się bez chwili niepewności, jednak wszystko potoczyło się w końcu dobrze. Wizyta u dr Garncarz odbędzie się jutro, nie wiem czy wystąpił jakiś błąd ludzki czy coś nie tak z rezerwacją, w każdym bądź razie wizyta jutro o 13:30. Lena bardzo grzecznie wsiada i jeździ samochodem. Ale kąpiel to już było chyba dziś za wiele na jeden dzień i stanęła nieco okoniem. znaczy charakterek ma? trzymamy kciuki za wizytę i czekamy na foty jakieś
  19. Matko jaki cudak :) jemu by się przydał dt bez zwierząt, ewentualnie z jakimiś spokojnymi, żeby w zabawach nie przeciążył łapy, skąd brać te dt :(
  20. [quote name='Nikaragua']ciekawe kto ją namówił :D[/QUOTE] ano, bardzo ciekawe :D
  21. zapraszam na bazarek dla szanownych baloniarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/220420-Kalendarze-i-co%C5%9B-jeszcze-%29-dla-BALONIAREK-do-14.01.2012?p=18317069#post18317069[/url]
  22. o kurza... teraz na tylną jeszcze? biedna mała
  23. [quote name='Nikaragua']Terierfanka dla Mańka - [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=2033996783[/url][/QUOTE] jaka tam terierfanka, to ciocia Nikaragua piękny wierszyk napisała i allegro własnoręcznie wykonała :) dziękujemy :)
  24. Fotki rewelacyjne, jakie zgodne stadko! :loveu:
×
×
  • Create New...