[quote name='alvina']pisałam na tym wątku bo myślałam ze macie może jakieś psiaki(do 3 lat) w DT, w schronisku, nie znalazł Pan psa który "wpadłby" mu w oko.[/QUOTE]
bo jak ktoś sam chodzi po schronie to tak bywa, psy są schowane w budach lub budynku. czy jest możliwość podesłania panu fotek z wątku?