Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. ZAPRASZAM na bazarek: 50% na dług Mańka w dt u ulv :smile: Piękne najmodniejsze bransoletki Charms: http://www.dogomania.pl/threads/218376
  2. ZAPRASZAM na bazarek: 50% na dług Mańka w dt u ulv :smile: Piękne najmodniejsze bransoletki Charms: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218376[/URL]
  3. ZAPRASZAM na bazarek: 50% na dług Mańka w dt u ulv :smile: Piękne najmodniejsze bransoletki Charms: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218376[/URL]
  4. ZAPRASZAM na bazarek: 50% na dług Mańka :) Piękne najmodniejsze bransoletki Charms: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218376[/URL]
  5. [quote name='Maccadi25']Czy można gdzieś we Wrocku zaczipować szczeniaka za darmo? Właśnie przygarnęłam bide i chciałabym ją zaczipować, ma 8 m-cy. Czy to nie za wcześnie?[/QUOTE] zadzwoń do Kumaka, na stronie mają info o bezpłatnym chipowaniu [url]http://www.dobryweterynarz.wroclaw.pl/[/url]
  6. fotki super :) widzę, że spacerek był rodzinny :) a padnięty Broniu na posłanku - super :loveu:
  7. ojej jak dobrze widzieć malutką :loveu:
  8. okruszki do domów na zimę, sio!
  9. [quote name='Nutusia']Ona się chyba... teleportuje! Albo... [B]ktoś ją podsadza[/B]! ;)[/QUOTE] Żubr i Piku :D
  10. no jak dla mnie to fotka jest z sunią, nie jestem drobiazgowa :)
  11. trzymam kciuki za kiciura, straszny jest ten brak kompetencji u niektórych wetów...
  12. ej co to za historia z Psikusem, że teraz wyadoptowany? Basi adnotacja o jego adoptowaniu jest z 4.10 w poście 142, on wracał?
  13. [quote name='Basia1244']Ten pan chodził najpierw ze mną na sukach, a potem z alviną na smacach, ale żadne schroniskowiec mu nie przypadł do gustu.[/QUOTE] aaa, no to trudno, musi szukać dalej...
  14. [quote name='alvina']pisałam na tym wątku bo myślałam ze macie może jakieś psiaki(do 3 lat) w DT, w schronisku, nie znalazł Pan psa który "wpadłby" mu w oko.[/QUOTE] bo jak ktoś sam chodzi po schronie to tak bywa, psy są schowane w budach lub budynku. czy jest możliwość podesłania panu fotek z wątku?
  15. u nas też 7 :) tu na fotce 6, jeden poza kadrem :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GFlRSSo8NOs/Tsfp3ZLOp3I/AAAAAAAACCs/XGS77crUqxA/s720/DSC_0631.jpg[/IMG]
  16. [quote name='olalolaa']Teraz jest w ogóle taka czarna sunia(raczej sunia ;) ) na szczeniakarni, w typie spaniela. Nie wiem ile ma - ze 3-4 miesiące chyba. Bardzo kochaniutka, przytula się do kratek żeby ją głaskac..[/QUOTE] taka to szybko domek znajdzie :)
  17. postaram się jakoś (z pomocą cioteczek bywających w schronie) zaktualizować wkrótce stan spanieli w schronie.
  18. ooo, to widzę, że super DT mu się trafił ;) :multi:
  19. Ulv, posłałam na Twoje konto 60zł z tego bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215373-Rozliczam...ciuszki-na-operacj%C4%99-Ma%C5%84kowej-n%C3%B3%C5%BCki/page4[/url] na spłatę długu Mańka, jak dojdzie potwierdź na powyższym wątku bazarkowym
  20. ale cudnie :) :) :) kiedy chłopak pojedzie?
×
×
  • Create New...