-
Posts
7764 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terierfanka
-
[quote name='Shiki']Spaniela idzie do P. Kamili. Do tej osoby u której małabyc wizyta przedadopcyjną. Jest to moja i Karoliny decyzja. To pewny i dobry dom. A suczka jak najszybciej musi pójśc do nowego domu zeby sie ustabilizować. Ponieważ ciągła zmiana może jej zepsuć psychikę całkiem...Pani Kamila jest odpowiedzialną osobą i uważam iż to dobra decyzja. A więc pies jest już zaadoptowany. Ps. jak wspomniałam, jakiekolwiek pretensje, komentarze i pytania do mnie lub do Karoliny ale nie do DT-Kamili.[/QUOTE] nie rozumiem... skoro znacie osobę, która chce adoptować Tequilę, to po co zawracanie d.. kilku osobom w sprawie wizyty pa?
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
terierfanka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
cioteczki z Krzyków zajrzyjcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219731-Bill-z-br%C3%B3dk%C4%85-zagin%C4%85%C5%82-na-wroc%C5%82awskich-Krzykach-w-nocy-17-18-grudnia-2011[/url] -
czarna mała TIGA z nowotworem złośliwym. MA NOWY DOM STAŁY!! :)
terierfanka replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
otwiera się dziewczyna :) -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
terierfanka replied to monika083's topic in Już w nowym domu
fajne towarzystwo pod tą choinką :) -
czarna mała TIGA z nowotworem złośliwym. MA NOWY DOM STAŁY!! :)
terierfanka replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
co tam u strachulca? kiedy wyniki? -
Malusi czarny DIABEŁEK teraz LILO juz w swoim DOMU
terierfanka replied to bros's topic in Już w nowym domu
pokazuj się diabełku -
co tam u malutkiej?
-
ojej jaka dobra wiadomość :)
-
JUŻ NIE TRZYMAĆ KCIUKÓW, BRASZKA ma super DS!!
terierfanka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Biedaczek :( jak to dobrze, że możecie przy nim teraz być, na pewno to docenia... -
Maniek po operacji!!!!Pomózcie mu spłacic dług!!!
terierfanka replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
93zł dla Maniutka z tego bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218376-wszystkie-sprzedane-%29-**bransoletki-CHARMS-*-na-sterylk%C4%99-MILI-i-operacj%C4%99-MA%C5%83KA/page7[/url] w drodze :) zapraszam na nowy bazarek dla Mańka - może ktoś by się chciał z niemieckiego podciągnąć ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/219642-***Na-d%C5%82ug-Ma%C5%84ka-EASY-DEUTSCH-do-22.12.2011***?p=18222488#post18222488[/url] -
Starsze wrocławskie TRÓJŁAPKI szukają ostoi!!!
terierfanka replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
suuuuuper :multi::multi::) -
Starsze wrocławskie TRÓJŁAPKI szukają ostoi!!!
terierfanka replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Z lekka zaczyna mnie brać licho. Na apel o kasę zrobiłam na psiaki bazarek.Nie mogę rozliczyć bazarku, bo nikt nie chce pieniędzy. Niestety, nie będę już reagować na prośby, bo jest jak jest.:angryy: I nie dam już pieniędzy na te psy tylko zmienię przeznaczenie po uzgodnieniu z kupującymi. Nie zmienię decyzji. Niemniej jednak przykro mi .[/QUOTE] nie rozumiem, sunia2000 przecież chciała te pieniądze na wizytę Jumpera: [quote name='sunia2000']Na 16.grudnia mam umówioną wizytę Jumpera u dr Niedzielskiego. Popytałam trochę ludzi i doradzono mi akurat jego. Koszt konsultacji + ewentualny rentgen wyniesie ok 200zł. Jeśli byłaby taka możliwość to chętnie przyjęłabym te pieniądze na jego wizytę gdyż groszem nie śmierdze:([/QUOTE] -
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
hehe, ale fajni plażowicze :D -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
terierfanka replied to Szira's topic in Już w nowym domu
wtamy :) na pewno ktoś Ci doradzi, przejrzyj pierwsze strony wątku i może zajrzyj jeszcze na okruszki, jeśli piesek ma być nieduży [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209211-wroc%C5%82awskie-okruszki[/URL] -
[quote name='emilia2280']tu sié nie mogé zgodzic ;/ mojá próbowalam kiedys na klapsy - od dziecka rzucalo sié w odwecie na réké :O to zadna metoda, tylko i wylácznie akceptacjá, niech robi co chce a jak ma cos zrobic (np zejsc z kanapy), to já tylko na smaki brac i tyle. ja mojá tak chowam juz 8 lat. wyciszyla siédziéki temu i juz prawie nie pamiéta o warczeniu, bo ja do niej nie podchodze jak lezy i pilnuje czegos. nie nakrécam jej w ten sposób.[/QUOTE] stanowcza ręka to nie znaczy od razu klapsy, ona po prostu musi widzieć akceptację lub jej brak wobec zachowań jakie prezentuje
-
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
może zorganizujemy :) ale lato tak daleko... -
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
Karolina nie drażnij :mad: ja chcę nad morzeeeee :placz: