Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. ja średnio co 1,5 do 2 miesięcy (czarny terier), bo trzeba się ostrzyc a włos musi być czysty. Ostatnio używamy Trixie koloryzującego - bardzo fajny, wydajny szamponik.
  2. To ja już nie wiem... Mi się teraz też nie wyświetlają ikonki "głosuj" ale myślę, że to dlatego, że już zagłosowałam. Może spróbuj jeszcze raz, wyloguj, zaloguj...
  3. Musisz się zarejestrować, potem zalogować, wejść na "konkursy" i wtedy wyświetli Ci się przy każdym zdjęciu ikonka "głosuj". Niezalogowanym się nie wyświetla z tego co się zorientowałam.
  4. A ja się na razie nie doczekałam na maila od nich potwierdzającego rejestrację, ale spróbowałam się zalogować i się udało. No i oczywiście zagłosowałam na Kraksę ;) Kilka dni mi zeszło na przeczytanie wątku. Super psina i właścicielka.
  5. Moja: pełne imię Ariza, zdrobnione przez nas do Azi a wołamy Azucha, Zucha, Azuszek, Zuszek, Azor albo "ty gadzie" ewentualnie pieszczotliwie "Gadziuszku" ;)
  6. Obstawiałabym, że czernysz. Myślałam, że młody bo młode czernysze mają taką "fryzurę" zanim im grzywa oczęta zarośnie. Ktoś go ostrzygł pewnie trochę przez te chore oczka.
  7. Boże co za bidulka czernyszowa :( Młode to chyba a już takie skrzywdzone...
  8. No dobrze to co to jest ostrzenie ręczne? Bo nie mam zielonego pojęcia jak to miałabym zrobić, dlatego szukam kogoś, kto zajmuje się tym profesjonalnie - a już czy to ręcznie czy maszynowo to ja nie muszę wiedzieć. Też używam jednego ostrza już chyba z 5 lat, ale ostatnio zacina mi się na psie. Zanim kupię nowe chciałabym jednak spróbować wersji z naostrzeniem. Uważasz Grey, że nie warto?
  9. Pan ostrzy głównie ostrza do maszynek fryzjerskich wszelkiego typu. Grey a dlaczego nie powinno się ostrzyć? Jak już słabo "jedzie" to pozostaje kupić nowe?
  10. Mogę, Pan dał mi plik swoich wizytówek, więc myślę, że nie będzie miał mi za złe jeśli go tu "upublicznię". Nożyki trzeba Panu zawieźć na Koszalińską 14/4 (Kuźniki). To jest normalne prywatne mieszkanie w bloku, żadnego szyldu. Najlepiej wcześniej zadzwonić - 889 446 653. Pan zbiera nożyki i gdzieś je zawozi, gdzie ktoś mu udostępnia maszynę, więc jak się trafi na odpowiedni moment to można nożyk odebrać na drugi dzień. Ja niestety nie trafiłam i chyba nie mam innego wyjścia jak czekać do końca przyszłego tygodnia.
  11. A może ktoś wie, gdzie we Wrocławiu można dobrze naostrzyć nożyki (oprócz pana z Koszalińskiej bo trzeba czekać ok. tygodnia)?
×
×
  • Create New...