-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
KUBA ofiara mysliwego...3 strzały...cudem przezylem...
inga.mm replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
straszne pustki u Kubusia. Czy któraś Cioteczka może rozesłać zaproszenia? Przepraszam, ja nie wyrabiam się. Tylko poprosimy o aktualizacje informacji o chłopaczku. -
[quote name='Brzózka']Wracając do domu łezka mi poleciała. Dotąd byłam przyzwyczajona, że pierwszy zastrzyk usypiający był podawany przy mnie, więc zwierzak był zabierany w stanie, kiedy mu wszystko "zwisało" ;) Dzisiaj pierwszy raz było inaczej i ... normalnie serce mi prawie pękło jak widziałam, ze nie chce wejść do klatki, że się boi ... Normalnie chyba jestem nienormalna :([/QUOTE] Nie jesteś nienormalna. Dla mnie nienormalna jest taka praktyka, ze zabieraja psa obcy ludzie i traci poczucie bezpieczeństwa. To jest ogromna trauma dla zwierzęcia, ale widać niektórzy weci nie zwracaja uwagi na delikatna psychikę zwierzęcia.
-
[quote name='gallegro']Czy sama obroża wystarczy? Jak długo zachowuje swoje właściwości? Słyszałem, że niektórzy stosują je jako uzupełnienie spot-on'ów, ale może chodziło o obroże marnej jakości.[/QUOTE] 200 dni. Wielkość - spore. Dla mniejszych psów cięłam jedną na dwie części i wystarczało Byłam z psami w lesie przez 2 tygodnie. Koło osiedla są krzaczory, po których Fido z upodobaniem lata. Ani jednego łobuza nie było chętnego na przejażdżkę na psiej skórze.
-
No 800-set arkuszy nie zrobię. Myślałam jakiś 200 x 6 na stronie to 1200 wg. starej matematyki
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
inga.mm replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua'][url]http://www.facebook.com/event.php?eid=269105523099775[/url][/QUOTE] udostępniłam -
na a4 można nadrukować, tylko kto to potnie?
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
ja zabezpieczam psy obrożą preventica lub provendera. ostatnia cena to 45 zetów. Mam kontakt do weterynarii sprzedającej te obroże
-
Mogę trochę skopiować na a-4. żeby nie było wątpliwości - kolorowych, laserowych Dla Asiaczka robiłam, gdy Wasiri zaginął i były ok.
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Jutro 3 dychy będą u Was. Nie pisałam w końcu o paliwie, żeby nie było problemu, jeśli pieniądz będzie potrzebny na np. plakaty
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='mru'] btw - wspominaliście o paliwie - jeśli ktoś chciały wesprzeć poszukiwania Rudego to proszę o wsparcie na konto fundacyjne, to samo co w 1 poście: 22 1370 1109 0000 1706 4838 7304 Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! ul. Kopernika 6 m 8, 00-367 Warszawa [SIZE=2]tytuł jakiś poszukiwania Rudego czy co tam chcecie ;) przyda się bidom i Rudemu na pewno... dzięki! chyba wystarczy wpisać "Na paliwo dla Rudego" albo "poszukiwania Rudego-paliwo"? Wydaje się, że nie powinno być wątpliwości na co jest przeznaczona wpłata. Ode mnie 30 zł poleci dziś lub jutro
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='Iljova']:cry::cry::cry: Duszku mam do Ciebie wielką prośbę zaopiekuj się ROCKY-m, który był psim ambasadorem zwierząt miał swój blog na FB :cry::cry::cry: Linkę poproszę. Dunieczku, dziś dołączył do Ciebie Lupus LUPUS, psi szkielet,zbieram deklaracje na swoją jedyną i ostatnią szanse, POMÓŻ Nie zdążył wyjść poza druty obozu koncentracyjnego w K.
-
eeejjj, nie wierzę...
-
Radość wielka, że sunia ma już poukładane życie. Co to jest "ten p....t"???? Bo nie o pirata tu chodzi. Gdzieś umknęło mi: czy to Reksio ma takie wyniki brzydkie?
-
[quote name='mru']nie, to kosztuje :( ale tylko 5 groszy od ulotki, czyli za 100 to będzie 50 zł? wg matematyki starszej generacji za 100 ulotek po 5 groszy będzie 5 zł
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='Noemi1']Bo zarazę rozsiewasz!!! Jedna ciotka znajdująca ciągle bezdomne psiaki wystarczy.[QUOTE] Myślisz, że to zaraźliwe? Anette przez chwilę była zarażona, ale chyba chwilowo jej przeszło.
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Noe, dlaczego mnie już nie lubisz :placz: ????
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
inga.mm replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']już podlinkowane (dobrze mieć córkę :) )[/QUOTE] dawaj linkę fb do udostępniania -
Bardzo podobny pies ma wątek na dogo
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with: