Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. wiesz, już nieraz spotkałam się z sytuacją, że gdy trzeba dostać wypis, to nagle okazuje się, że to nie jest dokładnie ta choroba.. no wie pani, podobna... wygląda tak samo...itd. Zarunia wyjeżdżała z Wawy w dość dobrym stanie. Nie wierzę, żeby Ania nie zauważyła nurzycy. Ma staż w psach, przypuszczam, że dłuższy niż Ty i ja razem. Znając możliwości nurzycy, mogą być to reminiscencje postresowe. Operacja, podróż z przesiadkami, nowy dom. Kumulacja sprzyjająca spadkowi odporności, a z pewnością w tym pseudo, z którego brała go A-A nie miała szczęśliwego życia.
  2. czy Atkaaa mogłaby zmienić tytuł tego wątku. w świetle obecnych wydarzeń tytuł zakrawa na kpinę z nieszczęścia tych psów.
  3. Olu, cały czas czekamy na foty tych zmian. Już tydzień prawie, jak nas zastrzeliłaś ta przykrą informacją, a cały czas nie ma obiecanych zdjęć. Czy masz może wypis od lekarza z diagnozą?
  4. Widziałam dzis Muszkę. Słodka kruszyna. Mam wrażenie, że była w dość dobrym domu, tylko z czasem jej piękność pinczerowata przestała być pięknością i do tego pinczerowatą, więc wypad.
  5. Q-rwa, ja pie...lę. Chyba faktycznie tam pojadę i podpalę ten interes. Nie chce mi sie wierzyć, ze nagle psy uciekły, jesli przez tyle czasu nie mogły tego zrobić. Czy jest na to odpowiedni paragraf? wyłudzenie, znęcanie sie, nie dotrzymanie warunków umowy? nie wiem co jeszcze? W takich sytuacjach żałuję, ze nie skończyłam jednak prawa.
  6. Właśnie wróciłam od Rudego. Jest w niezłej kondycji. Nie wiem jak było wczoraj, ale dziś jest całkiem nieźle. Rudy jest piękny. Zdjęcia nie oddają jego urody. Szczeniorek, który miał zamieszkać z Rudym w kojcu, niestety, jest trochę nerwowy. [SIZE=1][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-i-kotki-z-lecznicy-pod-Ww%C4%85-co-tydzie%C5%84-przepadaj%C4%85%21-aktualno%C5%9Bci-na-ko%C5%84cu-w%C4%85tku"]psiaki i kotki z lecznicy pod Wwą - co tydzień przepadają! aktualności na końcu wątku[/URL] [/B][/SIZE]Jutro będzie wiadomo coś więcej
  7. [quote name='docha']ok. spróbuję wejść w to zagadnienie,bo mam jakiś niepokój wewnętrzny.[/QUOTE] bardzo słusznie go masz, ale nie ma tymczasów, nie ma pieniędzy na hotele, nie da rady utrzymać tych psów
  8. odezwe sie, gdy zakończe wożenie psów, szczepionek i nie wiem czego jeszcze
  9. uczciwe byłyby, nieuczciwe zostałyby wycięte. Poza tym idea domu tymczasowego powstała jako domu BEZPŁATNEGO. Tymczasem te płatne dt, to lewy zarobek na nieszczęściu psa żerujący.
  10. na niektórych zdjęciach wygląda bardzo szczawiowato
  11. docha, ja też uważam, że to jest do niczego nie podobne, ale trzeba głębiej wejść w zagadnienie, żeby wiedzieć dlaczego tak się dzieje.
  12. życzę jej tego, ale jeśli miałaby iść na poniewierkę, to zapraszam do mnie
  13. hotelik u mnie? Warunki jak zawsze: 7 zetów/dzień + karma i leczenie, pies przyjazny do psów i kotów, bez chorób zakaźnych, no i szukanie super domu dla hotelowicza.
  14. Jakże? Moja śliczną miałabym już oddawać? 1.04 to prima-aprilis, rozumiem, że już wcześniej robisz mi dowcip? To jest tak niezwykła dziewczynka, że nie trzeba nic pisać. Ją się kocha za samą siebie.
  15. daj namiar na Ziutkę
  16. Czuję się powitana. Kto ze mną zrobi bazarki na Twój inwentarz?
  17. cześć, cześć. Zajmij się na razie adopcją innych śliczności. Awa jest bezpieczna i szczęśliwa.
  18. w poniedziałek dorzucę kaskę, gdy ustalę ile komu. Jaśmin, Awa, Majeczka, Falek .... Cholerny świat, ile nieszczęścia
  19. puk, puk. Wpraszam się do Jaśmina. W poniedziałek przeleję kaske na weta. Dam trochę, ale zawsze coś. Dam jeszcze na inne staruszki. No i bazarek. Koniecznie. Jaśminku, śliczności, trzymaj się chłopaczku.
  20. wózki dla ułomnych piesków sa kupowane na Paluch. Droga impreza, ale można spróbować zawalczyć o sponsoring. http://www.wozekdlapsa.pl/
  21. [quote name='APSA']Dla schroniskowej starszyzny? Trzeba by mocno przypilnować, żeby karma faktycznie trafiła do staruszków, a nie do magazynu i potem gdziekolwiek.[/COLOR][/QUOTE] Nie strasz mnie! Czy rozwiązaniem byłoby, żebym wzięła te karmę dla mojej starszyzny btw. też z Palucha, a wpłaciła kasę na ich potrzeby? Nie ukrywam, że taka karma dla mnie jest w sam raz, a z pewnością nikt jej nie rozgrabi. Natomiast czy kasa celowa na geriatrię na pewno tam trafi?
  22. koosiek, pisz romanse albo lepiej poezję. Wspaniałe.
×
×
  • Create New...