-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)
inga.mm replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
wiesz, już nieraz spotkałam się z sytuacją, że gdy trzeba dostać wypis, to nagle okazuje się, że to nie jest dokładnie ta choroba.. no wie pani, podobna... wygląda tak samo...itd. Zarunia wyjeżdżała z Wawy w dość dobrym stanie. Nie wierzę, żeby Ania nie zauważyła nurzycy. Ma staż w psach, przypuszczam, że dłuższy niż Ty i ja razem. Znając możliwości nurzycy, mogą być to reminiscencje postresowe. Operacja, podróż z przesiadkami, nowy dom. Kumulacja sprzyjająca spadkowi odporności, a z pewnością w tym pseudo, z którego brała go A-A nie miała szczęśliwego życia. -
Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)
inga.mm replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Olu, cały czas czekamy na foty tych zmian. Już tydzień prawie, jak nas zastrzeliłaś ta przykrą informacją, a cały czas nie ma obiecanych zdjęć. Czy masz może wypis od lekarza z diagnozą? -
Q-rwa, ja pie...lę. Chyba faktycznie tam pojadę i podpalę ten interes. Nie chce mi sie wierzyć, ze nagle psy uciekły, jesli przez tyle czasu nie mogły tego zrobić. Czy jest na to odpowiedni paragraf? wyłudzenie, znęcanie sie, nie dotrzymanie warunków umowy? nie wiem co jeszcze? W takich sytuacjach żałuję, ze nie skończyłam jednak prawa.
-
Właśnie wróciłam od Rudego. Jest w niezłej kondycji. Nie wiem jak było wczoraj, ale dziś jest całkiem nieźle. Rudy jest piękny. Zdjęcia nie oddają jego urody. Szczeniorek, który miał zamieszkać z Rudym w kojcu, niestety, jest trochę nerwowy. [SIZE=1][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-i-kotki-z-lecznicy-pod-Ww%C4%85-co-tydzie%C5%84-przepadaj%C4%85%21-aktualno%C5%9Bci-na-ko%C5%84cu-w%C4%85tku"]psiaki i kotki z lecznicy pod Wwą - co tydzień przepadają! aktualności na końcu wątku[/URL] [/B][/SIZE]Jutro będzie wiadomo coś więcej
-
odezwe sie, gdy zakończe wożenie psów, szczepionek i nie wiem czego jeszcze
-
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
inga.mm replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
na niektórych zdjęciach wygląda bardzo szczawiowato -
Jakże? Moja śliczną miałabym już oddawać? 1.04 to prima-aprilis, rozumiem, że już wcześniej robisz mi dowcip? To jest tak niezwykła dziewczynka, że nie trzeba nic pisać. Ją się kocha za samą siebie.
-
daj namiar na Ziutkę
-
Czuję się powitana. Kto ze mną zrobi bazarki na Twój inwentarz?
-
cześć, cześć. Zajmij się na razie adopcją innych śliczności. Awa jest bezpieczna i szczęśliwa.
-
**Za stara na miłość? oj nie! Ma DS :) Maja za TM.
inga.mm replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
w poniedziałek dorzucę kaskę, gdy ustalę ile komu. Jaśmin, Awa, Majeczka, Falek .... Cholerny świat, ile nieszczęścia -
puk, puk. Wpraszam się do Jaśmina. W poniedziałek przeleję kaske na weta. Dam trochę, ale zawsze coś. Dam jeszcze na inne staruszki. No i bazarek. Koniecznie. Jaśminku, śliczności, trzymaj się chłopaczku.
-
Napędzik - niezłomny mały bohater za TM [*]
inga.mm replied to case's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wózki dla ułomnych piesków sa kupowane na Paluch. Droga impreza, ale można spróbować zawalczyć o sponsoring. http://www.wozekdlapsa.pl/ -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
inga.mm replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Dla schroniskowej starszyzny? Trzeba by mocno przypilnować, żeby karma faktycznie trafiła do staruszków, a nie do magazynu i potem gdziekolwiek.[/COLOR][/QUOTE] Nie strasz mnie! Czy rozwiązaniem byłoby, żebym wzięła te karmę dla mojej starszyzny btw. też z Palucha, a wpłaciła kasę na ich potrzeby? Nie ukrywam, że taka karma dla mnie jest w sam raz, a z pewnością nikt jej nie rozgrabi. Natomiast czy kasa celowa na geriatrię na pewno tam trafi? -
koosiek, pisz romanse albo lepiej poezję. Wspaniałe.