-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
czy to znaczy, że u Teresy Borcz nie ma juz miejsca? -
[quote name='azalia']Inga.mm serdecznie Ci dziękuję.Ja Cię doskonale rozumiem,bo ja mając tylko pensję męża ciągle wysyłałam pieniądze pieskom.Teraz mi będzie ciężko bez możliwości pomocy,ale wierzę,że mąż coś znajdzie,jest dobrym specjalistą w swojej dziedzinie i uczciwym człowiekiem.[/QUOTE] Wiele i wielu z nas dotyka plaga demokracji i wolnego rynku jaką jest bezrobocie. Ten socjalizm mial swoje duże zalety. Mam nadzieję, że szybko znajdzie choćby "coś" na początek.
-
[quote name='azalia']Bardzo mi smutni i przykro,ale niestety muszę wstrzymać wszystkie stałe deklaracje,w tym też na Wercię.Ja nie pracuję,a teraz zlikwidowano firmę męża.Jak tylko sytuacja zmieni się na lepsze,a mam taką nadzieję to z wielką radością ponownie będę pomagać skrzywdzonym pieskom.[/QUOTE] o ranyyy!!!! strasznie Ci współczuję. Mój tz tez na bezrobiu. Syn łapie pojedyncze fuchy, a ja jestem walnięta i pieniądze pcham w zwierzaki. Ale i to może sie skończyć. Życzę powodzenia
-
[quote name='Agucha']Inguś, wpływ może potwierdzić tylko Kudlataja, a Ona z tego co widzę - rzadko wchodzi na dogo... Kto ma z Nią kontakt???[/QUOTE] No to mam nauczkę. Gdyby przyszło mi do głowy robic kiedykolwiek bazarek, najpierw musze mieć zadeklarowane w temacie kto potwierdzi mi pieniądze. Bez tego nie kiwnę palcem. Wera to jedyny pies, dla którego nie miałam personalnie wskazanego potwierdzacza.
-
[quote name='inga.mm']czy moge prosic o potwierdzenie wpływu pieniędzy na watku bazarkowym. Chciałabym zgłosic go do zamkniecia.[/QUOTE] [quote name='inga.mm']właśnie poleciało obiecane 150 zł. Proszę o potwierdzenie wpływu 150 zł na wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-Rozliczamy-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-do-21.04-%2821.00%29/page20"]TULINKOWY SKLEPIK[/URL][/QUOTE] Widzę aktywność w temacie Wery, a nie mogę doczekać się informacji o wpływie pieniędzy na bazarku. Dziewczyny, proszę Was!!!!!!!!!!!!!!
-
FELIKS już nie jest w hoteliku ma NARESZCIE swój dom!!!
inga.mm replied to Romka's topic in Już w nowym domu
prześlicznościowy piesek. -
[quote name='Livka']Już to zrobiłam czyli prosiłam lolkę o rozliczenie wpłaty tak jak pisałaś, nawet pozwoliłam sobie przesłać jej Twoje pw skierowane do mnie żeby było wszystko tak jak powinno - pozostało nam czekać na lolkę - ja byłam tu tylko "przekaźnikiem" nr konta.[/QUOTE] znakomicie. Tu trochę zaszantażuję. Mam coś dla Leosia i Dainy do wystawienia na bazarku, ale dopóki nie zakończę tamtego, nie wystawię. A może być znów ze 200 zetów
-
[quote name='Javena']Ja nadal nie mam nr konta. Kochani mam prosbe. Na moim bazarku uzbierała sie dosć duza kwota -70zł. Takiej się nie spodziewałam.Czy mogłabym podzielic te pieniażki na Leosia i Dunie ,która potrzebuje na operacje oczu. [url]http://www.dogomania.pl/threads/208690-Male%C5%84ka-%C5%9Blepa-DUNIA-z-katarakt%C4%85-mo%C5%BCe-widzie%C4%87!-NIE-MAMY-PIENI%C4%98DZY-NA-BADANIE[/url]! Powiedzmy 40 zł na Leosia i 30 zł na Dunie. Nie wiem tylko ,czy to zgodne z regulaminem?[/QUOTE] Jeśli osoby biorace udział bazarku i tutejsi opiekunowie pobłogosławią, to jak najbardziej.
-
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Teresa wpisuje sie na watku sparaliżowanego Dropsa -
[quote name='inga.mm']właśnie poleciało obiecane 150 zł. Proszę o potwierdzenie wpływu 150 zł na wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-Rozliczamy-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-do-21.04-%2821.00%29/page20"]TULINKOWY SKLEPIK[/URL][/QUOTE] czy moge prosic o potwierdzenie wpływu pieniędzy na watku bazarkowym. Chciałabym zgłosic go do zamkniecia.
-
Maleńka MUSZKA - zostanie wyrzucona przez włascicieli ?
inga.mm replied to Betta's topic in Już w nowym domu
też jestem ciekawa, ale założycielka jakoś zamilkła -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
czy pieniążki jeszcze nie doszły? Tak pytam, bo chętnie pozbyłabym się tego bazarku -
10 lat na ŁAŃCUCHU--SZKIELET,chora.. MA DOM
inga.mm replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
dziękuję za wiadomość, bo cisza wzbudzała niepokój. Pozdrawiam dziewczynkę. Jeszcze pytanie: którego gronkowca ma? Moja Tośka miała spp, tyle, że nie pamiętam teraz jakie leki na to dostawała, ale zadziałały błyskawicznie. -
To jest właśnie owa zabawa w łapki, o której wcześniej pisałam. Tylko tu jeszcze nie widziałam "łapkowania" Awuni. Zapewne za parę dni sama będzie zaczepiać do zabawy. Wystarczyło poklepać w podłogę, tak ja na filmie. Pan Awuniowy robi dokładnie to co Awunia lubi. Czy mi wydaje się, czy troszke przytyła?
-
na zdrowie i szczęście dla Rudego
-
piękny kocio
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']I słusznie, przepraszam - wrzuciłam Cię do folderu "W nowym domu":)[/QUOTE] mam nowy dom? I nic o tym nie wiem? Czy w nowym domu jest miejsce dla kotów i psów? I jeszcze: gdzie ten nowy dom? Ech, pomarzyć fajna rzecz....