Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. Tyle, że wszyscy od wczoraj są z moich zaproszeń
  2. jeśli wydrzecie tę pinczerkę, to ja natychmiast ją biorę na dt tylko za karmę i weta. Ukradnijcie ją albo co? Nie wiem, ale u mnie będzie miał miejsce od ręki.
  3. czy to będzie ds?????????? O Mateńko, czyżby szczęście uśmiechnęło się do smutnej mordki mundziowej?
  4. dziewczyny, które oferowały się reklamować bazarek, gdzie jesteście????
  5. dziewczyny, które oferowały się reklamować bazarek, gdzie jesteście????
  6. dziewczyny, które oferowały się reklamować bazarek, gdzie jesteście????
  7. dziewczyny, które oferowały się reklamować bazarek, gdzie jesteście????
  8. dziewczyny, które oferowały się reklamować bazarek, gdzie jesteście????
  9. dziewczyny, które oferowały się reklamować, gdzie jesteście????
  10. [quote name='paulina02']Pozdrowienia od Lorda , zmienić temat ale on jest taki prawdziwy staruszek prosi o pomoc ;( .Nie wiem na jaki zmienić ;([/QUOTE] Wchodzisz w #1 w opcje zaawansowane i pojawia się wpisany temat. Tam wpisujesz nowy. Paulina, tu nie tylko psom pomaga się. Konie, koty, szczurki, jeże... Dlatego lepiej, żebyś napisała o przytulisku niż o jednej sierotce. Takich "jednych" sierotek masz na dogo kilkaset i więcej, ale przytulisk na 20-30 zwierzaków jest niewiele. Zmień na proponowany przeze mnie "Przytulisko Pauliny - ponad 30 kotów i psów prosi o każdą pomoc" a jeśli trzeba będzie to zmieni się znowu. Nie wiem tylko czy te 30 napisałam zgodnie z prawdą
  11. [quote name='Ewa Marta']A Kosiarzy 37? Tam często przyjmują bezdomniaki, nie wiem tylko, czy z parwo:-([/QUOTE] po ostatnich numerach na Kosiarzy, gdzie rzekomo umarły na parwo dwa zdrowe koty, a koty z bezprawnej interwencji zostały wydane obcym domom - nie polecałabym
  12. nooo, coś fajnego na dzisiejszy deszczowy dzień. Rudi, musisz być taki silny jak Rudi Schubert. Może jeszcze nam pośpiewasz? Moja Tośka śpiewa do Różowej Pantery
  13. [quote name='Jasza']Przepraszam!!! Wiem, że Inga, tylko mi zjadło literkę!! Przepraszam!!! A ja mam Kinga na trzecie ;-) Ale wolę swoje pierwsze ;-)[/QUOTE] Hej, ja żartuję, nie trzeba przepraszać! Aczkolwiek do Ingi jestem nader przywiązana
  14. Paulina, zmień temat, bo jest za mało aktywizujący
  15. dziewczyny, proszę o kontakt z lolką i przesłanie dziękczynnych całusów Leonowi
  16. [quote name='Jasza']Igo - Tobie również chciałam BARDZO PODZIĘKOWAĆ!!!!!:buzi::buzi::loveu:[/QUOTE] pomagam z przyjemnością i z potrzeby duszy. Tylko proszę INGA, nie Iga, choć to lepsze niż Kinga (mam słabość)
  17. Może we wspólnym celu zdobycia funduszy na ratowanie zwierząt dacie się [SIZE=2][B][COLOR=magenta][COLOR=blue]zaprosić na bazarek[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=magenta]który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? [/COLOR][/B] [/SIZE][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"][B][COLOR=green][B]możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, kwiaty, kosmetyki[/SIZE][/B][/COLOR][/B][/URL] [SIZE=2]Wspomogłam wiele zwierząt, proszę teraz o pomoc dla innych. Może coś kupisz, może poreklamujesz, może podniesiesz?[/SIZE][/SIZE]
  18. gdzie malawaszka? trzeba kontaktować się z Lolką i dziękować Leosiowi
  19. Po znajomości, jako uczestnik tego tematu i we wspólnym celu zdobycia funduszy pozwalam sobie zaprosić na bazarek który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, kwiaty, kosmetyki Wspomogłam wiele zwierząt, proszę teraz o pomoc dla innych. Może coś kupicie, może poreklamujecie, może podniesiecie?[SIZE=2]
  20. [quote name='Agnieszka_K']jestem na zaproszenie katarzyna09 :) piękny pycholek i widać że młody, na razie mogę tylko zapisać, odwiedzać i trzymać kciuki...postaram się coś trochę później wpłacić[/QUOTE] Aga, umiesz robić fajne banerki, i może wydarzenie na fb i allegro
  21. [quote name='lolka']poproszę nr konta na PW :)[/QUOTE] Lolka i Leosiu, bardzo dziękuje w imieniu Duni, swoim i wszystkich kibicujących Duni.
  22. [quote name='lolka']poproszę nr konta :)[/QUOTE] Leoś dzieli się pieniążkami z Pchełką!!! Dziękujemy!!!!
  23. [quote name='lolka']podajcie prosze nr konta Lolka, dziękujemy Tobie i Leosiowi
×
×
  • Create New...