-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
inga.mm replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tyle, że wszyscy od wczoraj są z moich zaproszeń -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, które oferowały się reklamować bazarek, gdzie jesteście???? -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, które oferowały się reklamować bazarek, gdzie jesteście???? -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziewczyny, które oferowały się reklamować bazarek, gdzie jesteście???? -
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
inga.mm replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziewczyny, które oferowały się reklamować bazarek, gdzie jesteście???? -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, które oferowały się reklamować, gdzie jesteście???? -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulina02']Pozdrowienia od Lorda , zmienić temat ale on jest taki prawdziwy staruszek prosi o pomoc ;( .Nie wiem na jaki zmienić ;([/QUOTE] Wchodzisz w #1 w opcje zaawansowane i pojawia się wpisany temat. Tam wpisujesz nowy. Paulina, tu nie tylko psom pomaga się. Konie, koty, szczurki, jeże... Dlatego lepiej, żebyś napisała o przytulisku niż o jednej sierotce. Takich "jednych" sierotek masz na dogo kilkaset i więcej, ale przytulisk na 20-30 zwierzaków jest niewiele. Zmień na proponowany przeze mnie "Przytulisko Pauliny - ponad 30 kotów i psów prosi o każdą pomoc" a jeśli trzeba będzie to zmieni się znowu. Nie wiem tylko czy te 30 napisałam zgodnie z prawdą -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
inga.mm replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']A Kosiarzy 37? Tam często przyjmują bezdomniaki, nie wiem tylko, czy z parwo:-([/QUOTE] po ostatnich numerach na Kosiarzy, gdzie rzekomo umarły na parwo dwa zdrowe koty, a koty z bezprawnej interwencji zostały wydane obcym domom - nie polecałabym- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
RAFIK - malutki niewidomy psiaczek JUŻ w DT, poszukuje domu na zawsze!
inga.mm replied to Romka's topic in Już w nowym domu
co tu tak cicho? Rafik ma już domek? -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
inga.mm replied to santino's topic in Już w nowym domu
nooo, coś fajnego na dzisiejszy deszczowy dzień. Rudi, musisz być taki silny jak Rudi Schubert. Może jeszcze nam pośpiewasz? Moja Tośka śpiewa do Różowej Pantery- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Przepraszam!!! Wiem, że Inga, tylko mi zjadło literkę!! Przepraszam!!! A ja mam Kinga na trzecie ;-) Ale wolę swoje pierwsze ;-)[/QUOTE] Hej, ja żartuję, nie trzeba przepraszać! Aczkolwiek do Ingi jestem nader przywiązana -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Paulina, zmień temat, bo jest za mało aktywizujący -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziewczyny, proszę o kontakt z lolką i przesłanie dziękczynnych całusów Leonowi -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Igo - Tobie również chciałam BARDZO PODZIĘKOWAĆ!!!!!:buzi::buzi::loveu:[/QUOTE] pomagam z przyjemnością i z potrzeby duszy. Tylko proszę INGA, nie Iga, choć to lepsze niż Kinga (mam słabość) -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
inga.mm replied to santino's topic in Już w nowym domu
czekamy z niepokojem- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Może we wspólnym celu zdobycia funduszy na ratowanie zwierząt dacie się [SIZE=2][B][COLOR=magenta][COLOR=blue]zaprosić na bazarek[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=magenta]który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? [/COLOR][/B] [/SIZE][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"][B][COLOR=green][B]możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, kwiaty, kosmetyki[/SIZE][/B][/COLOR][/B][/URL] [SIZE=2]Wspomogłam wiele zwierząt, proszę teraz o pomoc dla innych. Może coś kupisz, może poreklamujesz, może podniesiesz?[/SIZE][/SIZE]
-
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
inga.mm replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
gdzie malawaszka? trzeba kontaktować się z Lolką i dziękować Leosiowi -
Po znajomości, jako uczestnik tego tematu i we wspólnym celu zdobycia funduszy pozwalam sobie zaprosić na bazarek który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, kwiaty, kosmetyki Wspomogłam wiele zwierząt, proszę teraz o pomoc dla innych. Może coś kupicie, może poreklamujecie, może podniesiecie?[SIZE=2]
-
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
inga.mm replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Agnieszka_K']jestem na zaproszenie katarzyna09 :) piękny pycholek i widać że młody, na razie mogę tylko zapisać, odwiedzać i trzymać kciuki...postaram się coś trochę później wpłacić[/QUOTE] Aga, umiesz robić fajne banerki, i może wydarzenie na fb i allegro -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='lolka']poproszę nr konta na PW :)[/QUOTE] Lolka i Leosiu, bardzo dziękuje w imieniu Duni, swoim i wszystkich kibicujących Duni. -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='lolka']poproszę nr konta :)[/QUOTE] Leoś dzieli się pieniążkami z Pchełką!!! Dziękujemy!!!! -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='lolka']podajcie prosze nr konta Lolka, dziękujemy Tobie i Leosiowi