-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
suchą karmę można zalać ciepłą wodą. Ale jeśli staruszek woli kurczaczka, to trzeba pozbierać kaskę na kurczaczki. Teraz nie będę bazarkować. Dopiero na jesieni -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
smutaśno... oby nic strasznego nie stało się. jakoś ten schron wybija sie na pierwszy plan nieszczęścia -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Będę wdzięczna za potwierdzenie wpływu w Aksonkowym Sklepiku. -
z tego co napisałaś, wnioskuję, że dla tak poszkodowanego psa, ten dom nie będzie dobrym domem. Ponadto w Anglii, gdyby tam pojechał, będzie poza kontrolą. W tej sytuacji odradzałabym adopcję.
-
Szczerze mówiąc, nie wiem po co ten watek został w ogóle założony? Chyba po to, żeby napsuć krwi tym bardziej wrażliwym dogomaniakom i reagującym "histerycznie", którym dobro psa leży bardziej na sercu niż słuchanie lub czytanie dyrdymałów o "dobrym domu". Jak juz pisałam, na dobry początek można było dowalić karę w wysokości 500 zł, za brak chipa/adresówki, za brak nadzoru. Gdybym postarała sie, mogłabym wyciągnąć jeszcze co najmniej jedno naruszenie, ale los psa został przesądzony przez założycielkę/założycielki wątku, więc tylko obserwuję i zżymam się na bezduszność i nierychliwość osób, które mogłyby być opatrznością dla Bossa.
-
RAFIK - malutki niewidomy psiaczek JUŻ w DT, poszukuje domu na zawsze!
inga.mm replied to Romka's topic in Już w nowym domu
wpisuje sie na później -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']Wow trochę uzbierałaś;) Wpłata oczywiście niech leci do TERESY BORCZ.[/QUOTE] Teresko, poproszę o numer konta na pw. Pieniążki sz-czekają -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na Mikrobank polecialo 255 zl dochodu z Aksonkowego Sklepiku przeznaczone 255 zł dla Babuni Karen. Agucha, proszę o potwierdzenie, gdy pieniądzorki dolecą. Mam nadzieję, że poprawi jej to humorek i nie będzie się wyzłośliwiała u Syli. -
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
inga.mm replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ati']zapisuje sobie watek[/QUOTE] ja tez, bo w robocie mam zap.... -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Łatwiej mi będzie jeśli podeślesz. Czy ta Mara to szczeniorek? Jakos tak widzi mi sie Duże to to? -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']Nie chcę dywagować co się naprawdę stało bo mam złość na siebie, ze mogłam go wcześniej zabrać, ale nie było mnie przez weekend. Szkoda psa jak cholera.[/QUOTE] O co? Przecież trudno było przewidzieć taki obrót sprawy. poczytajcie o mojej Tuli [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198417-zaginiona-ratlerka-Warszawa-Mokot%C3%B3w-Tula-za-TM"]zaginiona ratlerka - Warszawa - Mokotów - Tula za TM[/URL][/B] Z jednej strony wiem, że nie jestem całkowicie winna, z drugiej strony wybaczyć sobie nie mogę, a ciężar poczucia winy jest tak ogromny, że nawet teraz, gdy to piszę, płaczę i trzęsę się. -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
jakoś tak mi to wygląda dziwnie. Axa i Zofija, potrzebna pa w okolicy Cieszyna. Możecie zrobić? -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']Możliwe też,że zostal zagryziony,tym bardziej,że byl nowym psem wpuszczonym do innych psów,nie na kwarantannie i jako drobny,slaby pies nie obronil się przed atakiem reszty stada a w schronie nie chcą przyznać się do tego. Obym się mylila.[/QUOTE] właśnie takie mam podejrzenie lub, że padł z wycieńczenia -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Axa']Ale jakiej jednej ucieczce, bo nie rozumiem?[/QUOTE] Podobno Ciapuś już raz poszedł w Polskę, tylko został ponownie odstawiony do schronu. NIe ma tam wolontariatu? To kicha. -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
ja czuję, że coś tu nie gra. Wycieńczony piesek, nie jedzący, który skacze po siatce jak małpa i śladu nie zostawia? Po jednej ucieczce znowu w boksie z defektami? Dla mnie to jest bardzo dziwne, żeby nie rzec podejrzane... -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
amen . -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Czekam na niego. Baaaardzo czekam -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
az boje sie myślec... oby znalazl sie. Przecież pieniązki sa podeklarowane, domek czeka. Kurcze, Ciapulku, wracaj, malutki.