Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. to zdjęcie jest przepiękne Drops ma makijaż jak, nie obrażając go, Kleopatra [IMG]http://images8.fotosik.pl/2214/dbfe262dd9f5bac1gen.jpg[/IMG]
  2. suchą karmę można zalać ciepłą wodą. Ale jeśli staruszek woli kurczaczka, to trzeba pozbierać kaskę na kurczaczki. Teraz nie będę bazarkować. Dopiero na jesieni
  3. smutaśno... oby nic strasznego nie stało się. jakoś ten schron wybija sie na pierwszy plan nieszczęścia
  4. piękne chłopczysko! Tylko te oczy jeszcze smutne...
  5. Będę wdzięczna za potwierdzenie wpływu w Aksonkowym Sklepiku.
  6. z tego co napisałaś, wnioskuję, że dla tak poszkodowanego psa, ten dom nie będzie dobrym domem. Ponadto w Anglii, gdyby tam pojechał, będzie poza kontrolą. W tej sytuacji odradzałabym adopcję.
  7. Szczerze mówiąc, nie wiem po co ten watek został w ogóle założony? Chyba po to, żeby napsuć krwi tym bardziej wrażliwym dogomaniakom i reagującym "histerycznie", którym dobro psa leży bardziej na sercu niż słuchanie lub czytanie dyrdymałów o "dobrym domu". Jak juz pisałam, na dobry początek można było dowalić karę w wysokości 500 zł, za brak chipa/adresówki, za brak nadzoru. Gdybym postarała sie, mogłabym wyciągnąć jeszcze co najmniej jedno naruszenie, ale los psa został przesądzony przez założycielkę/założycielki wątku, więc tylko obserwuję i zżymam się na bezduszność i nierychliwość osób, które mogłyby być opatrznością dla Bossa.
  8. [quote name='MaDi']Wow trochę uzbierałaś;) Wpłata oczywiście niech leci do TERESY BORCZ.[/QUOTE] Teresko, poproszę o numer konta na pw. Pieniążki sz-czekają
  9. Na Mikrobank polecialo 255 zl dochodu z Aksonkowego Sklepiku przeznaczone 255 zł dla Babuni Karen. Agucha, proszę o potwierdzenie, gdy pieniądzorki dolecą. Mam nadzieję, że poprawi jej to humorek i nie będzie się wyzłośliwiała u Syli.
  10. [quote name='Ati']zapisuje sobie watek[/QUOTE] ja tez, bo w robocie mam zap....
  11. Łatwiej mi będzie jeśli podeślesz. Czy ta Mara to szczeniorek? Jakos tak widzi mi sie Duże to to?
  12. [quote name='Zofija']Nie chcę dywagować co się naprawdę stało bo mam złość na siebie, ze mogłam go wcześniej zabrać, ale nie było mnie przez weekend. Szkoda psa jak cholera.[/QUOTE] O co? Przecież trudno było przewidzieć taki obrót sprawy. poczytajcie o mojej Tuli [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198417-zaginiona-ratlerka-Warszawa-Mokot%C3%B3w-Tula-za-TM"]zaginiona ratlerka - Warszawa - Mokotów - Tula za TM[/URL][/B] Z jednej strony wiem, że nie jestem całkowicie winna, z drugiej strony wybaczyć sobie nie mogę, a ciężar poczucia winy jest tak ogromny, że nawet teraz, gdy to piszę, płaczę i trzęsę się.
  13. jakoś tak mi to wygląda dziwnie. Axa i Zofija, potrzebna pa w okolicy Cieszyna. Możecie zrobić?
  14. [quote name='olga7']Możliwe też,że zostal zagryziony,tym bardziej,że byl nowym psem wpuszczonym do innych psów,nie na kwarantannie i jako drobny,slaby pies nie obronil się przed atakiem reszty stada a w schronie nie chcą przyznać się do tego. Obym się mylila.[/QUOTE] właśnie takie mam podejrzenie lub, że padł z wycieńczenia
  15. [quote name='Axa']Ale jakiej jednej ucieczce, bo nie rozumiem?[/QUOTE] Podobno Ciapuś już raz poszedł w Polskę, tylko został ponownie odstawiony do schronu. NIe ma tam wolontariatu? To kicha.
  16. ja czuję, że coś tu nie gra. Wycieńczony piesek, nie jedzący, który skacze po siatce jak małpa i śladu nie zostawia? Po jednej ucieczce znowu w boksie z defektami? Dla mnie to jest bardzo dziwne, żeby nie rzec podejrzane...
  17. Pisałaś o Cieszynie. Tam jest Zofija i chyba Axa. Tyle, że mają zmartwienie bo mój tymczas, który miał u mnie od jutra być podobno nawiał ze schronu i go szukają. Spróbuj jeszcze raz
  18. Czekam na niego. Baaaardzo czekam
  19. az boje sie myślec... oby znalazl sie. Przecież pieniązki sa podeklarowane, domek czeka. Kurcze, Ciapulku, wracaj, malutki.
  20. Tereniu, życze Ci siły do pogodzenia sie ze stratą. Promyczku, Aniołeczku Kochany, uśmiechaj się do nas zza Tęczowego Mostu. Moc ciepłych całusów od cioci Ingi niech towarzyszy Ci w nowym życiu.
×
×
  • Create New...