Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. wczoraj byłam na pa w potencjalnym domku Pusi i Dżekiego. Wprawdzie Pani sądziła, że adopcja dotyczy tylko Dżekiego, ale szybko zrozumiała, że rozdzielenie ich nie jest mozliwe, bo to będzie kolejna krzywda. Zgodziła sie na wzięcie obojga! Bez większych oporów, gdy tylko pierwsze zaskoczenie minęło. Mieszkanko stosunkowo nieduże, bo niecałe 70m2, ale z dużym tarasem. Nie zagracone. Pani wydaje się być osoba ciepłą i poukładaną. Dziecka nie było, bo wakacjuje. Porozmawiałyśmy o żywieniu, pielęgnacji, krzywdach psich - ogolne wrażenie bardzo pozytywne. Mam nadzieję, że nie pomyliłam się.
  2. nie głupol, tylko on nadal nie czuje sie silny, więc próbuje metody, że najlepsza obrona jest atak
  3. Ja nadal uważam, że ona taka bojowa była, bo była obolała i rozdrażniona
  4. Teresko, wpływ pieniążków bazarkowych powinien być potwierdzony również na wątku obdarowanego pieska. Dziękuję za potwierdzenie w Aksonkowym Sklepiku. Będę mogła go zamknąć.
  5. [quote name='piołun']umówiłam się z panią, że do końca tygodnia ktoś ją odwiedzi[/QUOTE] cholerka, ciężko będzie. Jeśli nikt inny nie znajdzie się, proszę mnie zmolestować na pw w piątek rano.
  6. Na kiedy ta wizyta musi być zrobiona?
  7. Moja Tośka-ratlerzyca ma +/- 10 lat, Pudelek Fido nawet więcej. Tośka ma 4 nowotwory i 6 innych chorób, Fido jest w lepszym stanie bo "tylko" głuchy, niedowidzący, kulawy, sercowy i rzężący przy oddychaniu. Przy odrobinie zaangażowania można stworzyć warunki babulce.
  8. wyniki okropne, ale jeśli będzie miał wolę zycia, to i z tym będzie mozna sobie poradzić. Trzymaj sie Natanku. Trzymajcie się dziewczyny
  9. [quote name='sajlana']I co z Natanem.....?[/QUOTE] wejdź do niego. Ale na razie nic nie wiemy.
  10. jestem, gdy tylko dopadłam kompa. Co z Natankiem????
  11. Tereniu, czy pieniążki z Aksonkowego Sklepiku zameldowały się na koncie?
  12. [quote name='si_bcw']jeszcze nie, ale już wkrótce się zameldują;)[/QUOTE] o rany, to miąło być na wątku Perełki! Pomyliłam pieseczki. Przepraszam
  13. Dzięki za wyjaśnienia Dea. Mam nadzieję, że odnajdzie się. Trzymam dla łobuziaka miejsce
  14. MOże zadzwonić do OTOZu. Mają schron Ciapkowo w Gdyni. Telefon do Ewy mam. Mogę podać komuś, kto zajmie się babulcią
  15. [quote name='malawaszka']kochani jest duży problem z Vetorylem - ani w hurtowniach w Krakowie, ani na Śląsku nie ma i podobno nie będzie!!!! Wygląda na to, że się koncernom farmaceutycznym nie opłaca! Jeśli ktoś z Was ma zaprzyjaźnionych wetów proszę poproście ich i sprawdzenie u siebie w hutrowniach - to jest dramat bo nie ma zamiennika, który by działał tak jak Vetoryl, ketokonazol działa inaczej, przerwanie kuracji=patrzenie jak stan psa się pogarsza i pies umiera... jest jeszcze mitotan, ale to też jest trudno dostępny lek (jeśli w ogóle) i działanie ma radykalne - jest jak chemioterapia[/QUOTE] dzwoń do mnie natentychmiast, zlokalizowałam Vetoryl, ale pytanie jest o dawki 605 05 75 35
  16. [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210408-SZKIELET-chory-ledwo-%C5%BCywy-zapalenie-p%C5%82uc...-NATAN-prosi-o-wsparcie-na-leczenie"]SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN prosi o wsparcie na leczenie[/URL][/B] jeden z beneficjentów mojego bazarru
  17. Czy pieniążki z Aksonkowego Sklepiku zameldowały sie juz na koncie Teresy?
  18. Waszka, nie nerw się, my tylko myslimy o czymś, co mogłoby pomóc. Wiemy, że misieek jest odpowiedzialna i walczy o Natana. Nikt nie ma watpliwości! Probujemy tylko podpowiedziami podrzucic jakis pomysł. Wszyscy na watku przezywamy strasznie to co sie dzieje z naszym ukochanym Natanem i z Wami. Trzymajcie sie dzielnie. Specjalne usciski dla misieek, zeby ja podtrzymywały na duchu.
  19. [quote name='dorobella']jest pod Krakowem, u missieek[/QUOTE] o cholerka, myslałam, ze gdzieś koło mnie. Aniołem byłaby Teresa Borcz, ale jest tak obłożona, że nie wiem czy dałaby radę. Mieszka w Gliwicach (chyba). Na pewno gdzieś tam
  20. [quote name='dorobella']Szpital domowy i człowiek mogą pomóc.[/QUOTE] Cholerny świat, nie moge w tym tygodniu wziąć urlopu, nawet zwolnienia, chociaż jestem byle-jaka. Tak wzięłabym go na szpital, bo weta mam na parterze do 21-ej, a do lecznic całodobowych tez niedaleko. Natanku, śliczności nasze, pozbieraj się, prosimy
  21. [quote name='wiga138']...czekamy....[/QUOTE] jest tragicznie
  22. Z Natankiem jest bardzo źle. Ma ropne zapalenie płuc
  23. Z Natankiem jest bardzo źle. Ma ropne zapalenie płuc
×
×
  • Create New...