-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
wczoraj byłam na pa w potencjalnym domku Pusi i Dżekiego. Wprawdzie Pani sądziła, że adopcja dotyczy tylko Dżekiego, ale szybko zrozumiała, że rozdzielenie ich nie jest mozliwe, bo to będzie kolejna krzywda. Zgodziła sie na wzięcie obojga! Bez większych oporów, gdy tylko pierwsze zaskoczenie minęło. Mieszkanko stosunkowo nieduże, bo niecałe 70m2, ale z dużym tarasem. Nie zagracone. Pani wydaje się być osoba ciepłą i poukładaną. Dziecka nie było, bo wakacjuje. Porozmawiałyśmy o żywieniu, pielęgnacji, krzywdach psich - ogolne wrażenie bardzo pozytywne. Mam nadzieję, że nie pomyliłam się.
-
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
inga.mm replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
trzymam kciuki i wszystko co może pomóc -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja nadal uważam, że ona taka bojowa była, bo była obolała i rozdrażniona -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Teresko, wpływ pieniążków bazarkowych powinien być potwierdzony również na wątku obdarowanego pieska. Dziękuję za potwierdzenie w Aksonkowym Sklepiku. Będę mogła go zamknąć. -
[quote name='piołun']umówiłam się z panią, że do końca tygodnia ktoś ją odwiedzi[/QUOTE] cholerka, ciężko będzie. Jeśli nikt inny nie znajdzie się, proszę mnie zmolestować na pw w piątek rano.
-
Na kiedy ta wizyta musi być zrobiona?
-
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
inga.mm replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wyniki okropne, ale jeśli będzie miał wolę zycia, to i z tym będzie mozna sobie poradzić. Trzymaj sie Natanku. Trzymajcie się dziewczyny -
RAFIK - malutki niewidomy psiaczek JUŻ w DT, poszukuje domu na zawsze!
inga.mm replied to Romka's topic in Już w nowym domu
no i cisza. -
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
inga.mm replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem, gdy tylko dopadłam kompa. Co z Natankiem???? -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Tereniu, czy pieniążki z Aksonkowego Sklepiku zameldowały się na koncie? -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Dzięki za wyjaśnienia Dea. Mam nadzieję, że odnajdzie się. Trzymam dla łobuziaka miejsce -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='malawaszka']kochani jest duży problem z Vetorylem - ani w hurtowniach w Krakowie, ani na Śląsku nie ma i podobno nie będzie!!!! Wygląda na to, że się koncernom farmaceutycznym nie opłaca! Jeśli ktoś z Was ma zaprzyjaźnionych wetów proszę poproście ich i sprawdzenie u siebie w hutrowniach - to jest dramat bo nie ma zamiennika, który by działał tak jak Vetoryl, ketokonazol działa inaczej, przerwanie kuracji=patrzenie jak stan psa się pogarsza i pies umiera... jest jeszcze mitotan, ale to też jest trudno dostępny lek (jeśli w ogóle) i działanie ma radykalne - jest jak chemioterapia[/QUOTE] dzwoń do mnie natentychmiast, zlokalizowałam Vetoryl, ale pytanie jest o dawki 605 05 75 35 -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210408-SZKIELET-chory-ledwo-%C5%BCywy-zapalenie-p%C5%82uc...-NATAN-prosi-o-wsparcie-na-leczenie"]SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN prosi o wsparcie na leczenie[/URL][/B] jeden z beneficjentów mojego bazarru -
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
inga.mm replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Waszka, nie nerw się, my tylko myslimy o czymś, co mogłoby pomóc. Wiemy, że misieek jest odpowiedzialna i walczy o Natana. Nikt nie ma watpliwości! Probujemy tylko podpowiedziami podrzucic jakis pomysł. Wszyscy na watku przezywamy strasznie to co sie dzieje z naszym ukochanym Natanem i z Wami. Trzymajcie sie dzielnie. Specjalne usciski dla misieek, zeby ja podtrzymywały na duchu. -
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
inga.mm replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='dorobella']jest pod Krakowem, u missieek[/QUOTE] o cholerka, myslałam, ze gdzieś koło mnie. Aniołem byłaby Teresa Borcz, ale jest tak obłożona, że nie wiem czy dałaby radę. Mieszka w Gliwicach (chyba). Na pewno gdzieś tam -
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
inga.mm replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='dorobella']Szpital domowy i człowiek mogą pomóc.[/QUOTE] Cholerny świat, nie moge w tym tygodniu wziąć urlopu, nawet zwolnienia, chociaż jestem byle-jaka. Tak wzięłabym go na szpital, bo weta mam na parterze do 21-ej, a do lecznic całodobowych tez niedaleko. Natanku, śliczności nasze, pozbieraj się, prosimy -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Z Natankiem jest bardzo źle. Ma ropne zapalenie płuc