-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śliczna jest, ale tak to bywa ze ślicznymi, że charakterek maja troszke odwrotny do wyglądu -
a skąd tam ams?
-
Cookie - kolejna ofiara wypadku - mała sunia prosi o pomoc Ma dom
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
i co z domkiem? -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Bardzo jestem pesymistycznie nastrojona -
[quote name='martka1982']to ja też zaproszę. Bazarek jest dla kumpli Dropsa z tego samego schronu [url]http://www.dogomania.pl/threads/210626-Liza-Malwinka-i-Dumka-potrzebuj%C4%85-perfumy-ksi%C4%85%C5%BCki-koszulki-portfel*do-17.07.g.22?p=17194641#post17194641[/url][/QUOTE] ogłoś się u mnie - zapraszam
-
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[LEFT] [SIZE=2][B][COLOR=magenta][COLOR=blue]zapraszam na bazarek:[/COLOR] który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia?[/COLOR][/B][/SIZE][/LEFT] [SIZE=2][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"]MOŻESZ ZDOBYĆ PIENIĄDZE DLA SWOJEGO PODOPIECZNEGO [/URL][/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=darkorchid][B]u nas znowu ciągle coś nowego, bo dokładam, dokładam, dokładam... znów wstawiłam nowe rośliny [/B][COLOR=black] Po urlopie zrobię bazarek również dla Przytuliska Pauliny[/COLOR][/COLOR][/SIZE] -
pozwalam sobie [COLOR=blue][B]zaprosić na bazarek[/B][/COLOR] [SIZE=2][B][COLOR=magenta] który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? [/COLOR][/B] [/SIZE][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"][B][COLOR=green][B]możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, kwiaty, kosmetyki[/SIZE][/B][/COLOR][/B][/URL] [SIZE=2][U]Codziennie dokładam nowe oferty[/U] Wspomogłam wiele zwierząt m.in. Rudka, proszę teraz o pomoc dla innych. Może coś kupicie, może poreklamujecie, może podniesiecie?[/SIZE][/SIZE]
-
pozwalam sobie [COLOR=blue][B]zaprosić na bazarek[/B][/COLOR] [SIZE=2][B][COLOR=magenta] który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? [/COLOR][/B] [/SIZE][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"][B][COLOR=green][B]możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, kwiaty, kosmetyki[/SIZE][/B][/COLOR][/B][/URL] [SIZE=2][U]Codziennie dokładam nowe oferty[/U] Wspomogłam wiele zwierząt m.in.Dropsa, proszę teraz o pomoc dla innych. Może coś kupicie, może poreklamujecie, może podniesiecie?[/SIZE][/SIZE]
-
pozwalam sobie [COLOR=blue][B]zaprosić na bazarek[/B][/COLOR] [SIZE=2][B][COLOR=magenta] który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? [/COLOR][/B] [/SIZE][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"][B][COLOR=green][B]możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, kwiaty, kosmetyki[/SIZE][/B][/COLOR][/B][/URL] [SIZE=2][U]Codziennie dokładam nowe oferty[/U] Wspomogłam wiele zwierząt m.in. Rudego, proszę teraz o pomoc dla innych. Może coś kupicie, może poreklamujecie, może podniesiecie?[/SIZE][/SIZE]
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
pozwalam sobie [COLOR=blue][B]zaprosić na bazarek[/B][/COLOR] [SIZE=2][B][COLOR=magenta]m.in. dla Duni który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? [/COLOR][/B] [/SIZE][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"][B][COLOR=green][B]możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, kwiaty, kosmetyki[/SIZE][/B][/COLOR][/B][/URL] [SIZE=2][U]Codziennie dokładam nowe oferty[/U] Wspomogłam wiele zwierząt, proszę teraz o pomoc dla innych. Może coś kupicie, może poreklamujecie, może podniesiecie?[/SIZE][/SIZE] -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
pozwalam sobie [COLOR=blue][B]zaprosić na bazarek[/B][/COLOR] [SIZE=2][B][COLOR=magenta] który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? [/COLOR][/B] [/SIZE][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"][B][COLOR=green][B]możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, kwiaty, kosmetyki[/SIZE][/B][/COLOR][/B][/URL] [SIZE=2][U]Codziennie dokładam nowe oferty[/U] Wspomogłam wiele zwierząt m.in. Perełkę, proszę teraz o pomoc dla innych. Może coś kupicie, może poreklamujecie, może podniesiecie?[/SIZE][/SIZE] -
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
inga.mm replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
pozwalam sobie [COLOR=blue][B]zaprosić na bazarek[/B][/COLOR] [SIZE=2][B][COLOR=magenta] który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? [/COLOR][/B] [/SIZE][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"][B][COLOR=green][B]możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, kwiaty, kosmetyki[/SIZE][/B][/COLOR][/B][/URL] [SIZE=2][U]Codziennie dokładam nowe oferty[/U] Wspomogłam wiele zwierząt, proszę teraz o pomoc dla innych. Może coś kupicie, może poreklamujecie, może podniesiecie?[/SIZE][/SIZE] -
pozwalam sobie [COLOR=blue][B]zaprosić na bazarek[/B][/COLOR] [SIZE=2][B][COLOR=magenta]m.in. dla Kessi który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? [/COLOR][/B] [/SIZE][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"][B][COLOR=green][B]możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, kwiaty, kosmetyki[/SIZE][/B][/COLOR][/B][/URL] [SIZE=2][U]Codziennie dokładam nowe oferty[/U] Wspomogłam wiele zwierząt, proszę teraz o pomoc dla innych. Może coś kupicie, może poreklamujecie, może podniesiecie?[/SIZE][/SIZE]
-
SZKIELET, chory, ledwo żywy, zapalenie płuc... NATAN [']
inga.mm replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pozwalam sobie zaprosić na bazarek m.i. dla Natanka który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, kwiaty, kosmetyki Codziennie dokładam nowe oferty Wspomogłam wiele zwierząt, proszę teraz o pomoc dla innych. Może coś kupicie, może poreklamujecie, może podniesiecie? -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
pozwalam sobie [COLOR=blue][B]zaprosić na bazarek[/B][/COLOR] [SIZE=2][B][COLOR=magenta]m.in. dla Pchełki który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? [/COLOR][/B] [/SIZE][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"][B][COLOR=green][B]możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, kwiaty, kosmetyki[/SIZE][/B][/COLOR][/B][/URL] [SIZE=2][U]Codziennie dokładam nowe oferty [/U] Wspomogłam wiele zwierząt, proszę teraz o pomoc dla innych. Może coś kupicie, może poreklamujecie, może podniesiecie?[/SIZE][/SIZE] -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zapraszam na bazarek m.i.n. dla Soni który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, kwiaty, kosmetyki Wspomogłam wiele zwierząt, proszę teraz o pomoc dla innych. Może coś kupicie, może poreklamujecie, może podniesiecie? Codziennie pojawiają się nowe oferty -
[quote name='Nikaragua']wysłałam PW z zapytaniem[/QUOTE] Ja też - wczesniej i widze juz odzew
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
inga.mm replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
cholerka - duża w porównaniu z pudelkiem i ratlerkiem. Obawiam się, że nie dam rady. Ten biały jest niesamowity. Zakochałam sie w jego uszach.- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
inga.mm replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']Takiego nie ma, najmniejsza sunia psotka, około 10kg. Wesoła , otwarta.[/QUOTE] możesz zdjęcie wysłać [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]? musze zorientowac się, czy dam radę, bo to byłby kolejny piesek, a ja onkologiczna jestem, więc nie mogę wziąć pieska silnego. Poza tym u mnie jest mieszkanie. Czy sądzisz, ze taki psiun dałby rade zaaklimatyzowac się?- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
inga.mm replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Jeśli jest jakiś mikrus do 5-6 kg (bez chorób zakaźnych-nosówka, świerzb, grzybica, bo u mnie sa bardzo ciężko chore zwierzaki), to bazarkami zarobię na jego utrzymanie- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='piołun']nie rozumiem niektórych skrótów myślowych chodzi o to, że wysłałaś zapr. do Karola? dzięki[/QUOTE] zerknij proszę [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/27419-BLYSKAWICZNA-MAPA-DOGO-http-mapapomocy.dogomania.pl-REJESTRUJCIE-SIE%21"]BLYSKAWICZNA MAPA DOGO [/URL][/B] wpis 683 nie było żadnych skrotów myślowych. Było na wątkach rozsyłane pytanie o pa koło Powązek. w mapie dogo ostatniaszansa napisał, że może robić pa w tamtej okolicy
-
dzis w mapie dogo pojawiło się ogłoszenie użytkownika [URL="http://www.dogomania.pl/members/79014-ostatniaszansa"]ostatniaszansa.[/URL] Może w tamtej okolicy robic pa Wysłałam zaproszenie na watek