Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. zapraszam na bazarek [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"]MOŻESZ ZDOBYĆ PIENIĄDZE DLA SWOJEGO PODOPIECZNEGO - KARMA I KSIĄŻKI do 11.07-21.00[/URL][/B] pierwszą podopieczną jest Pchełka
  2. [quote name='piesia']Inguś , potwierdzam :) . Pieniążki dotarły . Dziękujemy , dziękujemy bardzo :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] jeszcze poproszę o taki wpis w [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-Aksonkowy-Sklepik-dla-%C5%BCycia-i-zdrowia-do-15.05-%2821.00%29"]Aksonkowym Sklepiku [/URL][/B]
  3. eee tam, tak sobie rymowałam, gdy fanciki sprzedawałam, widać rymowanki działają i pieniążki pomnażają
  4. mało prawdopodobne, żeby tak przepadł bez śladu. Czy w okolicy schronu też go nikt nie widział?
  5. Szafra, nauczę Cię, jeśli chcesz Zrobienie nie jest takie straszne, chyba, że rzucisz się na 400 fantów tak jak ja
  6. [quote name='bela51']I cały czas mysle, co zrobic, aby jednak mógł pojechac do Czarodziejki...[/QUOTE] czarować Czarodziejkę! Zreszta Moris sam w sobie powinien ja też oczarować
  7. Konto Teresy dostałam i przed chwila kasę przelałam. Pieniążki uzbierane będą jak balsam na ranę
  8. Bardzo dzielna jesteś, bo takie rozmowy nie są miłe. Ale wiadomo, że trzeba zadbać o dobro psiula
  9. [quote name='Romka']Ingo,nasz Rafik spełnia wszystkie wymogi oprócz ostatniego,waży na pewno jakieś 8kg...to jest taki tłuściutki jamnik;)..a w schronisku ma naprawdę pieskie życie,siedzi cały czas w budzie...bardzo dziękuję za odzew na nasze pytanie...na pewno będę jeszcze do Ciebie pisać w tej sprawie...bardzo dziękuję za przybycie na wątek...[/QUOTE] no, 8 kg też pewnie dźwignę. Gdy będzie miał więcej ruchu, z pewnością trochę tłustości zgubi, a przybędzie mięśni. Piesulek jest śliczności.
  10. wiecie, mnie nerwy ściskają. Bardzo się boję o niego. Na prawdę, nie chcę krzywdzić oskarżeniami, ale ten schron jakoś mi podejrzanie gada....
  11. [IMG]http://images8.fotosik.pl/2220/1b20890a5ae6c2a2gen.jpg[/IMG] [B] [COLOR=red]BOSKI KLEOPATRIUSZ[/COLOR][/B]!!!
  12. 340 zetów poleciało do piesi na Rudka. Piesiulku, potwierdź, proszę, w Aksonkowym Sklepiku i tu na wątasie, gdy kasiorka doleci.
  13. o kurrrr...czę. Bogaty Człowieku, tu jest dużo psów w potrzebie. Czy można Cię trochę poszarpać za kieszeń? np. Dunia zbiera na operacje oczu, ma szansę widzieć. Isia, malutki skatowany szczeniorek skazany na spalenie i jeszcze, jeszcze, jeszcze...
  14. o rany, przestraszyłam się, że to zdjecie ze schronu, bo takie mniej wyraźne.
  15. dobra, wycofuję się, mam nadzieję, że piesek przeżyje i będzie miał sie lepiej czytałam uważnie i czytałam o działaniu fundacji. Zimny prysznic to zobaczenie jak działają niektórzy. Takich pryszniców kilka na forum już zostało zaliczone
  16. Ciapuleńku, wracaj. Czekamy na Ciebie
  17. pieniążki na Dropsika juz wysłane do Si-bcw. Proszę o potwierdzenie ich wpływu tu i w Aksonkowym Sklepiku. Dropsik wzbogacił sie o 340 zł.
  18. No to zjawiam się. Padło pytanie czy mogę zaopiekować się chłopakiem. Tak, jednakże pod pewnymi warunkami wynikającymi ze stanu zdrowia moich obecnych lokatorów. Rafik nie może być agresywny do psów i kotów, to po pierwsze, a po drugie, nie może mieć chorób zakaźnych (grzybica, świerzb), no i waga - max 6 kg, żebym mogła udźwignąć w razie potrzeby. Mój hotelik/dt (w zależności czy na fakturę czy bez) przyjmuje pieseczki w podeszłym wieku i z problemami. Co to za życie w schronie? Patrząc na psi los w Polsce wiadomo co oznacza powiedzenie "pieskie życie".
  19. zuzlikowa, jeśli wiesz gdzie ten psiak przebywa, podaj adres. Nie wiem czy zauważyłaś, że były osoby chętne, żeby sprawą sie zająć konkretnie, tylko na prośbę o podanie lokalizacji, konsekwentnie nie jest udzielana odpowiedź.
  20. sorki, jestem skonana i nie mam siły na inteligentne wpisy. Jutro zjawię się na pewno. Dobranoc Rafiku
×
×
  • Create New...