-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Ha, wiem! zaznaczasz banerek, kopiujesz tytuł wątku, wybierasz globus z zakładek nad postem, wklejasz skopiowany tytuł wątku, akceptujesz i jazda! tylko nie działa, bo chyba link musi być z http. zaraz poprawię już działa, zapraszam do pobierania [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210406-Kajtek-widz%C4%99-nie-oczami-a-sercem-Inga.mm-ma-miejsce-na-DT-prosimy-o-deklaracje%21"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/406/beznazwy1ex.jpg[/IMG][/URL] -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
piękny banerek, tylko czy nie za wysoki? Czy ktoś się na tym zna? -
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
inga.mm replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
jest piękny. Oby miał szczęście -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
pnienkny chlopczyk -
Opieniek wrócił z ds bardzo chory, nie udało się go uratować:(
inga.mm replied to erka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie wiem czy uda mi sie przed urlopem zrobic jakis bazarek, ale w razie potrzeby po urlopie zrobię bazarek na długi weterynaryjne po Kubusiu, Opieńku i pewnie jeszcze kilka innych piesków. Jeśli taka opcja może być, zrobię to, choc nie mogę powiedzeć, ze z przyjemnością, bo wolałabym, zeby takich długów nie było. Biedulek Opieniek. Malutki Kubuś też przegrał. A Natan? Mial dostac pieniążki z bazarku, ale umarł, zanim mogłam mu pomóc. Serce pęka. -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='Amarylis']niezła instrukcja ; D. A ja nie wiem czemu, ale nie moge wkleić zdjęć na bazarek. pokazują mi się znaki 'x' zamiast zdjęcia. Próbowałam linkować zdjęcia na paru stronach i nic. Wie ktoś jak to zrobić ?[/QUOTE] przez jaką strone je linkujesz? ja przez imageshack i nie mam kłopotów -
pyszna dziewczynka!
-
[CENTER]zgadnijcie, kto to jest? [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6810/040720110531.jpg[/IMG][/CENTER]
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[COLOR=magenta][B]jak zrobic bazarek?[/B][/COLOR] - instrukcja dla blondynki 1. wybierz fanty z domu, które mogą zostać przekazane na cel wyższy 2. Jesli jest ich mało, albo nie masz, ogołoć sąsiadów, koleżanki, rodzinę, obcych (bez użycia przemocy) 3. obejrzyj dokładnie czy nie uszkodzone, zanadto zużyte, poplamione, inne wady 4. znajdź sobie miejsce w domu, najlepiej z oświetleniem naturalnym i dobrym podłożem, do robienia zdjęć 5. weź dobry aparat, żeby zdjecia były lepszej jakości, a wiec zachęcające 6. opstrycz fanty solo lub zespołowo, w zależności od tego co to jest (rób po kilka ujęć) 7. zrzuć zdjęcia na kompa w jakiś folder i pogrupuj je w podfolderach tematycznie 8. wybierz najlepsze zdjęcia, dla niektórych mogą być dwa różne ujęcia 9. załóż konto np. w imageshack (quota praktycznie nieograniczona) 10. skopiuj tematycznie wybrane zdjęcia do albumu, najlepiej w formacie dla pól wiadomości 640x480 ważne: - zanim utworzysz bazarek piszesz do bazarkowego moda o zgodę na użycie konta prywatnego do przyjmowania wpłat i wysyłania zebranych pieniędzy do beneficjentów - zanim utworzysz bazarek uzgodnij z osoba zakładająca wątek zwierzaka, na jakie konto wysłać pieniądze i kto będzie potwierdzał wpływ tych pieniędzy 11. załóż temat na dogo w zakładce bazarki, koniecznie napisz zastrzeżenie "proszę nie wpisywać się" 12. w #1 wpisujesz dla kogo robisz bazarek, do kiedy trwa, zasady sprzedaży i wysyłki, kosztów opakowania (możesz podpatrzyć u mnie jak zrobić na kilka psów) 13. w #2 zostawiasz miejsce na rozliczenia i inne informacje związane z licytacją, kupnem, płatnościami, wysyłką 14. w następnych postach wklejasz zdjęcia (nie więcej niż 5 w poście): a/ wybierasz miejsce w poście b/ klikasz na ikonkę obrazka (7 od lewej nad otwartym okienkiem postu) c/ kopiujesz link bezpośredni/direct w okienko "tutaj proszę wkleić link do obrazka" d/ naciskasz "ok" e/ po wklejeniu wszystkich fantów musisz je ponumerować 15. zdjęcia nie mogą sie sklejać, więc powinna byc między nimi co najmniej 1 spacja lub opisy 16. opisujesz fant przynajmniej wstępnie (wymiary można podawac później, ale orientacyjna wielkość powinna być podana na poczatku), opisy książek powinny mieć podana stronę internetową, z której opis został skopiowany. 17. wyceniasz realnie, biorąc pod uwagę, że: jest to zabawa w celu szczytnym i nikt nie musi kupować, dojdą koszty przesyłki i opakowania 18. otwierając bazarek musisz zmienić temat tak, żeby było jasne, że to bazarek, na kogo i do kiedy, jeśli bedzie miejsce to główne atrakcje atrakcje 19. w reklamie bazarków otwierasz nowy post w którym wpisujesz reklamę swojego bazarku (różne osoby różnie to robią) 20. możesz codziennie wpisywać taką reklamę, ale kasować lub czyścić poprzednią, żeby nie zawalać serwera 21. ogłaszasz otwarcie i modlisz sie o klientelę 22. spamowanie jest zabronione, jednak wśród znajomych osób zazwyczaj nie robi sie problemu z wrzucenia informacji na wątku bazarkowym, pw, profilu, pożądana jest pomoc w reklamowaniu i podnoszeniu 23. nie spamuje sie w wątkach, gdzie sytuacja jest dramatyczna i szukają pieniędzy na ratowanie zwierząt 24. każde życzenie musi zostać odnotowane lub skomentowane, jeśli nie jest precyzyjnie fant zamówiony. 25. zgodnie z regulaminem nie powinnaś przyjmować zamówień typu "przebijam o 1 zł", musi zostać sprecyzowana cena w określonej kwocie albo "niebieską bluzkę poproszę" - po to numerowałaś, żeby podawać konkretny numer, może być z opisem 26. za każda deklaracje zakupu nalezy podziękować i poinformować, że wpis został dokonany 27. jeśli ustalasz godzine zakończenia bazarku na 20-tą, to ostatni ważny wpis licytacyjny liczy się z godz. 19.59 (regulamin) 30. w czasie trwania bazarku kombinujesz różnego rodzaju opakowania, nie musza byc nowe, bo to niepotrzebne koszty, ale czasem trzeba, szczególnie w przypadku kopert 31. po zakończeniu robisz podliczenia, które publikujesz w #2 32. wysyłasz na pw do kupujacych podliczenie łącznie z kosztami opakowań i poczty, a do tego musisz mieć wagę 33. wysyłasz fanty dopiero po otrzymaniu pieniędzy, a info o wysłaniu zamieszczasz obok podliczenia 34. gdy otrzymasz wszystkie wpłaty publikujesz info o faktycznym dochodzie (w tym nadpłaty) 35. przesyłasz na wskazane konto uzbierane pieniądze o czym informujesz na watku bazarkowym i obdarowywanego pieska 36. osoba zobligowana do potwierdzenia wpływu pieniędzy musi potwierdzic wpływ pieniędzy zarówno na watku zwierzaka jak i w bazarku 37. po zakończeniu bazarku i rozliczeniu się piszesz do moda o zamkniecie bazarku i przeniesienie do archiwum -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='caryca26']W moim przypadku to musiałoby być bardzo długie szkolenie:) Ja jestem blondynka:)[/QUOTE] aj-tam, aj-tam! -
tak, tak! Ale nie to miałam na myśli. Szkoda w ogóle, bo to wspaniały pies.
-
oj, to niedobrze, bo to wspaniały piesek
-
Opieniek wrócił z ds bardzo chory, nie udało się go uratować:(
inga.mm replied to erka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jaaga, trzymaj się. Nie powiem co mi ciśnie sie na usta pod adresem tego ds-u. Chyba powinna byc lista takich dsów, których należy unikać. Jeśli potrzeba wsparcia na dług, prosze pisać Opieńku, Aniołeczku, biegaj radosny za TM -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='TERESA BORCZ']ingo, wiesz ze ja zawsze chętnie się biedakami po zabiegach i wypadkach zajmuję, ale Dunieczka ma też dobrą opiekunke a ja multum u siebie, co nie znaczy że coś się może zmienić na lepsze!![/QUOTE] wiem, wiem! Sama wrobiłam Cię w Perełke i Dropsika. I jeszcze tę małą sparaliżowana kruszynkę Żabcię. Ale tak podpuszczałam Cię... I tak zastanawiam sie kiedy masz czas na to wszystko, skoro z Dropsem jeździsz na 5-6 godzin -
czy cos sie może zmieniło?
-
Czy odezwał sie jakis domek poza tą panią w czerwcu?
-
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Czy nie ma żadnych wieści o Ciapulku? -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
inga.mm replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
uff, przeczytałam. No i z żalem stwierdzam, ze nie mam nic do zaproponowania. Na dt ma do mnie przyjechać Kajtek z Konina, a poza tym Denis ma dwie "wady": jest za duży i ma chorobę skóry. Mam pdt/hotel domowy i dwa mikromiejsca, tyle, że moje zwierzęta i dożywotni tymczasowicze to zwierzątka bardzo chore, więc grzybica może być zabójcza dla co najmniej dwójki. Szkoda, bo taki piesek zasługuje na coś dobrego. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='TERESA BORCZ']masz rację inga mm ale rekonwalescencja to już raczej przyjemność z racji obserwowania poprawy, tymbardziej że jej powodzenie już zależy od kogoś kto się rekonwalescentem opiekuje, dla mnie to zawsze najmilsze wyzwanie! czekamy na same dobre wieści!![/QUOTE] czyżbyś zamierzała zaopiekować sie Dunieczką? -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='caryca26']Tak , Amarylis.Bo ja nie umiem jeszcze.[/QUOTE] może szybkie szkolenie? -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='TERESA BORCZ']dalej uparcie trzymam kciuki, aż do pierwszej wiadomości o Duni!!![/QUOTE] potem chyba też? jeszcze rekonwalescencja -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
cóż to się dzieje??? Jasza, Jaszeńko, ciotki niedługo jajeczka zniosą z niepokoju -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='caryca26']Amarylis własnie Ci wysyłam fotki fantów z opisami na bazarek. Mam nadzieję ,że i deklaracjami coś się ruszy... Może ktoś pomoże chociaż w rozsyłaniu wątku bo ja tu jestem od niedawna i niewiele osób znam:([/QUOTE] caryca, kto będzie robił bazarek? Amarylis? -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
wymiękłam po tym co napisałaś Paulina. NIGDZIE nie napisałam, że jesteś nieuczciwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wręcz odwrotnie. Napisałam, że informacje o Leonie powinny być udzielane, bo są proponowane deklaracje pomocy na Twoje przytulisko, do którego Leon nie należał, ale też i należał, bo dawałaś mu jedzenie, bo potrzebny był wet. Stąd pisałam o tej granicy, której tak na prawdę nie ma. Widzę, że zaraziłaś się od meg153 jakąś chorą nadinterpretacją i znajdowaniem zapisów, których nie ma. Zaprosiłam Cię na dogo z Lordem i przytuliskiem, bo widziałam ile robisz dla kotów na forum miau. Sądziłam, że tu znajdziesz więcej pomocy, bo na dogo jakoś sprawniej to działa niż na miau. Tymczasem jakaś kobieta wpada w wątek, oskarża mnie o zaniechanie, kogoś, przypuszczalnie elinkę, o olanie sprawy, obraża nas pogardliwymi tekstami. Tylko dlatego, że chciałyśmy wiedzieć w jakiej klinice jest Leon. Jeszcze raz napiszę wyraźnie: 1. Nigdzie nie napisałam, że wezmę psa za miesiąc i oskarżanie mnie o to jest chorym wymysłem. Wręcz odwrotnie, martwiłam się, że transport może być dopiero pod koniec miesiąca. 2. Nigdzie nie napisałam, że jesteś nieuczciwa - proszę pokaż mi gdzie to napisałam. Myślę, że łatwiej będzie znaleźć Ci wpis, gdzie napisałam o Twojej uczciwości. 3. Nikt, poza Tobą nie wiedział, że pies od miesiąca błąka się w Twojej okolicy, więc oskarżanie kogokolwiek, że nie przejechał 15 km, żeby się nim zając jest chore, bo równie dobrze to oskarżenie można obrócić przeciw Tobie, że od miesiąca wiedziałaś i nic nie zrobiłaś, żeby zmienić to, a mieszkasz znacznie bliżej niż 15 km. Dałaś się zmanewrować komuś. Widać nienawiść jest zaraźliwa. Bardzo mi przykro. Nie pozwolę obrzucać się chorymi oskarżeniami. Mam tylko nadzieję, że piesek ma się lepiej i że znajdzie kochający domek. Nie musisz mi odpowiadać, bo wyrejestrowuję się z wątku. Pomogłam Ci na początku jak i ile mogłam. Ja dowiodłam czystości moich intencji. Nikogo nie obraziłam, nikogo nie potraktowałam arogancko. Dopóki nie pojawiła się osoba, która nasze działania określa jako bzdurne. Początek był przyjemnością. Teraz jest obrzydliwie.