-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
może zrobić bazarek zdjęciowy Kornela? Takie zdjęcia są cudowne, jeszcze artystycznie oprawić fajnym tłem, zeby nie było widać tej ozdoby granatowej -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
dziękuję, dziewczyny. Mam nadzieję, że Ciapuś nie bawi się jeszcze z Kubusiem. Cały czas mam nadzieję, chociaż bardzo nikłą, że mały znajdzie się, a przynajmniej będzie wiadomo co się stało. -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
kiedy niunia idzie do domku? -
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
inga.mm replied to abra64's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kava']witam, i ja mam wiellkie serducho dla staruszkow.... szukacie imienia dla dziadunia? ktoras podala propozycje Tobi.... przed kilku dniami stracilismy wlasnie staruszeczka Tobiego, ktory opuszczony przez ludzi prawie zzarty przez kleszcze zostal uratowany.... niestety tylko na dwa miesiace..... zasnal sobie i juz sie wiecej nei obudzil..... ale te dwa miesiace byly dla niego rajem na ziemi.... a moze nazwiemy go Luka ?[/QUOTE] Ja miałam przygarnietą staruszke ratlerkę/cziłkę. Miała jakies 15 lat. Wyrzucona na starość z ropomaciczem, bezzębna, prawie niewidoma. Miałam ją ok. 3 miesięcy, jej ratowanie to ok. 3,5 tys zetów. Niestety, musiałam ją dośpić. Ale przez te 3 miechy była ze mna właściwie non stop, bo przynosiłam ja w torbie sportowej do pracy. Ochrona traciła wzrok, gdy wchodziłam, albo właśnie była BARDZO zajęta np. przeglądaniem zeszytu pobranych kluczy, albo właśnie coś upadło. Zachowali sie na medal. Szef wie, że jestem szurnięta, więc prosił tylko, żeby nie nasiusiała mu w pokoju. Nic więcej. Wychodziłam z nią co godzinę, bo tylko tyle czasu mogła utrzymać siusianko. W nocy spała na gumowanym prześcieradle niemowlęcym. -
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
inga.mm replied to abra64's topic in Już w nowym domu
wiecie, ze mną nie ma dużego problemu finansowego, bo robię bazarki, więc dorzutka jakaś będzie -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
AAlter Ego znalazła wątek "vetorylowy"; jedna z dziewczyn ma (chyba) możliwość zdobycia leku. Już do niej napisałam. http://www.dogomania.pl/threads/2077...OMOZ.../page30 to cytat chyba Wiedźmy z wątku Dom=życie.Potworna bieda, Bruno ze schroniska,prosi o pomoc. -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i właśnie dlatego jednak jestem, ale dojrzewam do spauzowania przynajmniej -
mam nadzieję, ze pieniądze przydadza sie
-
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
inga.mm replied to abra64's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, ze ten bezpłatny jednak znajdzie się. -
[quote name='dorobella']Inga.mm na Prezydenta JESTEM ZA :) Mogę objąć dyrektorowanie w takim obozie, opracowałabym autorski program resocjalizacji- obóz mógłby być podzielony na dwie części znęcających się nad zwierzętami,a w drugiej nad ludźmi. Oj działoby się :mad:[/QUOTE] proponowałabym, żeby w części znęcających sie nad zwierzetami, resocjalizacje prowadził miś grizzly, kobra, skorpion lub inny tego typu wytwór natury.
-
[quote name='betka']Bardzo, bardzo cieszy :). Inga.mm - trochę wyżej, w # 195 już się ucieszyłam i nawet całusa Ci przesłałam :) Gdzie jest Dorobella ? Ona jeszcze nie wie ile wypracowała dla Kessi :). Dorota gdzie jesteś???[/QUOTE] Fakt, gdzieś mi sie schowały Twoje zachwyty, które są balsamem na moją spracowaną duszyczkę. Dorobella była niesamowita. Taka pomagierka to skarb. Będę robiła coś we wrześniu, więc pod koniec sierpnia możecie mnie molestować, jeśli będzie kolejny piesek w potrzebie ratowania zdrowia (oby nie, ale w cuda nie wierzę). No i może w czasie urlopu napiszę wreszcie o moim kocim przytulisku, bo ciągle brakuje mi czasu
-
gdybym została prezydentem, to miejsce w kojcach zajęłoby kilkudziesięciu debili z sejmu. Pierwszą ustawą jaką bym podpisała, byłaby Ustawa o prawach i ochronie zwierząt, dzieci i osób starszych. Nie podpisałabym niczego do czasu opracowania czegoś sensownego. Mieliby motywację do pracy. Na cud gospodarczy nad Wisłą pracowaliby wszyscy skazańcy, a nie mieliby siłowni, sal telewizyjnych i innych takich. Oj mam pomysły na uzdrowienie gospodarki, ale i tak lobby nie pozwoliłoby na wydarcie sobie zysków. A za znęcanie się nad bezbronnymi wymyśliłabym coś w rodzaju kazamatów z obowiązkową chłostą przynajmniej raz dziennie. O rany, ale sadyzm ze mnie wylazł.
-
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Przekazuj wedle uznania, ale chciałabym zasugerować pomoc dziewczynom [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/209741-Skopa%C5%82-mnie-z%C5%82ama%C5%82-przedni%C4%85-%C5%82ap%C4%99.-Tylnie-pora%C5%BCone..-Ma%C5%82y-KUBA-za-TM."]kopał mnie, złamał przednią łapę. Tylnie porażone.. Mały KUBA za TM.[/URL] Wstrząsające!!! [/B] -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chcę opuścić nadal. Tylko dziś znowu dostałam rzeczy i książki na bazarek. Ale powiem Wam, że jesteście jedyne, które mi tak ładnie i dużo podziękowały. No nie, niesprawiedliwa jestem, bo jeszcze togaa od nieżyjącego Kubusia i dziewczyny od Kessi, też mnie dopieściły podziękowaniami. -
8 szczeniaków i ich mama - JUŻ W NOWYCH DOMACH! DZIĘKUJEMY!!!
inga.mm replied to teapot's topic in Już w nowym domu
ja zakupy przechwyciłam osobiscie. dziękuję- 399 replies
-
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
współpraca z Wami to przyjemność. Polecam się na wrzesień, bo nie sądzę, żeby w Polsce coś się zmieniło z moralnością części narodu. Tak mi się marzy, żebyśmy już nie były potrzebne.... -
zajrzyjcie do #2 w moim bazarku, który dziś zakończył się Może polepszy Wam humor?
-
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zajrzyjcie do #2 w moim bazarku, który dziś zakończył się Może polepszy Wam humor? -
zajrzyjcie do #2 w moim bazarku, który dziś zakończył się