-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
w pierwszym momencie wyobraziłam sobie pieska z zapamiętaniem opier...jącego lastrikowe schody i zrobiło mi sie wesoło -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ataK']To jeszcze nie tak źle, mój były tymczasowicz Reksio poobgryzał mi schody ;)[/QUOTE] lastrikowe? chyba nie. raczej pewnie drzewienne. -
o rany, moze dla Dropsa by był dobry? zaraz napisze do nich zarezerwuj, plizzz [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/204816-Sparali%C5%BCowany-Drops-ju%C5%BC-w-bdt-nadal-potrzebne-wsparcie-na-rehabilitacj%C4%99.pom%C3%B3%C5%BC%21"]Sparaliżowany Drops- już w bdt nadal potrzebne wsparcie na rehabilitację.pomóż![/URL] [/B]do mnie telefon 605 05 75 35 jeśli nie dla Dropsa to jest dużo piesków w potrzebie, również na Paluchu i w Psim Aniele
-
To nie jest kraj katolików tylko kretynów. W 99% Jeśli ksiądz potrafi skopać małego kociaka, to o czym mówimy? Moja siostra mieszka w Niemczech i stamtąd pomaga Centaurusowi. Nie może zrozumieć jak to możliwe, żeby takie rzeczy działy sie w Polsce. Jakie leki potrzebne?
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Zapraszam wszystkich na wątek niewidzącego Kajtka ze schronu w Koninie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210406-Kajtek-widz%C4%99-nie-oczami-a-sercem-Inga.mm-ma-miejsce-na-DT-prosimy-o-deklaracje%21"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/406/beznazwy1ex.jpg[/IMG][/URL] prawdopodobnie przyjedzie do mnie i będziemy walczyć o jego oczy. Oby miał takie szczęście jak Dunia -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
No to juz zupełnie nie wierzę w te jego ucieczkę. -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
mój nieżyjący Akson w wieku ok. roku gryzł nawet meble -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
No tak, wiadomo czemu gryzie wszystko. Zęby, stres i unieruchomienie. Czego wiecej trzeba, żeby psiak odreagowywał? W zasadzie chyba i tak nadmiar niedogodności -
No wiesz, starałam sie, żeby małolat nie zdeprawował się, więc biegłam za nim interwencyjnie. Tez była uciecha
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Kiedy miałaby byc w warszawie? W razie potrzeby alarmujcie, tyle, że nie bedzie mnie w Wawie do 15-tego, a mój Wąż raczej nie zajmie się, bo próbuje łapac jakies lewizny -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
w jakim wieku jest Kornel? jakos nie moge sobie przypomnieć. -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy i liczymy na pomoc w znalezieniu ds-u -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
a smacznego pożyczyłaś mu? -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
jutro spróbuję porobić linki do zdjęć. -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='Felka z Bagien']Odnoszę wrażenie, że osoby tutaj piszące,"wpadły z innych watków".Am I wright?Każdy ciągnie swój temat![/QUOTE] Felka, trochę odeszłyśmy, ale to normalne. Widziałaś guza 7 kg? Ja nie. I chyba wolałabym nie widzieć. -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
już doszłam, wymiar zdjęcia 487px × 730px podeślij mi same zdjęcia -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='caryca26']Ale wysłałam już też pomniejszone.Zmniejszyłam je ze 100% do 20%.Zobacz czy jeszcze mniejsze zrobić muszę?[/QUOTE] o to do tych nie doszłam -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
guz 7 kg???????????????? -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
znalazłam przesyłki w śmietniku. Carycę hotmail wrzucił do śmieci. Co za brak szacunku dla koronowanych głów format jest za duży, maksymalnie 640x420 -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='caryca26']I Ty mi się tu kochana nie denerwuj bo zmarszczki Ci wyjdą:) tylko lepiej powiedz czy dostałaś te fotki na maila do bazarku dla Amarylis.Wzniosłam się na wyżyny mojej percepcji żeby je zlinkować a tu dalej u Amarylis ,,x":) Teraz to mam zagrychę:) Ktoś może umie robić wydarzenie na facebooku? No bo niestety facebook to dla mnie czarna magia:([/QUOTE] do fotek nie doszłam, bo opisywałam Vita. Od miesiąca nie mogę zrobić wątku moich tymczasów. Zmarszczki już i tak mam i olewam je, bo dla siebie jestem wystarczająco piękna, żeby nie przestraszyć się własnego odbicia. W fb świetna jest kasiek. (kropka obowiązkowo). -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
wiesz, wkurzające jest to, że ktoś oddaje psa na dt, ale sam nie zajmie się nim, za to ocenia innych. "mam psa: zdrowego, starszego, identycznego wielkoscia, jak Kajtek, sikajacego na wszystko, na domowym dt w hotelu fachowym." albo dt albo hotel. Hotel jest fakturowany. Porównanie pracy z pieskiem niewidomym, którego trzeba diagnozować czy jest możliwość przywrócenia mu wzroku z psem zdrowym jest jakim horrendalnym nieporozumieniem. Najpierw może trzeba się zastanowić co jest interesem: czy 160 zł za zdrowego psa, czy 300 zł w tym wszystko prócz weta u psa do socjalizacji, niewidomego, z agresywnymi odruchami obronnymi, które należy zneutralizować. I jeszcze pytanie: na czym polega fachowość tego hotelu? Poza tym, że jestem psychologiem, mam psy od prawie 30 lat. Poza jednym Aksonem wziętym (nie kupionym) ze wspaniałej hodowli, wszystkie były znajdami lub schroniskowe. Około 20 kotów odprowadzało mnie do szkoły, a kilka z nich przychodziło po mnie po lekcjach. Jeśli ktoś chce mi zarzucić niefachowość, to niech lepiej uważa, bo to oskarżenie dość poważne. -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
nie znam dt za 160 zł z wyżywieniem, ale patrząc na ceny pobytu psów, mniej więcej wielkości Kajtka tj. do 10 kg ceny wynoszą 250-300 zł + karma, wet i zwrot kosztów innych. Jeśli kora78 znajdzie coś tańszego lub lepszego - proszę dać Kajtka tam. No i oczywiście, co nie będzie interesem. A dla mnie to świetny interes. 200 zł za ciężką pracę. Za korepetycje 2 razy w tygodniu (4 godziny) płaci się tyle. Niech porówna. A z pewnością korepetycje nie są interesem (he, he). Gdybym rzuciła 300 zł za miesiąc nie musiałabym wyliczać się z kosztów karmy, immunospecyfików czy smaczków.