Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. w pierwszym momencie wyobraziłam sobie pieska z zapamiętaniem opier...jącego lastrikowe schody i zrobiło mi sie wesoło
  2. [quote name='ataK']To jeszcze nie tak źle, mój były tymczasowicz Reksio poobgryzał mi schody ;)[/QUOTE] lastrikowe? chyba nie. raczej pewnie drzewienne.
  3. W Warszawie jest hotel za ok. 400 zł + karma i wet. Nie mój. Ja mam tylko dla malizn domowe dt.
  4. Dziewczyny, pędźcie tam [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211520-Oddam-w%C3%B3zek-inwalidzki-dla-psa"]Oddam wózek inwalidzki dla psa[/URL][/B] W razie potrzeby przechwycę, jednak oceńcie czy dobry rozmiarem
  5. o rany, moze dla Dropsa by był dobry? zaraz napisze do nich zarezerwuj, plizzz [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/204816-Sparali%C5%BCowany-Drops-ju%C5%BC-w-bdt-nadal-potrzebne-wsparcie-na-rehabilitacj%C4%99.pom%C3%B3%C5%BC%21"]Sparaliżowany Drops- już w bdt nadal potrzebne wsparcie na rehabilitację.pomóż![/URL] [/B]do mnie telefon 605 05 75 35 jeśli nie dla Dropsa to jest dużo piesków w potrzebie, również na Paluchu i w Psim Aniele
  6. To nie jest kraj katolików tylko kretynów. W 99% Jeśli ksiądz potrafi skopać małego kociaka, to o czym mówimy? Moja siostra mieszka w Niemczech i stamtąd pomaga Centaurusowi. Nie może zrozumieć jak to możliwe, żeby takie rzeczy działy sie w Polsce. Jakie leki potrzebne?
  7. Zapraszam wszystkich na wątek niewidzącego Kajtka ze schronu w Koninie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210406-Kajtek-widz%C4%99-nie-oczami-a-sercem-Inga.mm-ma-miejsce-na-DT-prosimy-o-deklaracje%21"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/406/beznazwy1ex.jpg[/IMG][/URL] prawdopodobnie przyjedzie do mnie i będziemy walczyć o jego oczy. Oby miał takie szczęście jak Dunia
  8. No to juz zupełnie nie wierzę w te jego ucieczkę.
  9. mój nieżyjący Akson w wieku ok. roku gryzł nawet meble
  10. No tak, wiadomo czemu gryzie wszystko. Zęby, stres i unieruchomienie. Czego wiecej trzeba, żeby psiak odreagowywał? W zasadzie chyba i tak nadmiar niedogodności
  11. No wiesz, starałam sie, żeby małolat nie zdeprawował się, więc biegłam za nim interwencyjnie. Tez była uciecha
  12. Kiedy miałaby byc w warszawie? W razie potrzeby alarmujcie, tyle, że nie bedzie mnie w Wawie do 15-tego, a mój Wąż raczej nie zajmie się, bo próbuje łapac jakies lewizny
  13. w jakim wieku jest Kornel? jakos nie moge sobie przypomnieć.
  14. Bardzo dziękujemy i liczymy na pomoc w znalezieniu ds-u
  15. a smacznego pożyczyłaś mu?
  16. jutro spróbuję porobić linki do zdjęć.
  17. [quote name='Felka z Bagien']Odnoszę wrażenie, że osoby tutaj piszące,"wpadły z innych watków".Am I wright?Każdy ciągnie swój temat![/QUOTE] Felka, trochę odeszłyśmy, ale to normalne. Widziałaś guza 7 kg? Ja nie. I chyba wolałabym nie widzieć.
  18. już doszłam, wymiar zdjęcia 487px × 730px podeślij mi same zdjęcia
  19. [quote name='caryca26']Ale wysłałam już też pomniejszone.Zmniejszyłam je ze 100% do 20%.Zobacz czy jeszcze mniejsze zrobić muszę?[/QUOTE] o to do tych nie doszłam
  20. znalazłam przesyłki w śmietniku. Carycę hotmail wrzucił do śmieci. Co za brak szacunku dla koronowanych głów format jest za duży, maksymalnie 640x420
  21. Jeszcze chwilę zaczekaj z przenoszeniem poza tym trzeba by zrobić odnośniki do pozostałych piesków takich jak Cezar Mam wielką nadzieję na hepiend
  22. [quote name='caryca26']I Ty mi się tu kochana nie denerwuj bo zmarszczki Ci wyjdą:) tylko lepiej powiedz czy dostałaś te fotki na maila do bazarku dla Amarylis.Wzniosłam się na wyżyny mojej percepcji żeby je zlinkować a tu dalej u Amarylis ,,x":) Teraz to mam zagrychę:) Ktoś może umie robić wydarzenie na facebooku? No bo niestety facebook to dla mnie czarna magia:([/QUOTE] do fotek nie doszłam, bo opisywałam Vita. Od miesiąca nie mogę zrobić wątku moich tymczasów. Zmarszczki już i tak mam i olewam je, bo dla siebie jestem wystarczająco piękna, żeby nie przestraszyć się własnego odbicia. W fb świetna jest kasiek. (kropka obowiązkowo).
  23. wiesz, wkurzające jest to, że ktoś oddaje psa na dt, ale sam nie zajmie się nim, za to ocenia innych. "mam psa: zdrowego, starszego, identycznego wielkoscia, jak Kajtek, sikajacego na wszystko, na domowym dt w hotelu fachowym." albo dt albo hotel. Hotel jest fakturowany. Porównanie pracy z pieskiem niewidomym, którego trzeba diagnozować czy jest możliwość przywrócenia mu wzroku z psem zdrowym jest jakim horrendalnym nieporozumieniem. Najpierw może trzeba się zastanowić co jest interesem: czy 160 zł za zdrowego psa, czy 300 zł w tym wszystko prócz weta u psa do socjalizacji, niewidomego, z agresywnymi odruchami obronnymi, które należy zneutralizować. I jeszcze pytanie: na czym polega fachowość tego hotelu? Poza tym, że jestem psychologiem, mam psy od prawie 30 lat. Poza jednym Aksonem wziętym (nie kupionym) ze wspaniałej hodowli, wszystkie były znajdami lub schroniskowe. Około 20 kotów odprowadzało mnie do szkoły, a kilka z nich przychodziło po mnie po lekcjach. Jeśli ktoś chce mi zarzucić niefachowość, to niech lepiej uważa, bo to oskarżenie dość poważne.
  24. nie znam dt za 160 zł z wyżywieniem, ale patrząc na ceny pobytu psów, mniej więcej wielkości Kajtka tj. do 10 kg ceny wynoszą 250-300 zł + karma, wet i zwrot kosztów innych. Jeśli kora78 znajdzie coś tańszego lub lepszego - proszę dać Kajtka tam. No i oczywiście, co nie będzie interesem. A dla mnie to świetny interes. 200 zł za ciężką pracę. Za korepetycje 2 razy w tygodniu (4 godziny) płaci się tyle. Niech porówna. A z pewnością korepetycje nie są interesem (he, he). Gdybym rzuciła 300 zł za miesiąc nie musiałabym wyliczać się z kosztów karmy, immunospecyfików czy smaczków.
×
×
  • Create New...