-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
patrząc na zdjęcie Kajtka można go chyba określić jako mikrowczarka. -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Pewnie dorwał kawałek smakowitego kurczaka, bo kretyni wyrzucają jedzenie uważając, że robią dobry uczynek. Takie dobre uczynki psy już przypłaciły życiem nie jeden raz. Dobrze, że Paulina poszła go szukać. Pewnie Ozzi już by nie żył, a tak ma szansę. Daję 10 zł na weta, jeśli będzie taka potrzeba -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='Felka z Bagien']Lubię konkrety.Szansa jest,wiadomo o co walczymy.A ile jest ten dt miesięcznie i jakie są warunki?[/QUOTE] 7 zł/dzień + karma i wet. Karmę kupuję w hurcie, więc taniej. Mam głównie przypadki szpitalne i nowotworowe, więc nie mogę przyjąć pieska z grzybica, świerzbem lub czymś w tym rodzaju - zakaźnym. Poza tym mam 5 kotów - tez ciężkie przypadki, więc do kotów piesek musi byc przyjazny. Ale sądząc z tego, że teraz przebywa z kotami - kłopotów nie będzie. Poza tym, mieszkam w bloku, w którym wet jest na parterze, obok osiedla mamy miejski sralnik dla psów (duży pas zieleni). Z dogo była u mnie Awa i Smoli. Koty i dwa nieżyjące już psie staruszki są spoza forów. Dwa psy są wyadoptowane przeze mnie, żeby miały dom. Zakładam wątek mojego przytuliska, tylko nie mam czasu go napisać, bo albo bazarki, albo inne psy w potrzebie. -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Żeby było jasne: dt, a nie bdt. Nie stać mnie na 8 zwierzę. -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
u mnie mógłby mieć tylko dt, jeśli należy do psów o wadze do 6 kg. Ale słodziutki to on jest bardzo -
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
inga.mm replied to abra64's topic in Już w nowym domu
gdzieś po drodze proponowałam tańsze dt. -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
o rany, czekam na informacje. Oby jak najlepsze -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Ja mam wszystkie szpitalne, więc jest to ogromny problem, żeby znaleźć im dom. Czekam niecierpliwie na wieści o Ozzim -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
no i widzicie! napisałam w #253, że ze mną tak zawsze. Jeśli piesek ma przyjechac na płatny, to na ogół znajduje się dom albo bezpłatny. Te, które są u mnie na bezpłatnym siedzą miesiącami, albo tak jak te koty - latami. Ja się cieszę, że Ozzi ma szansę nie tylko u mnie. Nie ma problemu. Najważniejsze, żeby pies był bezpieczny. Nie można pozwolić, żeby stała się krzywda, a już coś się złego stało. Czy wiadomo dlaczego ma buziaka pokrwawionego? -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
sorki, nie było mnie dziś na forum. Karmą się nie przejmujcie, bo: 1/ kupuję w hurtowni taniej, 2/ karme mam, bo moje dwa ogoniaste są chwilowo na wątrobowej, więc "normalna" została. Bardziej niepokoję się o stosunek do kotów i żeby dał radę wytrzymac w mieszkaniu, bo taka wolna dusza może mieć kłopot. Proponuję na razie Ozziego zostawić na tym wątku, jako bezdomnego podopiecznego Pauliny, a nowy wątek założę, gdy przyjedzie do mnie. Jako bezdomny u Pauliny też może zbierać deklaracje. Inna sprawa, że bez własnego wątku nie będzie dostrzeżony. Zastanówmy się. -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
do kalendarza proponuję Dropsa [IMG]http://images8.fotosik.pl/2226/407d75b038895c42gen.jpg[/IMG] -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Ja mam nadzieję, że będzie tak jak do tej pory: jeśli któryś ma być u mnie na płatnym to albo nie dojeżdża, bo właśnie znalazł sie domek, albo wychodzi szybciej niż przyszedł. Tylko te z bdt są u mnie dożywotnio chyba -
[quote name='gosia2313']Jak to nie ? "Ok, dzięki. Czyli średnio, za miesiąc wychodzi koło 200 zł plus wet i karma. Jeżeli dałoby radę zebrać jakieś stałe deklaracje można by się o DT u Ciebie pokusić, sama nie podejmę się utrzymywania suni, szczególnie że trzeba się liczyć z tym, że może długo szukać domu. " No a póki co nie ma żadnej kasy :([/QUOTE] Tak, ale nic potem nie działo się, więc nie wiem czy propozycja została przyjęta. Tymczasem pojawił się pies w potrzebie i nie chciałabym w ostatniej chwili stawać przed koniecznością wyboru, szczególnie, że będę wyjeżdżała na 2 tyg. i trzeba by było dograć wszystko
-
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Jest wielkości pudelka? Bo u mnie jest pudelek i ratlerzyca Jeśli chodzi o bezdomniaki, to u nas dostatek kotów. JUż ich nie liczę -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
mam 5 sztuk na dożywociu w domu