-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
ona powinna już dawno tam być! Za te wszystkie kotki, które u niej rodzą się i umierają bezimiennie, za te wszystkie cierpienia psychiczne tych kotów, które dostały wątpliwą szansę dożycia więcej niż miesiąc czy dwa. To się w głowie nie mieści. Z drugiej strony widziałam co zrobili z kotami odebranymi interwencyjnie nieprawnie. Po prostu skazali je na śmierć. A tamta hodowla miała bardzo dobre warunki.
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Tak się zastanawiam, że chyba powinnam była powiedzieć od razu 300 zetów + wet i nie byłoby dyskusji. Czytam na wątkach jak dziewczyny zbierają deklaracje na dt za 300-400 zł + karma i wet i tam jest w porządku. Może, jeśli zaproponuję hotel na fakturę za 12 zł/dziennie + wet to będzie lepsza propozycja? Będzie legalnie z odprowadzeniem podatku. Tylko czy "wyprucie finansowych flaków" przez tych, którzy widzą wyższość wyciągnięcia pieska ze schronu i umożliwienia mu leczenia, na hotel fakturowy jest na pewno dobrym rozwiązaniem? Czy nie lepiej przeznaczyć te pieniądze na leczenie? Napisałam wcześniej, że jeżeli znajdzie się bdt lub tańsze dt zapewniające mu leczenie oczu, może operację, to ja z przyjemnością zrezygnuję. Wezmę na dt pieska zdrowego za porównywalne pieniądze, bez konieczności latania po lekarzach, uczenia niewidomego pieska normalnego funkcjonowania, bez strachu i niepewności. I jeszcze jedno: opieka nad niewidomym psem po wieloletnim pobycie w schronie za 200 zł miesięcznie [B]NIE JEST INTERESEM[/B] Jak rozumiem płacenie 160 zł to nie jest interes tylko przysługa? -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
logiczne to jest, ale niestety, rzadko występujące zjawisko. Ogranicza się na ogół do tolerancji wybryków połowicy -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
może kornelowy kalendarz zrobić osobno? -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='caryca26']Mam już numer konta , nie muszę zakładać bo mąż ma nieużywane konto w mbank i to bedzie tylko dla psów. Zaraz podeślę zadeklarowanym osobom.[/QUOTE] pozdrawiam cara czyli carycowego męża -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
z niego kręcidupka straszliwa -
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
inga.mm replied to abra64's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Mona']Tosia ma złe wyniki z morfologi, biochemia w miarę, ma anemię, apetyt odzyskała i jest w trakcie leczenia,obserwacji i odżywiania. Pozatym w domu dużo śpi, na spacerkach jest mało aktywna. Na szczęście skończyły się problemy z wymiotami, biegunką i krwią w kale.[/QUOTE] no to duży sukces -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='pikola']Nie jestesmy tu po to zeby sie obrazac,tylko zeby pomagac.Kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie i swoje racje.Paulinken tez mi sie wydaje ze to rozsadna cena jest i jestem przekonana ze gdyby nie tymczaski Ingi to wziela by Kajtusia na BDT.Pozdrawiam mile Cioteczki:lol:[/QUOTE] 5 bdt-ów szpitalnych i moje dwa własne schorowane strauszki, przy utracie pracy przez męża i syna, to i tak ciężar przekraczający mozliwości przeciętnego człowieka. Do maja miałam jedno miejsce bezpłatne dla psa (po Awuni określanej jako piesek autystyczny), ale wobec braku przychodów od rodziny, na razie nie będzie go. Poza tym Vito ma policzone dni i muszę być dla niego dyspozycyjna. Kocham tego łobuza nieprzytomnie, jak twierdzi mój syn - zdecydowanie bardziej od rodzonego dziecięcia. -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='caryca26']Dziękuję bardzo Asencja! Kochana jesteś.Numer konto podam jutro bo mając być skarbnikiem Kajtusia jutro idę sobie założyć osobne bezpłatne konto na te wpłaty.[/QUOTE] No widzisz Caryca, jak szybko wciągasz się? A mowiłaś, że jesteś nowa i nie bardzo umiesz się poruszac w dogo. Świetnie Ci idzie -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Asencja, dziękuję. Nie wiem jak to będzie przekazywane, ale chyba skarbnik powinien zbierać i przekazywać całość, bo inaczej będzie trudne do opanowania i nadzorowania. -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Nie obrażam się, tylko wyłuszczam swoją rację. Pauliken jak najbardziej słusznie zadaje pytanie, bo ja zawsze zadaje pytanie za co 450 zł w dt? Jeśli hotel i w tym faktura, to jasne, że po odjęciu podatków zostaje ok. 315 zł na rękę. Duży pies może tak kosztować, aczkolwiek uważam, że taka cena za kojec jest za wysoka. Co innego w domowym. Więc biorąc pod uwagę jeszcze, że u mnie będzie w cieplutkim domu - cena nie jest wysoka. Poza tym ze wszystkiego rozliczam się dokumentami, z wyjątkiem karmy na początek, ponieważ nie mam na nią dokumentu zakupu. Worek został napoczęty przez moje ogony, a teraz i tak muszą przejść na weterynaryjną. Dziś dostałam wyniki Tośki - początek mocznicy. Kupa szczęścia Po ustaleniu porcji dziennej łatwo będzie określić koszt takiego wyżywienia. -
biorąc pod uwagę, że nie był kastrowany, można by było pomyśleć, że tylko udaje, że pomylił drzwi
-
mój nieżyjący Akson też leciał do weta jak na wyżerkę. Obok sa drzwi do sexshopu. Czasem sie pomylił...
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulinken']Ale to jest cena bez karmy.[/QUOTE] tak, bez karmy, tak jak gdzie indziej. Jeśli policzysz 300 zł + karma to wychodzi 400 (+/-). Takie są stawki za małe psy. Do mnie kilka osób ma pretensję, że zaniżam stawki. Jeśli pies wymaga weta, to za weta dolicz, a niektórzy za dojazdy doliczają, szczególnie tam, gdzie odległości są duże. Jeśli ktoś miał problematycznego pieska w dt lub hotelu, to wie, że cena 7 zł za dzień nie jest wysoka. Z kolei, jesli ktoś myśli, ze piesek niewidomy wymaga mniej pracy, to myli się. To jest ogromna praca. Jeśli jest jakaś szansa na widzenie, to oznacza bieganie po lekarzach. Czy za takie usługi 7zł/dzień to dużo? Chyba, że ktoś uważa, ze jedzie do mnie na domowa wegetację, bez pracy z pieseczkiem -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
bez urazy, nie gniewam się. Jeśli znajdziecie taniej w Warszawie lub okolicy, żeby do dr Garncarza wozić to z chęcią odstąpię, będzie więcej pieniędzy na leczenie. Tyle, że za psy problematyczne zdrowotnie, a piesek niewidzący do takich jest zaliczany, płaci się od 300 zł + dodatki -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='pikola']Tez dam 10zl/msc.Ciesze sie ze idzie do Ingi.[/QUOTE] łał, dzięki za uznanie -
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
inga.mm replied to abra64's topic in Już w nowym domu
[quote name='Biedronka39']Babunia obecnie jest na DT u Mony[/QUOTE] a jak z jej wynikami? -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
fajnie by było dostać maksimum informacji o utracie wzroku. Dunia będzie miała operację i ma wielka szanse widzieć, więc mam nadzieję, ze Katuś też będzie miał to szczęście -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::oops: WOW! Jesteś CUDOWNA!!! DZIĘKUJĘ JA! I KORNEL! Który ze szczęścia macha Ci ogonkiem!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:[/QUOTE] Tylko niech Cioteczki płaca za zakupy. Musze dziś pogonić towarzystwo -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
wyślij mi foty na [email][email protected][/email] Wrzucę Ci i dam linki na pw -
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
inga.mm replied to abra64's topic in Już w nowym domu
a co z Babunią? jakoś informacje zanikły -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
ode mnie kornel dostanie stówkę -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
ale zdolna jestem, nie??? -
Sultan zabral mnie moj pan ktoremu ucieklem w pogoni za przygoda
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
amorów mu się zachciało pewnikiem :multi: -
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
inga.mm replied to abra64's topic in Już w nowym domu
dołączam do pytania