Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. zajrzyjcie do #2 w moim bazarku, który dziś zakończył się
  2. zajrzyjcie do #2 w moim bazarku, który dziś zakończył si. Może troszkę Wam polepszę samopoczucie
  3. [quote name='ewa gonzales']:iloveyou::thumbs:Neciuniu dziekuje za zaproszenie , juz czytam wszystko , kaski nimam nic a nic:shake::shake: od jutra nie mam nawet tej dorywczej robotki:shake:ale moze jakis bazareczek wymyslimy , narazie poczytam , slicznosci niunio:loveu:trzymam kciuki![/QUOTE] zajrzyjcie do #2 w moim bazarku, który dziś zakończył się
  4. mój bazarek zakończył się. Zajrzyjcie w # 749
  5. Mój też się skończył. Zajrzyjcie tam w #749
  6. niestety, 10 zł za dzień + dodatki typu wet, karma (nie taka przeraźliwie droga, bo kupuje w hurtowni) Jeśli mniejszy piesek to taniej, chyba, że chory i wymaga więcej pracy niż piesek zdrowy lub w miarę zdrowy
  7. sama bym ją wzięła. Jest cudna W razie potrzeby do mnie na dt
  8. wiecie, że ja nie mogę zarobić na piesach? Mam hotel i dt, a każdy pies płatny który do mnie trafia, wychodzi szybciej niż wchodzi albo w ogóle nie dojeżdża, bo natychmiast znajduje się bdt lub ds. Tylko te zwierzęta, które mam lub miałam na bdt siedzą u mnie miesiącami.
  9. może stawiać Mundziowi michę, tak, żeby nie mógł do niej siknąć? Wyżej Poza tym u mnie sprawdziło się u niejedzącego kota, trzymanie miski w ręku , wybieranie z niej jedzenia, dawanie ręką lub rozsypywanie i tak coraz bliżej miski. To nie jest taka sama sytuacja, ale może podsunie jakiś pomysł.
  10. ja mogłabym go wziąć tylko na płatne dt lub hotel. Jednak musi być spolegliwy do innych psów i kotów, no i nie mieć chorób zakaźnych, bo mam przypadki bardzo ciężkie
  11. I tak go pokochałyśmy. Czy jakies prawdziwe imię ma?
  12. [quote name='gawronka']Chyba na pekińczyka zdecydował się DS z Wa-wy a mix yorka(suczka) nadal szuka . Tak zrozumiałam .[/QUOTE] dobrze zrozumiałaś
  13. Fajnie by było, gdyby wyjasniło sie, dlaczego psiunek znalazł sie w takiej sytuacji? Przecież sam nie wysiadł z samochodu i nie spacerował po poboczu dla relaksu.
  14. zadzwonię i zobaczymy. Mnie juz trafia na tyle skutecznie, że jestem w stanie jeździć i zabijac takie swołocze
  15. [quote name='giselle4']Dt jezeli oczywiscie pan jego sie nie znajdzie bedzie miec razem z Sipkiem o jednym zębie i jeszcze jednym szczeniakiem slepaczkiem wiec nikomu nic nie grozi oczywiscie Dt w pokojach mieszkalnych ale bede pamietac ze Ty masz tez Dt jak cos nie wypali[/QUOTE] oj, gdyby miał z innym staruszkiem to na pewno dogadaliby sie. U mnie sa dwa starsze pieseczki i 5 kotów, w tym ten Vito, którego ratuję z nikomu niezrozumiałym uporem. Dopóki nie cierpi, będe go ratowac i chronić, chociaz to nie jest nawet mój kot tylko zabrany z pseudo. Ech, zycie ludzkie jest dużo łatwiejsze od psiego czy kociego.
  16. Też dziś trafiłam do Basta, ale nie wpisywałam się, bo jestem w pracy i mam cięzki dzień, a poza tym nie miałam żadnej propozycji. Jasza spadła Wam jak z nieba. Tylko jest prośba, żeby jeszcze dziś porozsyłać reklame bazarku, bo tam jest bardzo mało kaski tylko jakieś 1150 zetów, a fantów jeszcze mnóstwo. No i sporo roślinek zostało.
  17. [quote name='Zofija']Asl zrobi wieczorem przelew napisałam Zofija w nawiasie od Ciapusia[/QUOTE] dzięki wielkie
  18. Czy nikt nie widział ślicznota? Aż niewiarygodne
  19. Jeszcze perełka okaże sie pudelkiem....
  20. nie obrażam się, tylko mi wstyd, że naród z jednej strony dość postępowy jeśli chodzi o uwalnianie sie spod ucisków różnych, a z drugiej głupi, prymitywny, skretyniały. Na szczęście są wyjątki.
  21. a może podrzucić tę wiadomość do programu? Może Wojewódzki dałby sie namówić?
×
×
  • Create New...