[quote name='giselle4']Dt jezeli oczywiscie pan jego sie nie znajdzie
bedzie miec razem z Sipkiem o jednym zębie
i jeszcze jednym szczeniakiem slepaczkiem
wiec nikomu nic nie grozi
oczywiscie Dt w pokojach mieszkalnych
ale bede pamietac ze Ty masz tez Dt jak cos nie wypali[/QUOTE]
oj, gdyby miał z innym staruszkiem to na pewno dogadaliby sie.
U mnie sa dwa starsze pieseczki i 5 kotów, w tym ten Vito, którego ratuję z nikomu niezrozumiałym uporem. Dopóki nie cierpi, będe go ratowac i chronić, chociaz to nie jest nawet mój kot tylko zabrany z pseudo.
Ech, zycie ludzkie jest dużo łatwiejsze od psiego czy kociego.