Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. ja nie, bo nie przegryzłam sę w zawiłości tego wynalazku.
  2. [email][email protected][/email] może coś w adresie pokręciłaś Ty albo ja źle napisałam
  3. no to Inga weszła. Dzięki pikola za zaproszenie. Moje dt jest mało znane bo jest małe, głównie kocie, a poza tym, do tej pory z dogo, miałam tylko dwie tymczaski. Serce mi kroi się, widząc tyle psów w potrzebie, ale nie mogę przyjąć więcej niż mogę udźwignąć zarówno fizycznie, jak i odpowiedzialnością. Na razie mam umówionego Kajtka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210406-Kajtek-widz%C4%99-nie-oczami-a-sercem-Inga.mm-ma-miejsce-na-DT-prosimy-o-deklaracje%21"]Kajtek-widzę nie oczami a sercem-Inga.mm ma miejsce na DT-prosimy o deklaracje![/URL] i dopóki nie będzie jasności czy przyjedzie do mnie czy nie, nie zobowiążę się do kolejnego pieska. Kajtek nie widzi, więc będę miała, prawdopodobnie, masę obowiązków związanych z lekarzami i socjalizacją pieseczka. No i jeszcze jedno, moje dt (lub hotel jeśli na fakturę) jest dla małych pieseczków ważących w granicach 6 kg. Wynika to z warunków mieszkaniowych, moich możliwości fizycznych i innych lokatorów mieszkających u mnie czyli 5 kotów na bdt i 2 psów, które zaadoptowałam.
  4. No i ta wymarzona rodzina nie odzywa się. Czyżby coś sie stało???
  5. Nie wiedziałam, że wysłałaś. Zaraz wrzucę Nic nowego nie dostałam, dwa brakujące zdjęcia dodałam
  6. jenyyyy, czy mnie też mogą zaadoptować? Moge mieszkać w ogrodzie... W takim ogrodzie każdy chciałby mieszkać
  7. właśnie "Wydarzenia" pokazały reportaż o pomyśle burmistrza Chojnic o usypianiu psów w schronisku, jeśli nie zostaną adoptowane w ciągu pół roku. Brawo dla idiotów u władzy.
  8. ja mam już słoninę, a nie słoninkę.
  9. jeszcze pulpę drobiowo-ryżową uwarzyłam Jestem przeżarta
  10. Zdaje się, że szybko poczuła się na swoim. A bieganko może być wynikiem stresu podróżowo-domowego. Tyle zmian i jeszcze po tylu wcześniejszych traumach. No, ale przynajmniej wiadomo, że są robale i trzeba się ich pozbyć. pozdrowienia dla całej nowej Rodziny i życzenia cierpliwości w przystosowywaniu się.
  11. Kurczę jakie fajności piszesz. Bardzo się cieszę, że miałam swój malutki udział w podejmowaniu przez Ciebie decyzji o wzięciu Karenki. Te staruszki są biedne, bo nie rozumieją, dlaczego ich ustabilizowany świat się zawalił i już nie mają domu.
  12. Te zdjęcia od Ciebie czy z nowego domku?
  13. Mało jednej tragedii na tym wątku??? Jeszcze ten chłopak, który dopiero zaczął życie... Co za niesprawiedliwość. Czy nie mógł trafić ten TIR tych sk...., którzy skrzywdzili Małgosię?
  14. Będzie dobrze, oby tylko udało się przywrócić wzrok jak u Duni.
  15. Necia, kurczę, przez te dywagacje jarsko-drobiowe, środkiem nocy warzyłam rosół. Chrząstki już pożarłam
  16. [quote name='bakusiowa']Po jakim zamordowanym Kubusiu i Opieńku? Czy mają wątki? Oczywiście, że mają. Skopał mnie, złamał przednią łapę. Tylnie porażone.. Mały KUBA za TM. Opieniek wrócił z ds bardzo chory, nie udało się go uratować:( a to do Kajtka, który ma do mnie przyjechać Kajtek-widzę nie oczami a sercem-Inga.mm ma miejsce na DT-prosimy o deklaracje!
  17. Pchełencja już pojechała do domku???? O Mamciu, to naprawdę cud. Pchełusiu-Felusiu, całuski w nochalka
  18. Ok. Teraz jasne. Widziałam też na miau, że tam też Budrysek działa. Teraz wyjeżdżam na urlop, ale po urlopie będę znowu bazarkowała, to coś na któryś dług, mam nadzieję zarobię. Tyle, że będę musiała zarobić na swoje koty (mam 5 przygarniętych, nieadopcyjnych, ciężko chorych, w tym dwa z pseudohodowli), na dług po zamordowanym Kubusiu, na dług po Opieńsku, można powiedzieć, że też zamordowanym przez ds, na Kajtka, który do mnie przyjedzie z nadzieją na odzyskanie wzroku. Trochę tego jest, więc dużo nie pomogę, ale coś się wykombinuje.
  19. No, na rosół i chrząstki skuszę się
  20. Powiedz mu, że ciocia Inga, w leciech między pięćdziesiątką a trumną, zmieniła zapatrywania w kwestii spożywania mięsa, więc tym bardziej on - młodzieniec, może to zrobić.
  21. Kopyt nie dawaj, bo niestrawne. Konie należy chronić. Niech przejdzie na wegetarianizm
  22. Jeśli są jakieś finanse, proponuje lacidofil. Stosunkowo tani w porównaniu z trilaciem.
  23. już rozesłałam, ale ja mam mało znajomych na fb, bo mnie przerasta
  24. Przeczytałam. Skąd te 7 tysiaków? Za wszystkie psy i koty?
×
×
  • Create New...