-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
to jeszcze podeślij mi. Skopiowałam chyba wszystko, ale może coś przegapiłam -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
gdzie wejść? -
Mała w domku swoim wlasnym i jedynym...dziekuje:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
oby dobry domek... oby dobry domek... oby najlepszy... -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='Amarylis']te od Ciebie Inga są dobre, ale ja nie mogę tych innych cu u Ciebie nie ma zalinkować, a chciałabym tak jakby kategoriami zrobić,a nie mam tych innych płyt...[/QUOTE] Amarylis, nie zrozumiałam: jakich innych płyt? -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiek.']Dziewczyny ja proszę zrozumcie mnie ,ja nie mam czasu ,mam dogo ,mam FB ,dużo wątków na dogo ,na FB niezliczona liczba wyd ,w tym sporo moich ,"moje kociaki "sa zagryzane przez psy i muszę tam interweniowac .... Inga wiem o suni nie mam kiedy do niej zajrzec ..postaram się Na FB na wyd trzeba cos pisac jeżeli nik nie jest z FB ...to postaram sie prowadzic wyd raz na jakis czas ,ale jak ktos moze byc adminem to byloby pomocne ,zaproście chociaż ludzi ,bo sa tylko moi goście... PS Inga sunia ma wyd na FB ,juz jakiś czas.![/QUOTE] Tak, dziś zobaczyłam, wczoraj jeszcze nie wiedziałam, a jak może pamiętasz, w fb jestem kompletną nogą. Dzięki za Kajtka. Drogie moje, proszę lecieć na fb i zapraszać ludzi. -
Dziadzius z wypadajacymi zabkami...Tadziu za TM :(
inga.mm replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o Mamusiu, to chyba jednak ciężki przypadek zadłużenia. Na razie lecę czytać moje starsze wątki, a potem wrócę do Dziadziunia. Coś może wymyślę, żeby Wam pomóc, ale najpierw czytanie -
Mariamc - serdeczne wyrazy współczucia dla Was, ale przede wszystkim dla rodziny. 5 lat temu sama miałam szansę oglądać Was, mam nadzieję, z góry. Właśnie przez TIRowca. Mój syn wywlókł go z kabiny i chyba byłby go zabił. Szczęśliwie dla niego i TIRowego debila, powstrzymał się
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
gdy wejdziesz w adres kliknij na zdjęcie. Rozwija się lista linków. wejdź w prostokąt direct link i naciśnij. Zobaczysz info o kopiowaniu. Masz już zapisane w pamięci. Wklej link direct link w bazarek przez okienko nad postem. Mam nadzieję, że uda się no to jeszcze coś na zachętę [IMG]http://i1232.photobucket.com/albums/ff373/sundavilla/DSC04921.jpg[/IMG] -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='caryca26']Amarylis inga.mm ma zlinkować te fotki jeszcze raz i może się w końcu uda ten bazarek odpalić.[/QUOTE] wiszą na [URL="http://www.photobuctet.com"]www.photobuctet.com[/URL] [URL]http://s1232.photobucket.com/albums/ff373/sundavilla/[/URL] [IMG]http://i1232.photobucket.com/albums/ff373/sundavilla/DSC04925.jpg[/IMG] flaszka na zachęte do szykowanego bazarku -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ludzie to chcieliby szczeniaczka, juz nauczonego wszystkiego, samodzielnego i niekłopotliwego. Zupełnie jak z pracodawcami: zatrudnię młodą z dużym doświadczeniem. Takie to tylko przy szosach stoją -
Dziadzius z wypadajacymi zabkami...Tadziu za TM :(
inga.mm replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak to nie da się spłacić? Spłacamy powolutku długi po zamordowanym Kubusiu, będziemy spłacać po otrutym (?) Opieńku, Kessi poszła do ds, ale dług spłacamy. Dziewczyny, spokojnie. Ważne tylko, żeby wet zgodził sie na odroczoną spłatę. Jeśli wet spolegliwy to uda się. Nie czytałam całego watku, ale postaram się dziś/jutro zapoznac sie z całoscią. -
super, że coś dzieje się. Marerka, na pewno wózek znajdzie konkretnego użytkownika. Bardzo fajnie, że ktoś chce przekazać, bo to dość drogi sprzęt.
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Musi być dobrze! Czy finansowo Dunia jest zabezpieczona? -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiek.']Wydarzenie na FB dla Kajtka [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=131098770310420[/URL][/QUOTE] Kasiek. Dzięki. Wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć. Czy możesz zajrzeć do podpalonej suni w moim podpisie? Jej tez potrzebne wydarzenie -
postaram sie pomóc w rozsyłaniu, tyle, ze wieczorem
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
odchylam sie od pionu, więc życzę dobrej nocy -
[quote name='mari23']i ja.... :( :( :([/QUOTE] ha, wiedziałam, że Cię tu ściągnę
-
[quote name='DONnka']Zaglądam i podnoszę. [B]Co z tym allegro cegiełkowym???[/B] Ja niestety nie umiem :oops: ale może jakaś dobra cioteczka potrafi zrobić dla Małgosi ??? [B]Prosimy o jakieś wieści, jak się czuje dziewczyna[/B][/QUOTE] Selenga zdaje się robi
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
chwyta za serducho -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='caryca26']Ja mogę wrzucić tylko w żadnym wątku nie widziałam by było tak wpisane w tytułowej... Amarylis inga.mm ma zlinkować te fotki jeszcze raz i może się w końcu uda ten bazarek odpalić.[/QUOTE] Hej, dotarłam do kompa chwilę temu. Co do konta - odradzam publikowanie konta prywatnego. Nie dlatego że nie wolno, tylko dla bezpieczeństwa Nie miałam dziś czasu na te zdjęcia, ale jutro mam nadzieję już zająć się tym. -
na razie zapiszę, bo czytania jest bardzo dużo