Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. Niedobrze. Taka starowinka sama nie da rady zwalczyć tego. Czy dajesz jej może immunodol lub coś w tym rodzaju?
  2. [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Swoją drogą, [B]inga.mm[/B] widziałam, że wystawiłaś swojego TZta na aukcję :evil_lol:[/QUOTE] no i co? Fikuśny, nie?
  3. wycofuję się wobec takiej nagonki. Proszę znaleźć tymczas BEZPŁATNY, który zapewni mu możliwość leczenia oczu. Do mnie przyjedzie zdrowy pies. Mniej roboty, mniej nerwów. Z pewnością się na nim dorobię. Będę opływała w takie dostatki, że będę mogła sponsorować każdego psa na dogo, a sama wybuduję sobie willę z basenem. Bo 200 zł, to jest wielki majątek, dzięki któremu zaliczę się do grona najbogatszych Polaków. I proszę zmienić tytuł, że nie daliście zbić fortuny Indze.mm na nieszczęściu niewidomego Kajtka Szkoda mi piesków, którym odmówiłam przyjęcia, trzymając miejsce dla Kajtka. W miejsce jednego niewidomego mogłam wziąć dwa zdrowe. Zapewne zaliczyłabym się do światowej czołówki w wielkości fortuny zbitej na opiece nad dwoma psami.
  4. szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B]
  5. [quote name='lolka']kurcze inga to trzeba było dzwonić, jak widzisz ja teraz jestem bardzo sporadycznie na dogo, mam chorego ojca i nie mam głowy.......jakby co masz mój telefon Agnieszka - 601 079 807[/QUOTE] Dzięki. Tego telefonu nie miałam chyba. Tak czy siak, zapraszam Was do Szarika. Czy coś sie kręci z domem stałym? I szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B]
  6. o! I to jest jasne i klarowne. W takim razie proszę Was o wyłuszczanie potrzeb. Do mnie też ma przyjechać niewidomy Kajtek z banerka, a tymczasem szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B]
  7. szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B]
  8. szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????
  9. szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B]
  10. szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B]
  11. szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B]
  12. szukam pomysłów na pomoc dla oneczka [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B]On też chce mieć taki domek jak Pchełka
  13. szukam pomysłów na pomoc dla oneczka [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL][/B]
  14. szukam pomysłów na pomoc dla oneczka Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu?????? Togaa, mam nadzieję, że nie jest to nietaktem wobec tragedii Kubusia?
  15. [quote name='maxelka']Zobaczcie dziewczyny. Wątek anioła stróża jakoś dziwnie się zakończył. Czyżby już wtedy obiecywała góry? i się ulotniła.... Chyba nie ma co jej wierzyć [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205369-Chetnie-pomoge-zajzyj-tutaj.-%29?highlight=aniolstroz"]http://www.dogomania.pl/threads/205369-Chetnie-pomoge-zajzyj-tutaj.-%29?highlight=aniolstroz[/URL] jej pomoc trwała całe 23 dni[/QUOTE] wpisałam się tam [quote name='inga.mm']coś te kilka dni bardzo się wydłuża, szczególnie dla Dziadeczka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210430-Babunia-i-dziadeczek-zajrzyjcie-pom%C3%B3%C5%BCcie-%21%21%21%21%21%21"]Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!![/URL] nic, żadnego wyjaśnienia, a wszyscy się tak zachwycali. Był jeszcze jeden taki numer wcześniej. Więc coś szwankuje wiarygodność AniolaStroza. Chyba powinna zmienić nick, bo Aniołem Stróżem nie jest, chyba, że z filmu Alternatywy 4[/QUOTE]
  16. Dzięki za zaproszenie. Musze ogarnąć się w swoim temacie, który właśnie zakładam i coś będziemy działać
  17. Kornelku - mizianeczka i całuski a dla neci specjalne usciski
  18. Agata-Air też w tamtej okolicy bywała. Nie wiem czy to jeszcze aktualne.
  19. a ja nie umiem, bo nie mam czasu i rozumu na przedzieranie się przez zawiłości
  20. już rozesłałam fb czy ktoś kuma sie w naszej klasie? Tam też można zrobić ogłoszenie
  21. ładna kwota, ale trzeba nadal zbierać. Czy wydarzenie na fb już jest? Nie pamiętam czy byla o tym mowa.
  22. mam taką nadzieję, ale po niektórych adopcjach, człowiek przesiąka pesymizmem
  23. [quote name='malagos']nikt Cię, suczynko biedna, nie odwiedza......[/QUOTE] odwiedza, odwiedza! Tylko nie ma czasu na wpisy
  24. Biorac pod uwagę jej wcześniejszy numer z adopcją, nie można wykluczyć, że powtórzyła go. Jednak zawsze zostaje niepewność czynie stało się coś złego
×
×
  • Create New...