-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
inga.mm replied to abra64's topic in Już w nowym domu
Niedobrze. Taka starowinka sama nie da rady zwalczyć tego. Czy dajesz jej może immunodol lub coś w tym rodzaju? -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Swoją drogą, [B]inga.mm[/B] widziałam, że wystawiłaś swojego TZta na aukcję :evil_lol:[/QUOTE] no i co? Fikuśny, nie? -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
wycofuję się wobec takiej nagonki. Proszę znaleźć tymczas BEZPŁATNY, który zapewni mu możliwość leczenia oczu. Do mnie przyjedzie zdrowy pies. Mniej roboty, mniej nerwów. Z pewnością się na nim dorobię. Będę opływała w takie dostatki, że będę mogła sponsorować każdego psa na dogo, a sama wybuduję sobie willę z basenem. Bo 200 zł, to jest wielki majątek, dzięki któremu zaliczę się do grona najbogatszych Polaków. I proszę zmienić tytuł, że nie daliście zbić fortuny Indze.mm na nieszczęściu niewidomego Kajtka Szkoda mi piesków, którym odmówiłam przyjęcia, trzymając miejsce dla Kajtka. W miejsce jednego niewidomego mogłam wziąć dwa zdrowe. Zapewne zaliczyłabym się do światowej czołówki w wielkości fortuny zbitej na opiece nad dwoma psami. -
szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B]
-
[quote name='lolka']kurcze inga to trzeba było dzwonić, jak widzisz ja teraz jestem bardzo sporadycznie na dogo, mam chorego ojca i nie mam głowy.......jakby co masz mój telefon Agnieszka - 601 079 807[/QUOTE] Dzięki. Tego telefonu nie miałam chyba. Tak czy siak, zapraszam Was do Szarika. Czy coś sie kręci z domem stałym? I szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B]
-
o! I to jest jasne i klarowne. W takim razie proszę Was o wyłuszczanie potrzeb. Do mnie też ma przyjechać niewidomy Kajtek z banerka, a tymczasem szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B]
-
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B] -
szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B] -
szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B]
-
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
szukam pomysłów na pomoc dla oneczka [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B]On też chce mieć taki domek jak Pchełka -
szukam pomysłów na pomoc dla oneczka [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL][/B]
-
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
inga.mm replied to abra64's topic in Już w nowym domu
[quote name='maxelka']Zobaczcie dziewczyny. Wątek anioła stróża jakoś dziwnie się zakończył. Czyżby już wtedy obiecywała góry? i się ulotniła.... Chyba nie ma co jej wierzyć [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205369-Chetnie-pomoge-zajzyj-tutaj.-%29?highlight=aniolstroz"]http://www.dogomania.pl/threads/205369-Chetnie-pomoge-zajzyj-tutaj.-%29?highlight=aniolstroz[/URL] jej pomoc trwała całe 23 dni[/QUOTE] wpisałam się tam [quote name='inga.mm']coś te kilka dni bardzo się wydłuża, szczególnie dla Dziadeczka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210430-Babunia-i-dziadeczek-zajrzyjcie-pom%C3%B3%C5%BCcie-%21%21%21%21%21%21"]Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!![/URL] nic, żadnego wyjaśnienia, a wszyscy się tak zachwycali. Był jeszcze jeden taki numer wcześniej. Więc coś szwankuje wiarygodność AniolaStroza. Chyba powinna zmienić nick, bo Aniołem Stróżem nie jest, chyba, że z filmu Alternatywy 4[/QUOTE] -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Kornelku - mizianeczka i całuski a dla neci specjalne usciski -
Dziadzius z wypadajacymi zabkami...Tadziu za TM :(
inga.mm replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
je też bo wyjeżdżam -
Dziadzius z wypadajacymi zabkami...Tadziu za TM :(
inga.mm replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Agata-Air też w tamtej okolicy bywała. Nie wiem czy to jeszcze aktualne. -
a ja nie umiem, bo nie mam czasu i rozumu na przedzieranie się przez zawiłości
-
już rozesłałam fb czy ktoś kuma sie w naszej klasie? Tam też można zrobić ogłoszenie
-
ładna kwota, ale trzeba nadal zbierać. Czy wydarzenie na fb już jest? Nie pamiętam czy byla o tym mowa.
-
Mała w domku swoim wlasnym i jedynym...dziekuje:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
mam taką nadzieję, ale po niektórych adopcjach, człowiek przesiąka pesymizmem -
[quote name='malagos']nikt Cię, suczynko biedna, nie odwiedza......[/QUOTE] odwiedza, odwiedza! Tylko nie ma czasu na wpisy
-
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
inga.mm replied to abra64's topic in Już w nowym domu
Biorac pod uwagę jej wcześniejszy numer z adopcją, nie można wykluczyć, że powtórzyła go. Jednak zawsze zostaje niepewność czynie stało się coś złego