-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiek.']Inga wszystko juz gra...,bo na FB ,to ja zbieram deklaracje pod swoim "nazwiskiem " i to sa moi znajomi z FB ,więc jasnośc co do sprawy musi byc ;) Ania S.K zadeklarowała 50 zł co miesiąc(mam przypominac o deklaracji ),dlatego tu piszę teraz przesyła za 2 miesiące :lol:[/QUOTE] Do buchalterii musi wrócić caryca. Kasiek. dlaczego nie masz w sygnaturze swojej podopiecznej? Dziewczyny, proszę, pomóżcie Kasiek. [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211781-Sunia-jest-juz-po-zabiegu-sterylizacji-pozosta%C5%82-d%C5%82ug-do-sp%C5%82acenia....-szuka-domu-%21"]Sunia jest juz po zabiegu sterylizacji ,pozostał dług do spłacenia....,szuka domu ![/URL][/B] Kasia pomaga wielu psom, więc teraz pora, żeby jej pomóc -
Danusiu, pięknie sobie radzcie. Sama bym się u Was zatrudniła. Zdjęcia Małgosi nadal przerażające
-
Ja się tylko przypomnę, że mój bazarek dał dochód wyłącznie na leczenie i długi weterynaryjne. Jeśli nie ma potrzeby pokrywania takich kosztów, to na pewno inny pies skorzysta. Dla mnie jest to bardzo ważne.
-
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='jogolcia@pdx']Inga - nie wiem czy 200 zł (+ karma) to za dużo, czy nie... bo to kwestia potrzeb i oferowanych "usług"... A Tereska pisała o [B][SIZE=2][SIZE=4][SIZE=5]450 zł plus karma[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] - a dla mnie taka kwota za opiekę nad psem to jest po prostu czyste zdzierstwo... i widzę takie ceny nie pierwszy raz...[/QUOTE] napisałam jakie potrzeby ma piesek, który ewentualnie ma do mnie przyjechać. Jest niewidomy, ale może jest szansa na operację, więc bieganie po wetach. Jeśli diagnoza będzie pomyślna, to operacja i rehabilitacja czyli leki, krople itd. Jest w schronie od 5 czy 6 lat. Boi się ludzi. Potrafi wyskoczyć z zębami na oślep. Kora78 napisała, że nie dołoży do tego INTERESU (ona napisała dużymi literami). Więc pytam: czy to dużo? hotel jest domowy. W czasie opieki nad Kajtkiem nie wezmę innego pieska, a mam dwa miejsca. Rzeczywiście 400-500 zł + dodatki za psa w kojcu, to przegięcie. Powinno płacić się głównie za pracę z psem i warunki jemu zapewnione. A czy duży czy mały, to już nie ma w tym momencie znaczenia, bo czasem mały pies wymaga znacznie więcej pracy, niż duży. -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
ok. Nutusia, przepraszam. Może po korze78 się przewrażliwiłam. Jedziemy dalej z kombinowaniem dla Kajtka. -
możecie najpierw wysłać fotki z opisem, a dopiero później paczuszkę. Miałam nadzieję, że jeszcze zostanie coś dla Cezara. Nie nadążam czytać wszystkich wątków po całości. Ale bardzo gorąco zapraszam Was do wspierania naszych zabiegów w szukaniu domu dla Ozziego, który dziś został przechrzczony na Guinnessa. I koniecznie do Szarika
-
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='jogolcia@pdx']Tereso - ludzie już totalnie świrują z tymi cenami hoteli...korzystają z okazji i naciągają zwierzolubnych jak mogą...Niestety takich osób jak Ty i Funia nie ma zbyt wiele...[/QUOTE] czy 200 zł + karma i wet to dużo za przerażonego, niewidomego psa do diagnozowania, ewentualnej operacji i rehabilitacji, a nade wszystko do socjalizacji? -
drugi to wątek Amber czyli tu. Juz potwierdziłaś, więc wszystko jest w porządku. Oby dziewczynce szczęście te pieniążki przyniosły.
-
cwaniak, ale jaki piękny!
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Nastusia, ale przecież Ty napisałaś do Szarotki "dt powinni oferować psiakom ludzie ,którzy je kochają i nie powinni kierować się tylko zyskiem.To ohydne" To nie był podjazd pode mnie? Tak zrozumiałam. -
Aksonkowy też był mój. Jeszcze jest dostępny, tylko zdjęcia zdjęłam, bo mi się imidższak zapychał (ale obciachowo wygląda napisane po polsku) [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-Aksonkowy-Sklepik-dla-%C5%BCycia-i-zdrowia-do-15.05-%2821.00%29"]Aksonkowy Sklepik - dla życia i zdrowia[/URL][/B] Tam było lepiej zrobione, bo od razu posegregowałam na rodzaje fantów. Tu miał być mały bazarek, a wyszedł tak jak wyszedł i przenosiłam zawartość postów.
-
[quote name='nika28']Inguś, już jest po wizycie :)[/QUOTE] ooo, to cudownie, bo miałam trochę zgagi z tego powodu
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Masz rację. Anonimowość ujawnia najbrzydsze cechy charakteru. Musze ochłonąć. -
Ja mieszkam niedaleko Niepodległości. Jestem straszna na przedadopcyjnej, ale kto przejdzie, ten wart jest powierzenia zwierza. Niestety w sobote rano wyjeżdżam.
-
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
inga.mm replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']Przyszły pieniądze, o których pisała inga :) Bardzo dziękujemy !!![/QUOTE] na zdrowie Baremu -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oby ten cud się zdarzył, bo u Jaagi zostać nie może -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='lika1771']Kurcze a miałam taki plan no i po planie moze jak wrocisz z urlopu wypoczeta,spokojna inacze jspojrzysz na biedna Sonie przeciez to malenstwo ma tylko 4.5kg:cool3: Ciotka!!! bo Cię poszczuję -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pewnie, że mam. 5 przygarniętych i jednego w głowie. Poza tym pudelka i ratlerzycę -cholerzycę. Ciekawa jestem, która by wygrała tę wojnę? Skoro Sonia startuje do kotów, to co za pomysły Ci w głowie się klują???? Gdyby zrobiła krzywdę Vitowi, to nie przeżyłaby tego. Za Vita jestem w stanie zabić. Za pozostałe zresztą też. Co prawda, na razie, rozważałam te mordercze działania w kontekście ludzi, ale kto wie do czego byłabym zdolna? -
widziałam reportaż. Fajne to schronisko. Takie kolorowe, że aż miło. Jeśli w ogóle można tak powiedzieć o schronie.
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='Amarylis']nie rozumiem już. Inga, bierzesz Kajtka do siebie, czy jak ?[/QUOTE] Jak mogę wziąć pieska, skoro żeruję na jego nieszczęściu? Wiem, że to tylko dwie osoby tu namąciły, ale obawiam się, że za każdym razem będzie ta sama jazda i próba ustawiania mnie pod murem. Proponuję, żeby któraś z tych dwóch szlachetnie oburzonych osób wzięła Kajtka i dała mu dom, leczenie, opiekę wszelką. Bezpłatnie lub za 160 zł w tym wszystko.