Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. Alicjo, trochę spokoju zachowaj, bo juz wystarczająco źle sie działo tutaj. Trolle - trollami - na pochybel im, natomiast nie każdy będzie wiedział jak odnieść się do tak obraźliwych epitetów, które pojawiły się dużo później. Katlis, Zmorci też nie obrażaj. Chce dać dom. Może jej oferta będzie dobra? Wprawdzie nie będzie to ds, bo na razie zwierzaki nie moga być adoptowane, ale dt, szczególnie z opcją ds, jest nader miłe widziane. Trochę umiaru, bo działacie na szkodę, a nie na pożytek. Wystarczy, że Ardnas dostała cięgi. Więcej nie trzeba agresji.
  2. dumam, jak ja wziąć na dt, ale chwilowo jestem zastopowana Maciejką
  3. Wawer, nie mogę zacytować tych fragmentów skierowanych personalnie do mnie, ale była mowa o odpoczęciu od moich spamów To co napisałaś nie jest niestety żadnym pocieszeniem, bo z modami podobno nie dyskutuje sie (to też z jednego listu do mnie)
  4. [quote name='Isadora7']Inga jak Moher Moherowi mówię zę jak dojda to będzie wykazane na podanym przez Julie wątku na forum (a potem i tak przeklejone tutaj). mało nas niestety. A Emir to już ma zapindol jak sie masz. ok 150 psów, 2 i pół ludzia, nawet czasu na zadyszkę nie ma. Pozdrawiam moherowo.[/QUOTE] Dobra, nie krzycz. Ja tylko mówie, że niepokoiłam się, bo mialam juz z bankiem przejścia. Tu nie tragedia, bo pieniądze są potrzebne, chociaż nie na cito, ale poprzednio, gdy pieniądze wcięło, zatrzymałam rozliczenie bazarku. Dlatego niepokoje się, że mam niemiłe doświadczenie z sierpnia.
  5. jestem szczęśliwa. Nesca, jeśli kiedykolwiek zwątpisz - wracaj do wątku Vita. To na prawdę cud, który trwa już ponad 3 lata, choć nie miał prawa zaistnieć w ogóle. Więc Duszek też musi mieć swój cud i tak jak Vito, okpić Śmierć.
  6. [quote name='J_ulia']Mogły dojść tylko, że Emirowa mogła nie mieć czasu uwzględnić tego w rozliczeniu. Stara się aktualizować wszytko co 2-3 dni jak tylko jej czas pozwoli ( ma pod opieką dzień w dzień ponad setkę zwierząt) . Poczekaj proszę cierpliwe jeszcze dzień dwa.[/QUOTE] ok. w razie czego alarmuj
  7. [quote name='J_ulia']Tu są rozliczenia: Nie martw się jak dojdą to pojawi się tutaj, a ja przekopiuje. [url]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?t=1186[/url][/QUOTE] Juluś, te pieniążki już powinny być, dlatego marwie się. Zdarzyło się, że wysłałam i niedoszły. Musiałam szarpać sie z bankiem
  8. Mimo, że jeszcze nie mam wpłat, dziś wysłałam 80 zł dla Saszki z galerii psich portretów Proszę o potwierdzenie gdy tylko pojawią się na koncie. Z klientkami rozliczę się później
  9. otóż to! Policja nie ma prawa interweniować na terenie zamknietym jesli nie ma zagrożenia
  10. Wysłałam 20 zł - część przeznaczoną dla Opieńka z galerii psich portretów bazarek na długi po zamordowanych pieskach i sierotki Ingi.mm - 5/09-21.00 przyniósł dochód na rzecz Opieńka 56,25 zł Proszę o potwierdzenie gdy tylko pojawią się na koncie (dwa osobne przelewy)
  11. Wysłałam 20 zł - część przeznaczoną dla Kubusia z galerii psich portretów bazarek na długi po zamordowanych pieskach i sierotki Ingi.mm - 5/09-21.00 przyniósł dochód na rzecz Kubusia 56,25 zł Proszę o potwierdzenie gdy tylko pojawią się na koncie (dwa osobne przelewy)
  12. O Mateczko! Nie moge wyjść z podziwu, jak mu udało się przetrwać tyle czasu. Dzieciaczku, jesteś kochany i podziwiany. Spróbuj jeszcze walczyć, bo jest o co!
  13. [quote name='inga.mm']dostałam 20 zł na Maciejkę, mogę przekazać bardziej potrzebującej Harfie, tylko chyba nie znam konta - już znam, zaraz przeleję.[/QUOTE] Czy pieniadze wpłynęly? nie wiem gdzie są rozliczenia
  14. rejestruję się na później. Andzike mnie tu przygnała
  15. To nie tylko ochrona. Agata-Air dzwoniła do samych telewizorniowych dyrów i tez nie dostała zgody. I moja dziewczynka zapłaciła za to życiem. Gdy myslę o jej strachu, bólu, zimnie, to wzbiera we mnie coś takiego, co mogłoby chyba moją siłą nienawiści do nich i nieukojonej rozpaczy, zmieść telewizje z powierzchni ziemi
  16. cudownie! Czekamy zatem do wieczora
  17. na moich wątkach możecie wrzucać reklamę, bo po znajomości, uważam, że spokojnie można. Wprawdzie mało osób tam bywa, ale zawsze więcej niż żadna. Sierokociniec i sieropsiniec Ingi.mm Pośmiertne życie VITA z sierokocińca Maciejka z Maciejowic - szczeniak wyrzucony na szosę ma dt - nie ma pieniędzy Inga.mm mówi, że jestem cudowny, więc dlaczego nie mam domu?????? Maleńczuk z Wilgi-czy ktoś jeszcze zobaczy we mnie dobrego, kochającego przyjaciela? jest jeszcze jeden temat, ale tam proszę nie wrzucać, natomiast zapraszam do przeczytania go ku przestrodze zaginiona ratlerka - Warszawa - Mokotów - Tula za TM
  18. No cóż, ja dostosuję się do zakazu, bo następne polowanie skończy się dla mnie zawieszeniem. Tylko nie wiem jak wytłumaczyć psom, że mogły mieć 1000 zł, a mają 100... Moje bazarki wcześniejsze miały dochody 1000 - prawie 2000 zetów. Teraz są to dochody 8-10 krotnie niższe. A więc ratujmy zwierzęta taniej lub te, które mniej pieniędzy zużyją!
  19. [quote name='Isadora7'][COLOR=red][B]Efekty "pracy" Harfy :lol: W związku z tym stanem rzeczy poszukuje się kogoś do opieki nad harfą jako że Emir musi pilnowac dobytku :101: :101: [/B][/COLOR] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/9196/page1harfa.jpg[/IMG] [/QUOTE] Głodzicie ją??? Tak na poważnie: Maciejka też niestety miała fazę niszczycielską. Pożarła mi spodnie, usiłowała bluzkę pozbawić dżetów, napoczęła drewniany stojak na buty, obsikuje wszystko co sie da. Z gryzieniem po ponad miesiącu trochę uspokoiło sie w zamian za kości z prasowanych ścięgien
  20. [quote name='Isadora7']Takie małe metamorfozy na dobranoc: [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/9513/30493420237440294441119.jpg[/IMG][/QUOTE] Na tych zdjęciach widać, że skóra jest juz troche odżywiona i nie wisi jej tak straszliwie wokół ust. Opuchlizna łapki jeszcze trzyma, ale widać, że jest coraz lepiej. Ogonek tez ma ładnie wyprostowany, więc z pewnością czuje sie zdecydowanie lepiej. Buzialki dla Tessuni
  21. Tak w skrócie: >>Otrzymałeś ostrzeżenie na Dogomania Forum. Powód: Spamowanie for (ogłoszenia, wielokrotne posty itp.) lub PW Otrzymujesz kolejne ostrzeżenie (tu jest wpis do mnie kierowany)..... ....punkt Regulaminu Forum : 2. ZAKAZ a) spamowania * - wielokrotne posty o tej samej treści (linki, zdjęcia, kartki świąteczne, pisanie niechcianych wiadomości na priv) - jest spamem. ...jeszcze jedno bazarowe (a właściwie nie tylko bazarowe) "zaproszenie" to zgodnie z Regulaminem tego Forum: Uciążliwe spamy i posty mające na celu trolling będą usuwane – w razie niesłabnącego uporu spamodawcy czy trolla – wraz z autorem. Tu był wpis kierowany do mnie. Ilość punktów karnych: 4<< Mam nadzieję, że ten wyciąg nie jest ujawnieniem korespondencji, bo i tak może zostać potraktowany. A kto uprzejmie podłożył mnie? Domyślam się.
  22. nie, to nie tak, że zostało źle przyjęte. Togaa napisała tak, bo Kubuś nie żyje i jego część spłaca dług jaki powstał, gdy dziewczyny próbowały go ratować, natomiast te pieniądze nie są na cito potrzebne na ratowanie życia. Natomiast ja uważam, że najpierw trzeba spłacić długi, żeby można było korzystać z usług osób, które kredytowały leczenie Kubusia i Opieńka, gdyby jednak zaistniała potrzeba korzystania znów z takiego kredytu. No i oczywiście koniecznie trzeba pomagać tym z najbardziej zagrożonym życiem. Ja nie robię bazarków na hotele czy dt - to trzeba uzbierać. Robię bazarki wyłącznie na leczenie i długi weterynaryjne oraz koszty specjalnego żywienia chorych zwierząt. btw. Bez Ciebie byłoby kiepsko. Jesteś świetną pomagierką bazarkową
×
×
  • Create New...