Jump to content
Dogomania

Tyśka)

Members
  • Posts

    35750
  • Joined

  • Days Won

    144

Everything posted by Tyśka)

  1. Zmieniłam tytul. Nie chcę też być bardzo nachalna, bo wiem, że została nas tu garstka. Dziewczyny ze Stowarzyszenia mają jeszcze 10 innych podopiecznych, w tym dwie sunie, które muszą pilnie opuścić Domy Tymczasowe... w ub. miesiącu wyadoptowaly 12 zwierzaków, glownie szczeniaki... Ale pieniądze z ostatniego bazarku się już skończyły i martwią się o to, że nikt nie pyta o te zwierzaki hotelowane. Tylko Groszek ma deklaracje, reszta podopiecznych utrzymywana jest z jednorazowych wpłat (których ostatnio nie ma) oraz z uzbieranych pieniędzy na bazarkach. Nie dziwię się, że ludzie teraz decydują się na mniejsze psy. Koszty życia poszly bardzo w górę, nawet przy osmiokilogramowym piesku my odczuwamy różnice i cieszymy się, że jest taki mały... niemniej mam nadzieję, że Artur kogoś ujmie.
  2. Dzisiaj dostalam wiadomość o Nugacika (u mnie Kapselka). Pani miała dużo pytań o niego, pokierowałam do Toli.
  3. Podrzucę czarnulka. Nikt o niego nie pyta... dziewczyny raczej nie narzekają głośno, ale wiem że maja teraz ciężko z wpłatami na swoje bezdomniaki. A w stowarzyszeniu zostały raptem 2, w porywach do 3 osób. Jakby ktoś mógł wesprzeć jakimś groszem to byłoby wspaniale, Artur nie ma żadnych deklaracji.
  4. Pewnie, że mogę. Może na Kraków? To też niedaleko anecik. Chyba, że AM ma inną propozycję. Ok, to jak bedzie gotowa to dajcie znać. Ogłoszę. Tak mogę pomóc...
  5. Zrobiłam Brawurce jako Bravci na Wrocław: https://www.olx.pl/d/oferta/bravcia-w-typie-beagle-wysterylizowana-zaszczepiona-CID103-IDUH2XZ.html Czy Nutka też nadaje się już do ogłaszania?
  6. Dołączam się do pytania. Mogę ogłosić psiaki ale proszę o informację na jakie miasto i link do tego Ogłoszenia, które mają.
  7. Nie zawsze:D w naszym gminnym schronisku wolontariuszami głównie są mężczyźni, którzy też są w zarządzie Stowarzyszenia działającego przy tym schronisku:) Woj. wielkopolskie
  8. Widziałam, że wolontariackie psiaki byly dzisiaj na spacerze socjalizacyjnym w mieście, super! Oby tak dalej! Kado , dziękuję nie sądziłam że będzie tak szybki odzew.
  9. Piszę tutaj po raz kolejny o transport, bo najwięcej osób tu zagląda. Szukam transportu dla 4-5 kg pieska z Zamościa do Poznania. Jakby ktoś słyszał to proszę o informację.
  10. Czasem cuda się zdarzają. Od razu przypomina mi się historia staruszka pod opieką elik, z nowotworem który znalazł swoją rodzinę właśnie ze świadomością że nie pożyje długo.... albo "mój" Krecik. Wierzę, że są jeszcze ludzie z sercem na dloni. Mogę pomóc w ogłoszeniach.
  11. Jakby co to do jutra mam 55% rabatu na wyróżnienie na olx (za miesiąc 11,22zł.).
  12. 12. maja Mimiście stuknęła trzecia rocznica Adopcin. @jaguska jeszcze raz bardzo dziękuję Wam za te decyzję i opiekę nad dzikuską. Razem z Mężem nieraz wspominamy Mimisię, jej Adopcja to najpiękniejszy prezent jaki otrzymaliśmy na ślub Dziękujemy i na kolejne wspólne lata życzymy Wam wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia
  13. Wydatki: 23.04 - faktura za gryzaki - 162 zł 09.05. - faktura 03/04/2023 - 450 zł Na koncie Groszka w dn. 16.05: + 1955,80 zł
×
×
  • Create New...