Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. biedactwo :-(:-(:-( odszedł i nawet nigdy nie zaznał szczęścia ciepłego domu i kochającego pana:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
  2. [quote name='anica']....pytałam o transport bo koleżanka jest przedstawicielką handlową i często jeździ Łódź-Wrocław (tam ma Firma siedzibę)jeśli już jest załatwione to OK ale jeśli kiedyś będzie taka potrzeba to proszę o kontakt :) ona chętnie pomoże -bezpłatnie :)[/QUOTE] chora sytuacja to albo bezpłatnie albo za zwrot kosztów paliwa trafia mnie jak ktoś tak pomaga nazywa to pomocą a widzi w tym tylko korzyść dla siebie takie pomaganie to jak dla mnie można sobie w......... tak samo jak PDT. Brak słów co do niektórych ludzi !!!!!!!!!!!!!
  3. a co z transportem o którym wspominała anica?
  4. kopiuje z FB Kochani.. TAJSON vel SYNUŚ wylądował w szpitalu.. Niestety Schronisko to dla niego wyrok śmierci.. Dopadła Go straszliwa depresja.. Przestał jeść, nie wychodził z budy.. Powiększył się też guzek na łapce i ma katar.. :(KOCHANI - TAJSON PILNIE POTRZEBUJE DOMU! SCHRONISKO NAPRAWDĘ GO ZABIJE, A TO KOLEJNY CUDOWNY DOBERMAN, KTÓRY PRZYTULENIE CENI SOBIE JAKO NAJWYŻSZĄ WARTOŚĆ!
  5. przelałam 60zł dla dziewczynki na szczepienia jak dojdzie poproszę o wiadomość.
  6. no to super bo już myślałam że niunia nie dotrze do mnie w takim razie czekam na wiadomość kiedy mogę ją odebrać z Wrocławia;-)
  7. a pewne jest że Punia będzie w ogóle mogła jechać bo już się pogubiłam
  8. jestem u biedaka i zapraszam na wątek Tajsona pieski mają razem wydarzenie na FB on również bardzo potrzebuje pomocy prosi chociaż o ogłoszenia.http://www.dogomania.pl/forum/threads/233296-STARSZY-DOBERMAN-PILNIE-SZUKA-DOMU!-nie-przeżyje-zimy-w-schronisku
  9. [quote name='ULKA12']Ja nic nie wiem na ten temat, możesz powiedzieć mi coś więcej?[/QUOTE] na stronie nadzieja dobermana została taka informacja dodana.
  10. rozumiem ze dziewczynka jednak zostaje w schronisku?
  11. Widziałam że nadzieja dobermana zawiesiła swoją działalność co w tej sytuacji z Vinim? może ktoś coś wie na ten temat?
  12. szkoda nic trzeba szukać innego transportu.
  13. Ja jutro tak do 18 musiałabym wiedzieć czy to pewne
  14. [quote name='ocelot']I tak.... Punia mogłaby jechać w w sobotę - koszt jeszcze nie wiem, ale +/- 100 zł. Tylko czy dałoby radę Elza ją odebrać we Wrocławiu miedzy 13-15. Jak tak to popoddaję numery telefonów, żeby to jakoś zgrać.....[/QUOTE] tak bez problemu mogę ja odebrać tylko na pkp ponieważ przyjadę pociągiem niestety nie mam prawka.Numer wyśle na pw
  15. wiadomo już coś z tym transportem?
  16. [quote name='auraa']Dzień dobry! Jest lepiej ale strachu w niej co niemiara........... Wymagania co do domu muszą być duże. Moim zdaniem w ogłoszeniach nie należy pisac, że to spadek po tirówkach. Budzi to niezdrowe komentarze i chamskie żarty. Moja córka wczoraj aż się popłakała z tego powodu, kiedy prosiła na fb o udostępnianie. Wdawało by się, że wykształceni ludzie powinni umiec się zachować ale niestety......:shake:[/QUOTE] Brak słów co do postępowania niektórych ludzi oby domek się odpowiedni trafił ja przelew zrobię dopiero w poniedziałek bo przez internet nie potrafię a w banku straszna kolejka i dla ludzi przepuszczenie kobiety z małym dzieckiem które krzyczy i nie ma zamiaru stać w kolejce jest czymś niezrozumiałym zapomniałam że przecież jestem w Polsce gdzie ludzie są tak uprzejmi.
  17. [quote name='Helga&Ares']Dziewczyny, to mój ulubieniec. Jutro prześlę Wam zdjęcia. Psiak jest prawie niewidomy, widzi znikomo, bardzo... Ale jest świetny... Kochany, cudowny... Kocham go.. Nie mogę go wziąć... Ale marzę o najlepszym domku dla Niego...[/QUOTE] Super że pojawił się ktoś kto pieska zna będzie można się coś więcej dowiedzieć o nim.Nowe zdjęcia bardzo przydadzą się do ogłoszeń.Myślałam że na jedno oczko widzi normalnie skoro nie widzi to jak on się porusza obija się o wszystko?
  18. Jaki słodziak;-)
  19. [quote name='obraczus87']ale to transport na ten weekend już. Wiec nie wiem czy Elza mialaby jak wyjechac po Punię.[/QUOTE] spokojnie dam radę tylko dzień wcześniej musiałabym znać szczegóły co do godziny itd.
  20. co za wieści teraz jeszcze Punia:lol:
  21. [quote name='Ziutka']Ale Elza nie mieszka we Wrocławiu...więc jak coś, to będzie mogła po nią wyjechać i odebrać we Wrocku, tak to rozumiem :roll: Elza ??? :roll: dokładnie tak;-)
  22. ale tu cisza gdzie są miłośnicy rasy ??????? Zrobiłam dzisiaj kilka ogłoszeń chłopakowi potrzebna jest cała masa to jego jedyna nadzieja inaczej nie ma szans na dom;-(
  23. [quote name='obraczus87']Niunia potrzebuje wsparcia na zakup karmy, wizyte u weta itd[/QUOTE] ja cały czas czekam na numer konta;-)
×
×
  • Create New...