-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Punia jutro jedzie do domu ;-) -
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
nie mam jeszcze książeczki:crazyeye: -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Elza22 replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
Wiem gdzie jest pseudo 20 suczek yorka i 3 samce gdzie mogę to zgłosić?- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
Elza22 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Mogę porobić mu ogłoszenia zdjęcia fajne już są tylko tekst muszę mieć. -
nie mogę dodać linka na głównej stronie [h=2]Sos Dla Schronisko-Gaj[/h]
-
kopiuje z FB [h=5]TAJSON vel SYNUŚ.. - porzucony doberman.. Przyznaję, że to "nie moja rasa", ale .. kiedy poznałam najpierw DOBIEGO, potem TAJSONA to jakoś serce się łamie przy nich.. TAJSON najpierw wyrzucony z domu, potem kilka dni w schronisku i od dłuższego czasu w klinice.. Ale dla nas nr 1 w poszukiwaniu domu! I udało się! Byłam dziś na SUPER wizycie przedadopcyjnej.. TAJSON kiedy wyjdzie z kliniki jedzie do domu.. bardzo ciepłego domu!!! Kolejny mieszkaniec Poznania.. SOŁACZ będzie jego.. :)[/h]
-
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']To może tak zróbmy. Podpisz z Panią umowę i mi odeślij, a my już wpiszemy do bazy safe animals[/QUOTE] umowa między mną a panią? czy schronisko wpisać ? -
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Ja nikogo na wizytę nie znalazłam....:([/QUOTE] ocelot pełna skrzynka;-) wiec wklejam tutaj Umowę to mogę ściągnąć z neta pełno ich tam.Wydaje mi sie że to fajny domek trochę było by szkoda to odkładać pani miała sunie również ze schroniska ale odeszła za TM i pani chce zastąpić tą pustkę ja to rozumie bo sama też nie wyobrażam sobie życia bez psa a ja mogę ją dowieść do Wrocławia tylko do soboty bo później mój mąż wyjeżdża będzie za 2 tygodnie dopiero.Mój mąż ma rodzinę w Oławie w grudniu sie tam wybieramy wiec mogę wtedy odwiedzić Punię już to z panią ustaliłam. -
Dobermany często znajdują domki w Niemczech zawsze są zdjęcia i wieści z nowych domków myślę że w tym przypadku będzie tak samo.Bądź szczęśliwy piesku;-);-);-)
-
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nie ale czekam jeszcze na wiadomość. -
Szczerze ja bym zaprowadziła ją w miejsce w które nasikała później cała ta gadka zły pies itd. i bym dała jej w dupę .Normalnie bicie psa to najgorsza z metod wychowawczych ale jak chodzi o załatwianie się to czasami jedyna metoda miałam kiedyś takiego bardzo opornego psa jak chodzi o zachowywanie czystości w mieszkaniu i poskutkowało.
-
Samotny niepotrzebny oddany jak rzecz ...doberman.Nero ma cudowny dom
Elza22 replied to izek77's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki;-) -
Cudna kudłata Myszka z niedorozwojem móżdżku. W DS u p.Kasi !!
Elza22 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
biedna mała cały czas śledzę jej losy ale jak pomóc pomysłów brak;-( -
Śliczna domek szybciutko się znajdzie dla niej.
-
Samotny niepotrzebny oddany jak rzecz ...doberman.Nero ma cudowny dom
Elza22 replied to izek77's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234956-młoda-suczka-w-typie-dobermana-szuka-DT-na-JUŻ!?p=19920394#post19920394[/url] śliczna dobermanka szuka domu.Neruś mam nadzieje że się nie pogniewa. -
Co za wieści:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:Bądź szczęśliwy piesku;-)
-
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Przez te perypetie w schronisku, chodzę jak półprzytomna, dopiero dzisiaj przypomniałam sobie o książeczce. Wyślę ja jutro priorytetm. Przepraszam[/QUOTE] Tak się zastanawiałam co ta książeczka tak długo idzie;-) Nic się nie stało;-) Potrzebuje kogoś do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej dla Puni w Oławie;-);-);-);-);-);-);-) -
Samotny niepotrzebny oddany jak rzecz ...doberman.Nero ma cudowny dom
Elza22 replied to izek77's topic in Już w nowym domu
No proszę co za wieści:multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Samotny niepotrzebny oddany jak rzecz ...doberman.Nero ma cudowny dom
Elza22 replied to izek77's topic in Już w nowym domu
bardzo źle wygląda:shake::shake::shake: -
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Scotie']A sunia gdzie aktualnie się znajduje?[/QUOTE] Głogów (dolnośląskie) -
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
U nas wszystko dobrze Punia jest bardzo grzeczna nie ma się do czego przyczepić ;-) Tylko raz jej powiedziałam ze nie wolno ruszać zabawek małego bo on jest teraz na etapie rzucania wszystkiego co da mu się do rączki;-) Zabawki mogą sobie spokojnie leżeć a ona nic nie ruszy tylko swoimi zabawkami się bawi,z moi yorkiem tez super się dogadują jej nowi właściciele będą z niej bardzo zadowoleni;-) Miałam 4 telefony w sprawie Puni co prawda wszyscy mają się jeszcze odezwać jednak moje osobiste odczucie podpowiada mi że ludzie sobie chcieli tylko z kimś pogadać.Miałam już psy na tymczasie i niestety też pamiętam takie właśnie telefony. -
[quote name='jmcp94']Psina ze schroniska Promyk [COLOR=#000000][B]SUCZKA SONIA OK. 10 LAT 941000013854901 (745/12) [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]WIELKOŚĆ: MAŁA [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]SZCZEPIENIA: TAK [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]BOKS: 10 [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]” Witam! Co takie maleństwo robi w schroniskowym kojcu? Niestety mój dotychczasowy opiekun zmarł i nie było komu przygarnąć takiej kruszynki. Całe życie spędziłam mieszkając w domu na kanapie. A teraz?! Teraz drżąc z zimna stoję z noskiem przyciśniętym do siatki kojca i z nadzieją wypatruję kogoś, kto zechce wziąć mnie do domu. Nie powinnam, nie mogę tu żyć! Chcę do domu! Gdzie będę rozpieszczana i kochana. Jestem łagodnym maleństwem, któremu teraz tak bardzo brakuje człowieka i ciepłego własnego kąta na ziemi. Czekam na Was z utęsknieniem.” Pozdrawiam Sonia [/B][/COLOR][IMG]http://schroniskopromyk.pl/wp-content/uploads/2012/10/Sonia-6-150x150.jpg[/IMG][IMG]http://schroniskopromyk.pl/wp-content/uploads/2012/10/Sonia-3-150x150.jpg[/IMG] Więcej zdjęć : [URL]http://schroniskopromyk.pl/sonia-5/[/URL][/QUOTE] jak malutka dogaduje się z kotami koleżanka szuka takiej malizny tylko ma kota mogę jej podesłać jak dobrze z kotami się dogaduje.