Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. nie mam jeszcze książeczki:crazyeye:
  2. Wiem gdzie jest pseudo 20 suczek yorka i 3 samce gdzie mogę to zgłosić?
  3. Mogę porobić mu ogłoszenia zdjęcia fajne już są tylko tekst muszę mieć.
  4. Śliczna szczęśliwa dziewczynka;-) A jak wygląda sytuacja z ogłoszeniami Myszki szuka już domu?
  5. nie mogę dodać linka na głównej stronie [h=2]Sos Dla Schronisko-Gaj[/h]
  6. kopiuje z FB [h=5]TAJSON vel SYNUŚ.. - porzucony doberman.. Przyznaję, że to "nie moja rasa", ale .. kiedy poznałam najpierw DOBIEGO, potem TAJSONA to jakoś serce się łamie przy nich.. TAJSON najpierw wyrzucony z domu, potem kilka dni w schronisku i od dłuższego czasu w klinice.. Ale dla nas nr 1 w poszukiwaniu domu! I udało się! Byłam dziś na SUPER wizycie przedadopcyjnej.. TAJSON kiedy wyjdzie z kliniki jedzie do domu.. bardzo ciepłego domu!!! Kolejny mieszkaniec Poznania.. SOŁACZ będzie jego.. :)[/h]
  7. [quote name='ocelot']To może tak zróbmy. Podpisz z Panią umowę i mi odeślij, a my już wpiszemy do bazy safe animals[/QUOTE] umowa między mną a panią? czy schronisko wpisać ?
  8. [quote name='ocelot']Ja nikogo na wizytę nie znalazłam....:([/QUOTE] ocelot pełna skrzynka;-) wiec wklejam tutaj Umowę to mogę ściągnąć z neta pełno ich tam.Wydaje mi sie że to fajny domek trochę było by szkoda to odkładać pani miała sunie również ze schroniska ale odeszła za TM i pani chce zastąpić tą pustkę ja to rozumie bo sama też nie wyobrażam sobie życia bez psa a ja mogę ją dowieść do Wrocławia tylko do soboty bo później mój mąż wyjeżdża będzie za 2 tygodnie dopiero.Mój mąż ma rodzinę w Oławie w grudniu sie tam wybieramy wiec mogę wtedy odwiedzić Punię już to z panią ustaliłam.
  9. Dobermany często znajdują domki w Niemczech zawsze są zdjęcia i wieści z nowych domków myślę że w tym przypadku będzie tak samo.Bądź szczęśliwy piesku;-);-);-)
  10. Jeszcze nie ale czekam jeszcze na wiadomość.
  11. Nie to nie jest żart w moim przypadku poskutkowało i osobiście znam jeszcze kilka takich przypadków.
  12. Szczerze ja bym zaprowadziła ją w miejsce w które nasikała później cała ta gadka zły pies itd. i bym dała jej w dupę .Normalnie bicie psa to najgorsza z metod wychowawczych ale jak chodzi o załatwianie się to czasami jedyna metoda miałam kiedyś takiego bardzo opornego psa jak chodzi o zachowywanie czystości w mieszkaniu i poskutkowało.
  13. biedna mała cały czas śledzę jej losy ale jak pomóc pomysłów brak;-(
  14. Śliczna domek szybciutko się znajdzie dla niej.
  15. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234956-młoda-suczka-w-typie-dobermana-szuka-DT-na-JUŻ!?p=19920394#post19920394[/url] śliczna dobermanka szuka domu.Neruś mam nadzieje że się nie pogniewa.
  16. Co za wieści:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:Bądź szczęśliwy piesku;-)
  17. [quote name='ocelot']Przez te perypetie w schronisku, chodzę jak półprzytomna, dopiero dzisiaj przypomniałam sobie o książeczce. Wyślę ja jutro priorytetm. Przepraszam[/QUOTE] Tak się zastanawiałam co ta książeczka tak długo idzie;-) Nic się nie stało;-) Potrzebuje kogoś do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej dla Puni w Oławie;-);-);-);-);-);-);-)
  18. No proszę co za wieści:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  19. bardzo źle wygląda:shake::shake::shake:
  20. [quote name='Scotie']A sunia gdzie aktualnie się znajduje?[/QUOTE] Głogów (dolnośląskie)
  21. U nas wszystko dobrze Punia jest bardzo grzeczna nie ma się do czego przyczepić ;-) Tylko raz jej powiedziałam ze nie wolno ruszać zabawek małego bo on jest teraz na etapie rzucania wszystkiego co da mu się do rączki;-) Zabawki mogą sobie spokojnie leżeć a ona nic nie ruszy tylko swoimi zabawkami się bawi,z moi yorkiem tez super się dogadują jej nowi właściciele będą z niej bardzo zadowoleni;-) Miałam 4 telefony w sprawie Puni co prawda wszyscy mają się jeszcze odezwać jednak moje osobiste odczucie podpowiada mi że ludzie sobie chcieli tylko z kimś pogadać.Miałam już psy na tymczasie i niestety też pamiętam takie właśnie telefony.
  22. [quote name='jmcp94']Psina ze schroniska Promyk [COLOR=#000000][B]SUCZKA SONIA OK. 10 LAT 941000013854901 (745/12) [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]WIELKOŚĆ: MAŁA [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]SZCZEPIENIA: TAK [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]BOKS: 10 [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]” Witam! Co takie maleństwo robi w schroniskowym kojcu? Niestety mój dotychczasowy opiekun zmarł i nie było komu przygarnąć takiej kruszynki. Całe życie spędziłam mieszkając w domu na kanapie. A teraz?! Teraz drżąc z zimna stoję z noskiem przyciśniętym do siatki kojca i z nadzieją wypatruję kogoś, kto zechce wziąć mnie do domu. Nie powinnam, nie mogę tu żyć! Chcę do domu! Gdzie będę rozpieszczana i kochana. Jestem łagodnym maleństwem, któremu teraz tak bardzo brakuje człowieka i ciepłego własnego kąta na ziemi. Czekam na Was z utęsknieniem.” Pozdrawiam Sonia [/B][/COLOR][IMG]http://schroniskopromyk.pl/wp-content/uploads/2012/10/Sonia-6-150x150.jpg[/IMG][IMG]http://schroniskopromyk.pl/wp-content/uploads/2012/10/Sonia-3-150x150.jpg[/IMG] Więcej zdjęć : [URL]http://schroniskopromyk.pl/sonia-5/[/URL][/QUOTE] jak malutka dogaduje się z kotami koleżanka szuka takiej malizny tylko ma kota mogę jej podesłać jak dobrze z kotami się dogaduje.
×
×
  • Create New...