-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
Zorientowałam się już co do sterylki 250 zł. Nie sądzę że uda się uzbierać pozostałą kwotę co prawda założycielka wątku pisała coś żeby się nie martwić bo ona pieniądze uzbiera. Jednak jej zainteresowanie Dorą jest tak ogromne że śmiem wątpić. Swoją drogą dziwne jest to że ktoś kto płaci z własnej kieszeni za hotel, gdzie doba kosztuje 20 zł bo jest tak poruszony i przejęty losem biednej suni. Później w ogóle się nią nie interesuje. Gdzie tu logika???
-
[quote name='giselle4']koty ledwie toleruje,ptactwo domowe jest do zabawy z psiakami sie pięknie bawi jest po sterylce przebywa koło Dzierzoniowa jeszcze troce boi sie ale kocha czlowieka sorry, domek lub kojec nigdy buda i łancuch...On ma okolo 1,5 i serce by jej pękło jak inne by biegały luzem. Teraz tez szaleje z 3 psiakami i jest luzakiem[/QUOTE] Pani ma kilka kotów. Miał dwa psy jeden odszedł mając 13 lat. Psiaki biegały luzem z dostępem do domu. Nie wiem czy ją podesłać jak z tymi kotami tak średnio.
-
Owca ma dom - mamy nadzieję, że już na zawsze.
Elza22 replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Ojj tak :) mam nadzieje, że teraz się coś ruszy![/QUOTE] Musi się ruszyć zdjęcia są fantastyczne;-) -
Bardzo dziękuję cioteczko za przeprowadzenie wizyty P/A. Domek bardzo mi się podoba. Pan już przez telefon brzmiał sensownie a teraz już jestem spokojna.Pieniądze na sterylizację bardzo przydadzą się.Jutro podzwonię i dowiem się jakiej kwoty jeszcze brakuje bo nie wiem czy uda się uzbierać całą kwotę. Wiec co do numeru konta wstrzymajmy się.
-
Amicus Canis - Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych .
Elza22 replied to Tymonka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[email][email protected][/email] podesłać mogę ale państwo chcą tylko młodą sunię najlepiej szczeniaka 8 miesięcznego ale może być trochę starszy. -
Amicus Canis - Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych .
Elza22 replied to Tymonka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
mam domek dla młodej dużej suni najlepiej w typie owczarka macie dziewczyny odpowiednią kandydatkę? -
Owca ma dom - mamy nadzieję, że już na zawsze.
Elza22 replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Ziutka jestem niestety nie mogę pomóc.Maż w życiu nie zgodzi się na trzy psy. -
Miałam kolejne dwa telefony w sprawie Dory jeden bardzo fajny Pani z Łodzi jest nawet w stanie nawet po nią przyjechać.Domek bardzo obiecująco się zapowiada szkoda by było taki domek wypuścić zaproponowałam Pani że dam numer Pani komuś od sznaucerów może jakaś inna bida najdzie dom. Tylko zapomniałam do kogo miała napisać od sznaucerów?
-
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Wystarczy, że pies puszczony luzem wystarszy sie np innego psa i juz... A ja juz tak mam, że w okresie świąteczno-noworocznym namawiam wszystkich do chodzenia z psami na smyczy, tym bardziej podczas wieczornym spacerów...[/QUOTE] Oczywiście zgodzę się co do okresu świątecznego to normalne że pies może się przestraszyć,myślę że wszyscy właściciele psów powinni sobie zdawać z tego sprawę. Jednak zaznaczę to Panu przy następnej rozmowie gdybym jednak się myliła;-) -
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elza22']Ja również ją spuszczałam na początku na lince a później normalnie i bardzo sie pilnowała.Adresówkę dostała jeszcze u mnie i uczulałam Pana żeby zawsze ją miała na wszelki wypadek. Szczerze że uważam że pies z dobrego domu nie ucieknie.Oczywiście są wyjątki jak pies sie czegoś przestraszy. Nigdy nie zdarzyło mi się żeby pies mi uciekł.Miałam kiedyś na tymczasie dobermana.Był u mnie jeden dzień poszłam do sklepu nie chciałam go zostawiać samego wiec poszedł ze mną.Byłam w sklepie może 3 minuty jak wyszłam pies nadal czekał na mnie ale nie był już przywiązany,przegryzł smycz. Po co miał uciekać to był najbardziej wychudzony pies jaki był u mnie. W schronisku zaznał tylko głodu i cierpienia a tu pełna micha kanapa przy kaloryferze i masa miłości było by to mało logiczne gdyby uciekł;-) Może nie mam racji ale właśnie tak uważam że pies z dobrego domu nie ucieka po za wyjątkowymi sytuacjami. Punia również z poprzedniego domu uciekała i to jeszcze do schroniska, a u mnie się pilnowała i u Pana też bardzo się pilnuje.[/QUOTE][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/126405-Młody-doberman-FRODO-w-Swarzędzu-czeka-na-nowy-dom!-ma-dom[/url] tu można zobaczyć chudzielca o którym pisałam mój pierwszy tymczasowicz nie było mnie wtedy jeszcze na dogo. -
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Nie czepiasz się, moim zdaniem :) ja bym jeszcze jej nie puszczała luzem, ale.... :) Elza jak bedziesz rozmawiać z Panem - powiedz Mu o tej adresatce... powiedz też, żeby uważał w okresie świątecznym na petardy.. lepiej wtedy psa luzem nie puszczać[/QUOTE] Ja również ją spuszczałam na początku na lince a później normalnie i bardzo sie pilnowała.Adresówkę dostała jeszcze u mnie i uczulałam Pana żeby zawsze ją miała na wszelki wypadek. Szczerze że uważam że pies z dobrego domu nie ucieknie.Oczywiście są wyjątki jak pies sie czegoś przestraszy. Nigdy nie zdarzyło mi się żeby pies mi uciekł.Miałam kiedyś na tymczasie dobermana.Był u mnie jeden dzień poszłam do sklepu nie chciałam go zostawiać samego wiec poszedł ze mną.Byłam w sklepie może 3 minuty jak wyszłam pies nadal czekał na mnie ale nie był już przywiązany,przegryzł smycz. Po co miał uciekać to był najbardziej wychudzony pies jaki był u mnie. W schronisku zaznał tylko głodu i cierpienia a tu pełna micha kanapa przy kaloryferze i masa miłości było by to mało logiczne gdyby uciekł;-) Może nie mam racji ale właśnie tak uważam że pies z dobrego domu nie ucieka po za wyjątkowymi sytuacjami. Punia również z poprzedniego domu uciekała i to jeszcze do schroniska, a u mnie się pilnowała i u Pana też bardzo się pilnuje. -
[quote name='Poker']A ja sie nie dziwię, bo ona jest bardzo urocza. W razie czego nie puszczaj tych domków.Trzeba będzie zaproponować inną sunię czy psa.[/QUOTE] Wcześniej była ogłaszana i nie było odzewu. Pewnie to ten tekst Natusi ludzi przyciąga;-) Jasna sprawa że zaproponuję innego pieska jak państwo będą chcieli.Jednak zauważyłam ze wszyscy sznaucerem zainteresowani chociaż wszystkim mówię że to tylko pies w typie rasy a rodzice nie znani to i tak wszyscy twierdzą że to sznaucer;-)
-
[quote name='Poker']Tak w końcu sie dodzwoniłam przed chwilą. Jesteśmy umówieni na czwartek na g.20. Pan pytał na ile jest pewne ,że Dora trafi do nich, bo bardzo tego chcą. Widać ,że im zależy.[/QUOTE Mam nadzieję,że wizyta dobrze wypadnie i to będzie idealny domek dla Dory;-) Przyznam że zainteresowanie jest nią spore nawet się nie spodziewałam że będzie aż tak duży odzew z ogłoszeń. Dzisiaj miałam kolejny telefon.Będę trzymała kciuki w czwartek bo do ludzi muszę oddzwonić;-)
-
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Tak jak obiecałam dzwoniłam do Pana. Akurat trafiłam na moment jak Pan z Punią leżeli na kanapie i oglądali telewizję;-). Dziewczynka jest bardzo grzeczna na spacerkach jest spuszczana ze smyczy pilnuje się cały czas sprawdza czy Pan idzie za nią;-)Podobno już nabrała więcej masy nie są wyczuwalne już wszystkie kosteczki.Państwo oboje zachwyceni dziewczynką dokładnie takiego psa szukali.Z wnukiem Pana też bardzo ładnie się bawi. Pan oczywiście zapraszał mnie jak tylko będę w Oławie oczywiście skorzystam z zaproszenia;-) -
[quote name='Nutusia']Ja też gadam. A gadane to coś, na czego brak absolutnie nie narzekam. Cholerka, może za dużo gadam...[/QUOTE] Niestety nigdy nie mamy pewności do jakiego domu oddajemy psa... Mam nadzieję że mała szybko się znajdzie tak zimno na dworze. Cioteczko Poker udało się dodzwonić do Pana?
-
[quote name='dexterka']akis czas temu robilam dorze ogloszenia i dzisiaj dostałam maila. moglby ktoś odpisac, bo ja nie znam suczki? [B][email protected][/B] [URL="http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/y3jt/"]Ogłoszenia tego użytkownika [/URL] Proszę napisać mi kilka słów o Dorze: kim są rodzice ( rzeczywiście lub przypuszczalnie) - na zdjęciach jest rozwichrzona i rozbiegana, więc trudno mi nawet ocenić jej wielkość. Zależy mi na bardzo łagodnym psie, który żyje w przyjaźni z innymi psami i kotami, no i rzecz jasna -z ludźmi. Jakie Dora ma przyzwyczajenia, na co reaguje niepokojem lub agresją? Czy jest pojętna i posłuszna? Czy jest po jakichś przejściach? Czy umie zachować czystość i czy nie niszczy ,gdy zostaje sama? Pytam, bo Dora przypomina troszeczkę naszą suczkę, która odeszła 2 lata temu. Nie wiem, czy chcę znów mieć psa i w perspektywie kolejne rozstanie ( psy jednak żyją krócej niż my), ale odruchowo reaguję, jeśli widzę jakieś podobieństwo, a ogłoszenia o psach do adopcji przeglądam regularnie od jakiegoś czasu. Niczego więc nie przesądzam,przyszłość pokaże, co się wydarzy. Serdecznie pozdrawiam. Katarzyna Jak widac babkla niezdecydowana, ale moze warto odpisac...[/QUOTE] Oczywiście odpiszę Pani tylko Dora teraz to już nie kundelek tylko rasowa psina;-)
-
Nie wierzyła... Luna z dziecmi z lasu.... w typie bordera
Elza22 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Śliczna dziewczyna;-) -
[quote name='Poker']nr telefonu już mam.Zadzwonię może i jutro. Czy pan jest samotny? Oczywiście ,że obgadam koszty sterylki i transport. Czy Dora wymaga strzyżenia?[/QUOTE] Nie Pan powiedział że są trzy dorosłe osoby w domu. W rozmowie telefonicznej z Panem mówiłam że Dora jest do odebrania w Głogowie. Tak wymaga strzyżenia.
-
[quote name='Poker']Dobra, dobra kadzicielki. Dora teraz ma chyba już ok.10 miesięcy? Gdzie mogę przeczytać jej charakterystykę? Elzo, jak sunia do Twojego maluszka? Jak do innych psów.Chodzi na spacery po ulicach? Okolice pl.Grunwaldzkiego są bardzo ruchliwe,rzeka samochodów,tramwaje. Jak to dom powinien Waszym zdaniem być? Oprócz oczywiście dostępu do kanapy , kolanek, pieszczot itd co jest wiadome.[/QUOTE] Dora ma 9 miesięcy. Dziewczynka kocha dzieci, w stosunku do innych psów i suczek nie wykazuje cienia agresji tylko zaprasza do wspólnej zabawy. To bardzo energiczne psie dziecko,ciekawe świata nie boi się samochód ani ruchu ulicznego.Potrzebuje sporej dawki ruchu.Uwielbia się bawić.przez cały czas by się przytulałam potrzebuje stałego kontakt z człowiekiem. Zachowuje czystość w mieszkaniu, do tej pory nic nie zniszczyła.Jak chodzi o sterylizację to można zapytać Pana czy może chociaż pomóc w sterylizacji tylko nie wiem czy ja mam zadzwonić czy to cioteczka zapyta na wizycie?. Będzie wtedy ten domek bardziej pewny.Miałam dzisiaj dwa fajne telefony w jej sprawie,nie bardzo wiedziałam co powiedzieć wiec powiedziałam że oddzwonię do państwa. Bo jak to sie okaże ten domek to nie będę zawracać głowy innym zainteresowanym. Pan przez telefon jednak wydał się mimo wszystko najlepszym kandydatem na domek Dory ale rozmowy telefonicznej nigdy nie można być pewnym.Pies który wcześniej był u pana odszedł w mają,w domu nie ma dzieci i innych zwierząt.Domek jaki marzy mi sie dla Dory to zdecydowanie ludzie którzy lubią aktywny tryb życia bo ona wymaga sporo ruchu jak sie nie wybiega to stoi smutna pod drzwiami,pełna micha dobra opieka oczywiście dużo i miłości i kanapa do spania.No to się rozmarzyłam. Uprzedziłam Pana że chcę ją odwiedzać nie miał nic przeciwko moi zdaniem to dobry znak.Wysyłam na pw numer do Pana.