-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
Pies na autostradzie!! potrzebna pomoc!! (już w NOWYM DOMKU!!
Elza22 replied to [email protected]'s topic in Już w nowym domu
zapisuje biedna psinka... -
[quote name='Pysia']Trzymam kciuki za obie :) Co do zniszczeń, to postaraj się jednak klatke skombinować na jakiś czas. Do sklepu też trzeba wyjść a na początku może być ciężko ;)[/QUOTE] Moja koleżanka ma klatkę ale ja jakoś jetem przeciwniczką takich rozwiązać nowego psa nie zostawiam na początku samego nigdy wszędzie ze mną na spece do sklepu.itd;-)
-
Nie wierzyła... Luna z dziecmi z lasu.... w typie bordera
Elza22 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Witaj :) Super, że jesteś z nami :) Będę Ci wysyłać wątki psiaków tomaszowskich :) Podeślę Ci też ogólny wątek, poczytasz co się wydarzyło, ehh A masz już jakąś sunię na oku do DT ?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233854-Dora-8-miesięczna-suczka-SZUKA-DOMU!-SYTUACJA-KRYTYCZNA!-SZUKAM-DT!-BŁAGAM-O-POMOC[/url] oto i ona;-) zapraszam do panienki;-) -
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
A wiec tak książeczka dotarła;-) Punia była na przeglądzie u weta na szczęście z łapką wszystko dobrze.Jak chodzi o zdjęcia to starsi państwo wiec marne szanse ale w grudniu z mojej wizyty u dziewczynki będą na 100%;-) -
Nie wierzyła... Luna z dziecmi z lasu.... w typie bordera
Elza22 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Śliczna dziewczyna zapisuje;-) -
Samotny niepotrzebny oddany jak rzecz ...doberman.Nero ma cudowny dom
Elza22 replied to izek77's topic in Już w nowym domu
Wraca mi wiara w ludzi jak oglądam takie zdjęcia;-) -
[quote name='Ania102']Elza22 a bardzo musiałaś prosić tz-ta czy bez problemu się zgodził? Bardzo się cieszę. Koniecznie porób małej takie kanapowe zdjęcia, żeby od razu wyeliminować chętnych na psa na podwórko.[/QUOTE] U mnie cały czas jakieś psy na tymczasie jak jeszcze mieszkałam z rodzicami to dobermany później jakiś znaleziony onek itd. od czasu jak byłam w ciąży przerzuciłam sie na kundelki;-) Wiec już się przyzwyczaił że psiaki się przewijają a raczej nie miał wyjścia;-) ale nie chciał szczeniaka bo szczeniaki sikają i gryzą itd. Wiec chodziło tylko o to czy może jednak to być szczeniak ale i tak stwierdził że jak będzie niszczyć to nie będzie mogła zostać. Ja z maluszkiem jestem w domu wiec nie będzie sama zostawała wiec mam nadzieje ze nic nie zdemoluje;-) Na podwórko to i tak jej nie wydam.
-
to może młodszy bo moja jak miała 4 miesiące to była dużo większa.No nic trzeba ogłoszenia robić.
-
szczeniaczek nie wygląda na dobermana ma króciutkie łapki wygląda zupełnie inaczej niż szczenie dobermana które kiedyś miałam albo może na tych fotkach tak tylko
-
Widać że szczęśliwy tak długo czekał i wreszcie się doczekał.
-
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
Elza22 replied to Randa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Cześć Elzuniu :) fajnie, że do nas zajrzałaś :)[/QUOTE] Serce pęka jak oglądam zdjęcia... -
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
Elza22 replied to Randa's topic in Już w nowym domu
zapisuje... -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
Elza22 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
to bardzo dobry pomysł moja propozycja Nebro -
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Elza a książeczka do Ciebie doszła?[/QUOTE] Tak we wtorek wysłałam od razu do państwa. Na maila wysłałam maila z fotkami Puni z pociągu z soboty prosiłabym żeby dodać tutaj bo ja nie potrafię;-) -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
Elza22 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Czekam na tekst do ogłoszeń może ktoś może napisać bo mi pisanie tekstów do ogłoszeń ciężko idzie... -
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Panem Puni dziewczynka coś kuleje na lewą łapkę Pan czeka na książeczkę i idzie z nią do weterynarza. Jak będę wiedziała co z łapką to napiszę.Mam nadzieję że to nic poważnego,dziewczynka skradła serce państwa na dobre;-) jak o niej Pan opowiada to aż łezka się w oku kręci zostałam zapewniona ze jak przyjadę ją odwiedzić to już nie będzie śladu po kostkach które jej wystawały.