Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. [quote name='ocelot']Witamy Elza:):):) W tym schronisku była Punia[/QUOTE] Dziewczynka kawał drogi pokonała żeby trafić do swojego domu ;-) Teraz już obiecałam tymczas ale jak dziewczynka znajdzie domek to możecie liczyć na mnie jako DT.
  2. [quote name='Pysia']Trzymam kciuki za obie :) Co do zniszczeń, to postaraj się jednak klatke skombinować na jakiś czas. Do sklepu też trzeba wyjść a na początku może być ciężko ;)[/QUOTE] Moja koleżanka ma klatkę ale ja jakoś jetem przeciwniczką takich rozwiązać nowego psa nie zostawiam na początku samego nigdy wszędzie ze mną na spece do sklepu.itd;-)
  3. [quote name='Gosiapk']Elu ta psiunia jest u Ciebie na DT?[/QUOTE] Elza to tylko nick imię mojej ukochanej dobermanki która już za TM a na imię mam Marta;-) Dziewczynka może trafić do mnie najwcześniej w środę wiec czekam na nią nie wiem na kiedy uda się transport załatwić.
  4. [quote name='Ziutka']Witaj :) Super, że jesteś z nami :) Będę Ci wysyłać wątki psiaków tomaszowskich :) Podeślę Ci też ogólny wątek, poczytasz co się wydarzyło, ehh A masz już jakąś sunię na oku do DT ?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233854-Dora-8-miesięczna-suczka-SZUKA-DOMU!-SYTUACJA-KRYTYCZNA!-SZUKAM-DT!-BŁAGAM-O-POMOC[/url] oto i ona;-) zapraszam do panienki;-)
  5. A wiec tak książeczka dotarła;-) Punia była na przeglądzie u weta na szczęście z łapką wszystko dobrze.Jak chodzi o zdjęcia to starsi państwo wiec marne szanse ale w grudniu z mojej wizyty u dziewczynki będą na 100%;-)
  6. [quote name='Ziutka']Mam nadzieję, że zostaniesz tu z nami :) dzięki, że wpadłaś - w kupie siła jak to się mówi :)[/QUOTE] Jasne że zostanę;-)
  7. [quote name='Ziutka']Już tam lece :) pewnie, że warto rozruszać i domek musimy znaleźć, nie ma to tamto ;)[/QUOTE] dziękuję za zaproszenie;-)
  8. Śliczna dziewczyna zapisuje;-)
  9. Wraca mi wiara w ludzi jak oglądam takie zdjęcia;-)
  10. [quote name='Ania102']Elza22 a bardzo musiałaś prosić tz-ta czy bez problemu się zgodził? Bardzo się cieszę. Koniecznie porób małej takie kanapowe zdjęcia, żeby od razu wyeliminować chętnych na psa na podwórko.[/QUOTE] U mnie cały czas jakieś psy na tymczasie jak jeszcze mieszkałam z rodzicami to dobermany później jakiś znaleziony onek itd. od czasu jak byłam w ciąży przerzuciłam sie na kundelki;-) Wiec już się przyzwyczaił że psiaki się przewijają a raczej nie miał wyjścia;-) ale nie chciał szczeniaka bo szczeniaki sikają i gryzą itd. Wiec chodziło tylko o to czy może jednak to być szczeniak ale i tak stwierdził że jak będzie niszczyć to nie będzie mogła zostać. Ja z maluszkiem jestem w domu wiec nie będzie sama zostawała wiec mam nadzieje ze nic nie zdemoluje;-) Na podwórko to i tak jej nie wydam.
  11. to może młodszy bo moja jak miała 4 miesiące to była dużo większa.No nic trzeba ogłoszenia robić.
  12. szczeniaczek nie wygląda na dobermana ma króciutkie łapki wygląda zupełnie inaczej niż szczenie dobermana które kiedyś miałam albo może na tych fotkach tak tylko
  13. Widać że szczęśliwy tak długo czekał i wreszcie się doczekał.
  14. [quote name='Ziutka']Cześć Elzuniu :) fajnie, że do nas zajrzałaś :)[/QUOTE] Serce pęka jak oglądam zdjęcia...
  15. to bardzo dobry pomysł moja propozycja Nebro
  16. [quote name='Ania102']Świetnie!!!:) Elza22 ściskam. Bardzo się cieszę! Na tym bazarku na którym zamawiałam ogłoszenia jest mały korek więc tekst Dorki wstawię jak juz będzie na dt będziemy o niej więcej wiedzieć, ok?[/QUOTE] Jestem za dobry tekst i zdjęcia to połowa sukcesu;-)
  17. [quote name='ocelot']Elza a książeczka do Ciebie doszła?[/QUOTE] Tak we wtorek wysłałam od razu do państwa. Na maila wysłałam maila z fotkami Puni z pociągu z soboty prosiłabym żeby dodać tutaj bo ja nie potrafię;-)
  18. Czekam na tekst do ogłoszeń może ktoś może napisać bo mi pisanie tekstów do ogłoszeń ciężko idzie...
  19. Rozmawiałam z Panem Puni dziewczynka coś kuleje na lewą łapkę Pan czeka na książeczkę i idzie z nią do weterynarza. Jak będę wiedziała co z łapką to napiszę.Mam nadzieję że to nic poważnego,dziewczynka skradła serce państwa na dobre;-) jak o niej Pan opowiada to aż łezka się w oku kręci zostałam zapewniona ze jak przyjadę ją odwiedzić to już nie będzie śladu po kostkach które jej wystawały.
  20. Nie wiem ile czasu zajmie zorganizowanie transportu najwcześniej w środę może do nas trafić.
  21. [quote name='Ladymonia0610']Ustalmy koszt dt i muszę znaleźć transport dla suczki...[/QUOTE] Kosztów nie ma oferuje BDT jedzenie również ja pokryję.
  22. I co robimy z małą ja z maluszkiem jestem w domu cały czas wiec nie będzie zostawała sama wiec nie powinno być źle.
×
×
  • Create New...