-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
[quote name='phase']Ale wieści!! Powodzenia psiaku! :) W pierwszym poście wejdź w EDYTUJ POST potem ZAAWANSOWANA EDYCJA i można zmienić tytuł.[/QUOTE] dzięki;-);-);-)
-
nie mogę zmienić tytułu wątku ktoś pomoże jak to się robi?
-
Bądź szczęśliwy piesku;-)
-
zapisuje poczytam później
-
Szkoda że sunia jest tak daleko miała bym dla niej fajny domek jak by dogadała się z kotami.
-
[quote name='DOSIA_GRECIA']myslę że jak na płatny pobyt to taka przeciętna cena ale jak nie ma kasy to dużo. Cały czas liczyłam że znajdę jakiś bezpłatny dom tymczasowy. Miałam załatwiony taki ale dziewczyny nie czekały az złapię sunię i wzięły inną :( i zostałam na lodzie. sześć dni szukam i nic[/QUOTE] To faktycznie nie ciekawa sytuacja.A jak dziewczynka po sterylizacji się czuje?
-
Jestem na zaproszenie zapisuje.
-
słodziak poszukiwany tylko ds? Ma już DT?
-
[quote name='DOSIA_GRECIA']300 plus jedzenie ... jedzeniu już zamówiłam.[/QUOTE] to dużo czy mało bo ja sie w ogóle nie orientuję macie jakieś stałe deklaracje jak to wygląda?
-
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Książeczka dzisiaj doszła i już ją wysłałam;-) Na maila przesłałam zdjęcia Puni z pociągu;-) -
Jestem dzwoniłam w jej sprawie BDT z yorkiem i maluszkiem będę śledziła jej losy.
-
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Dokładnie. W ostatnim momencie sunie pojechały, a i to było pod znakiem zapytania. Do Puni pracownik był przywiązany.... i zabierał ją sobie na noc do pokoju socjalnego. A przy Chmurce Pani Prezes się bała, że musiałaby partycypowac w kosztach leczenia. Dopiero sie zgodziła, jak napisałam, że to jej nie będzie obchodziło. Elza Państwo muszą jednak kartę zgłoszeniowa wypełnić do safe animals. I teraz pytanie czy wysyłać ją do Ciebie czy do nich bezpośrednio?[/QUOTE] Wydaje mi się że do państwa będzie lepiej. Zaraz wyśle adres na pw.Rozmawiałam dzisiaj z panem cała rodzina zachwycona Punia;-) -
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']MAsz rację Nutusiu... tez o tym pomyślałam... :roll:[/QUOTE] Ja nie jestem w temacie nie wiem co tam się dzieje... -
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Elza, ja się dopytam w Urzędzie czy nie wystarczyłoby tylko podac danych Panstwa i już Urząd może by wprowadził do bazy.....[/QUOTE] W takim razie czekam na wiadomość. -
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Punia już u siebie;-). Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne jak chodzi o domek Puni,jednak to nigdy nic nie wiadomo na początku grudnia będę w Oławie odwiedzę dziewczynkę i wtedy będę miała pewność co do jej domu.Rozmawiałam z panem wieczorem jak maleńka się czuje a wiec jest bardzo grzeczna ale trochę przestraszona,biedactwo musi oswoić się z nową sytuacja.Adres państwa podam na pw.Zdjęcia zgram i wyśle na maila;-) -
Śliczne maleństwo zapisuję.
-
Istny cukiereczek;-) Tak sie cieszę że sunia już bezpieczna;-)
-
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Spoko tylko chciałam ją wydać z książeczką bo zależało na tym państwu najwyżej wyśle książeczkę. -
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Jutro zrobię będą aktualne;-)