-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
[quote name='Poker']Ale mi maślicie :oops:. U nas jest dużo więcej i dużo lepszych prześwietlaczek niż ja. Muszę poczytać watek .Mogę zrobić tę wizytę.Jak jest pilna?[/QUOTE] Wizyta nie jest pilna bo mała dopiero w styczniu, po sterylizacji będzie mogła trafić do domu. Jednak gdybyś to Ty cioteczko przeprowadziła wizytę była bym dużo spokojniejsza. Dora wczoraj została sama od 21 do 2 i nic nie zniszczyła była bardzo grzeczna nawet nie piszczała bo byłam w kontakcie z sąsiadką;-) Nie mówiłam Panu że poprzedni dom opuściła bo niszczyła bo nie wiadomo czy to prawda może tylko chcieli się pozbyć psa a tak bym zniechęciła Pana. U mnie nic nie zniszczyła.
-
[quote name='mari23']wrocławianek mamy na dogo sporo :) nie wiesz jaka dzielnica miasta?[/QUOTE] Grunwald ,domek musi być dobrze prześwietlony muszę mieć pewność że to dobry domek.Poinformowałam Pana że dopiero w styczniu będzie mogła trafić do nowego domu jednak pan chce ją zarezerwować;-) zobaczymy jaki to domek może akurat to ten domem i po sterylce będzie mogła tam trafić.
-
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Ok :) to czekamy na wieści :) już się doczekać nie moge, zobaczyć ten piekny pycholek. Ciekawa jestem czy nie ucieka państwu...[/QUOTE] Ja ją spuszczałam ze smyczy i przychodziła bez żadnego problemu;-) -
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Za dwa tygodnie będą zdjęcia;-) Nie dzwoniłam bo nie chce też tak głowy zawracać państwu w przyszłym tygodniu będę dzwonić ;-) -
Ziutka dziękuję bardzo za ogłoszenia i wrzucenie na sznaucery. Już odpisuję pan,i chociaż szczerze to uprzedzona jestem do osób którym się nawet zadzwonić nie chce.W sprawie Puni to najpierw pani zadzwoniła długo rozmawiałyśmy, później pan a jak już było wiadomo że biorą sunię, to do czasu zanim do nich dotarła to dzwonili kilka razy jeszcze ,żebym przypadkiem komuś innemu jej nie wydała. Takie zaangażowanie to ja rozumiem.Za dwa tygodnie odwiedzę mojego cukiereczka;-) Co do wiadomości którą dostałaś to faktycznie nudzi się niektórym i to bardzo.
-
Miała chociaż adresówkę?
-
[quote name='Ziutka']Czyli dajemy ten tekst, tylko zamiast tego wytłuszczonym drukiem, napisać, że Dora zostanie wydana do adopcji dopiero po sterylizacji, tak ? Dora mogła tylko pomarzyć o szczęśliwym, bezpiecznym dzieciństwie. Gdy już się wydawało, że zza zakrętu wyjdzie na prostą, pojawił się kolejny zakręt i Dora nadal pozostała bezdomna... Czym zawiniła? Przecież na świat się nie prosiła! Dlaczego ludzie sami sobie potrafią wybaczyć różne głupstwa, nieodpowiedzialne zachowania, a psu nie są w stanie wybaczyć, że jest młody, energiczny, że sam sobie organizuje zajęcia i zabawę, jeśli nikt mu nie poświęca czasu i nie obdarza uczuciem? Dora ma dziś ok. 9 miesięcy, więc jeszcze całe życie przed nią. Wszystkiego ją można nauczyć, pokazać, które zachowania są fajne, a które niepożądane. Nie można jednak zakładać, że będzie o tym wiedziała sama z siebie! Dorka jest bardzo pozytywnym psem. Potrzebuje kontaktu z człowiekiem i zainteresowania z jego strony. Bardzo lubi dzieci. Nie ma w niej cienia agresji czy chęci dominacji. Doskonale się czuje w towarzystwie innych zwierząt. Jeśli chcesz poczuć, jak pies potrafi odwzajemnić uczucie – adoptuj Dorkę. Pokaż, że relacja psa z człowiekiem jest wzajemna. Dora jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona. Waży ok. 9 kg - sięga przed kolano. Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej, [B]wraz z zobowiązaniem do przeprowadzenia zabiegu sterylizacji w określonym czasie[/B]. Kontakt:[/QUOTE] Tak tylko waży 7 kg dzisiaj ją ważyłam u fryzjera;-)
-
[quote name='Ziutka']Mestudiowie, też dziękuje za wstawienie foteczek :):):) To decydujcie czy ogłaszamy czy nie, jak coś to jestem w gotowości ;)[/QUOTE] Ogłaszamy tylko w ogłoszeniu trzeba dodać że zostanie wydana do nowego domu dopiero po sterylce. A dokładnie waży 7 kg;-) Zaraz wyślę na pw numer kontaktowy;-) Bardzo dziękuję za pomoc w ogłoszeniach bo ja teraz nie mam czasu zrobić.
-
Amicus Canis - Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych .
Elza22 replied to Tymonka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Zapisuje kciuki zaciśnięte;-) -
[quote name='Ladymonia0610']:smhair2::smhair2::smhair2::smhair2::smhair2::smhair2::smhair2: Dora??? Boże jaka piękna sunia! Odnośnie sterylizacji wiecie ,że Dora może być kąskiem dobrym dla kogoś i będzie ją rozmnazał...Tego się boje! Moje zdanie jest takie żeby zrobić sterylkę i dopiero szukać domu stałego. Kontakt w sprawie adopcji do mnie i do Elzy. Przepraszam ,że się nie odzywam ale dopadła mnie jakaś deprecha:( Wizyta p/a i podpisanie umowy ale widze ze jest to już napisane:) Na sterylkę zbiorę kase nie martwcie się:) Elza czy potrzebujesz jakiejś karmy lub innych rzeczy?[/QUOTE] A może ogłaszać pod warunkiem że zostanie wydana po sterylce? Niczego Dorci nie trzeba mój mąż zrobił jej taki zapas puszek że myślałam że u nas zostaje już na zawsze;-)
-
[quote name='mestudio']Róbcie ogłoszenia i nie czekajcie. Trudno będzie wydać takiego psa, który niszczy. A tak w ogóle to skąd ten pies się wziął wcześniej, na samym początku zanim trafił do ds?[/QUOTE] Z tym poradzę sobie jak będzie szła do nowego domu to już nie będzie niszczyć;-) Dziękuję za wstawienie zdjęć.
-
[quote name='Ziutka']Ciekawa jestem jak wygląda :) Podeślij do mnie jak coś a ja poproszę mestudio o wstawienie ;) bo ja też nie umiem... :( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Dzięki;-) Możesz sprawdzić pocztę i jak w typie rasy?;-)
-
Dora może zostać u mnie tak długo jak będzie potrzeba.Po wizycie u fryzjera Dora jest bardzo w typie rasy a jakiej to niespodzianka zdziwicie się ciocie.Było by bardzo ryzykowne ją wydawać bez sterylki. Zdjęcia już zrobiłam tylko zgram i spróbuję wrzucić, pewnie mi się nie uda w razie gdyby tak się stało kogo mogę prosić o wstawienie?;-)
-
[quote name='Nutusia']Zaraz sklecę jakiś tekst. Skoro Dora ma cieczkę, to jak będzie ze sterylką?... Bo od cieczki do sterylki trzeba odczekać co najmniej miesiąc (książkowo to nawet dwa). Co napisać w ogłoszeniu? Że zostanie wysterylizowana przed adopcją, że pomożemy w sterylizacji czy że się dom ma zobowiązać do sterylizacji. Tej ostatniej opcji najbardziej nie lubię, po pewność oscyluje wokół zera :([/QUOTE] Ja również wolałabym ją oddać po sterylizacji ale nie wiem czy uda się pieniądze zebrać ...
-
[quote name='Nutusia']Proponuję zmienić tytuł wątku... Dora – do domu, gotowa, START! Dora mogła tylko pomarzyć o szczęśliwym, bezpiecznym dzieciństwie. Gdy już się wydawało, że zza zakrętu wyjdzie na prostą, pojawił się kolejny zakręt i Dora nadal pozostała bezdomna... Czym zawiniła? Przecież na świat się nie prosiła! Dlaczego ludzie sami sobie potrafią wybaczyć różne głupstwa, nieodpowiedzialne zachowania, a psu nie są w stanie wybaczyć, że jest młody, energiczny, że sam sobie organizuje zajęcia i zabawę, jeśli nikt mu nie poświęca czasu i nie obdarza uczuciem? Dora ma dziś ok. 9 miesięcy, więc jeszcze całe życie przed nią. Wszystkiego ją można nauczyć, pokazać, które zachowania są fajne, a które niepożądane. Nie można jednak zakładać, że będzie o tym wiedziała sama z siebie! Dorka jest bardzo pozytywnym psem. Potrzebuje kontaktu z człowiekiem i zainteresowania z jego strony. Bardzo lubi dzieci. Nie ma w niej cienia agresji czy chęci dominacji. Doskonale się czuje w towarzystwie innych zwierząt. Jeśli chcesz poczuć, jak pies potrafi odwzajemnić uczucie – adoptuj Dorkę. Pokaż, że relacja psa z człowiekiem jest wzajemna. Dora jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona. Waży ok. 9 kg - sięga przed kolano. Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej, [B]wraz z zobowiązaniem do przeprowadzenia zabiegu sterylizacji w określonym czasie[/B]. Kontakt:[/QUOTE] Natusia dziękuję bardzo. Tekst jest fantastyczny:multi::multi::multi: Teraz jeszcze tylko zdjęcia, porobię jeszcze dzisiaj po wizycie u fryzjera.
-
[quote name='Ziutka']Już wysłałam do Nutusi wątek, jutro tu zajrzy bo w domku słabo net jej działa. Zrobisz jakieś ładne fotki do ogłoszeń, tak jak Puni z Tomaszowa ? :)[/QUOTE] Jasne że zrobię;-) Jak Dora znajdzie dom to już będę brała tylko psiaki od was na tymczas bo tu człowiek chce pomóc a nikt nawet się nie zainteresuje jak mała.
-
[quote name='Ziutka']Hej Martusiu, jak tam Dorka się miewa ? Wszystko dobrze u was ?[/QUOTE] A tak średnio.Mała ma cieczkę.Jutro zabieram ją do fryzjera mam nadzieję że zwiększy to jej szanse na dom.Przy okazji zrobię jej porządek z pazurami bo są w strasznym stanie, chyba nikt nigdy nic z nimi nie robił. Ziutka mogę liczyć na pomoc z napisaniem tekstu do ogłoszeń??? Bo mi to strasznie ciężko idzie.
-
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
Elza22 replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zapisuje później poczytam