Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. właśnie w przedszkolnym biuletynie przeczytałam dowcip, który bardzo ni się spodobał: Rodzina je promocyjny obiad w restauracji, zostało sporo resztek. - pan zapakuje te resztki, zabierzemy dla pieska - mówi ojciec do kelnera - hurraaaa!!!!!!!!!! będziemy mieli pieska! - radośnie wrzeszczą dzieci[/QUOTE] he he dobre;-);-);-) Poproszę na pw adres do pani która przywiozła Dorę bo muszę smycz odesłać a numer skasowałam przez przypadek.
  2. Ja zabrałam kiedyś psa z łańcuch który spędził tak 5 lat nie mieszkał nigdy w domu po tygodniu załatwiał się już tylko na dworze. Nie sądzę wiec żeby to że nie mieszkała w domu miało coś z tym wspólnego.
  3. Bądź szczęśliwy piesku;-)
  4. [quote name='mari23']mam nadzieje, że to już koniec problemów, teraz już będzie tylko dobrze! :) Elza..... ja nawet odpowiednich słów nie znajduję, by Ci podziękować ![/QUOTE] Nie ma za co;-) Jestem psiarą sprawia mi to radość jak mogę pomóc;-)
  5. [quote name='Ladymonia0610']Od początku były problemy ;( Jest mi przykro ;( Przepraszam ze Dora dojechała tak poźno.[/QUOTE] Wszystko staram się zrozumieć ale mam małe dziecko mąż rano wstaje no ale trudno. Dora jak na razie nie sprawia większych problemów wykąpana pachnąca w kąpieli była bardzo grzeczna,zapatrzona w człowieka chodzi za mną krok w krok;-) Niestety dziewczynka widać że lubi demolować przy mnie już nawet coś tam próbowała podgryzać. Jednak uważam że jest to do opanowania ale sama nie może zostawać to jest pewne. Dzisiaj pójdę z nią pobiegać zmęczę ją żeby nie przychodziły jej głupie pomysły do głowy;-)
  6. O 21:38 dzwoniła Pani że się spóźni a Dora dotarła o 1:05 ludzie bądźmy poważni!!!!!!!! Nawet nie chce mi się tego komentować.
  7. [quote name='Ladymonia0610']Tak przyjedzie. Wszystko się opóźniło. Wiec tak Ulv (co jedzie po Dorę ) Będzie o 19.30 w hoteliku i rusza do Głogowa. Co za dzień ludzie...Ja wysiadam. Elza22 Dora bedyie u Ciebie kolo 22[/QUOTE] Strasznie późno no ale trudno. Niech tylko zadzwoni do mnie jak będzie w Głogowie to zejdę bo mój maluch już będzie dawno spał.
  8. Dora przyjedzie? bo tak czekam na telefon i nic...
  9. [quote name='Ladymonia0610']Przelałam 110zł na konto Ulv.Będzie zawoziła Dorę. Elza22 proszę napisz mi na pw Twój adres i nr telefonu. Czy Dora jutro może przyjechać?[/QUOTE] Tak może zaraz wyśle adres i numer na pw.
  10. Ziutka -Wszystkiego najlepszego dużo zdrówka szczęścia i spełnienia marzeń:-)
  11. Super wieści;-) Imię jednak radzę dać małej inne bo już jedna psinka miała takie imię i ludzie bardzo źle reagowali.
  12. [quote name='Ziutka']Martusiu, Chmurka jedzie w grudniu, gdzieś tu dziewczyny wstawiały i sprawdzały te przepisy kwarantanny itd i może jechać, nie musi czekać pół roku. Ale to niech Nutka albo Ela się wypowie żebym czegoś nie pokręciła ;)[/QUOTE] Dzięki za wyjaśnienie no to super bo już myślałam że mała będzie musiała tyle czekać;-)
  13. Tekst jest świetny teraz tylko jeszcze dobre zdjęcia;-)
  14. Ja się zgubiłam chmurka ma domek już zaklepany z tego co rozumiem. Domek jest w Anglii wiec psinka dopiero za 6 miesięcy będzie mogła jechać wiec przez te pół roku będzie u Natusi? Dobrze rozumiem bo się pogubiłam.
  15. Już wiadomo o któej dziewczynka w czwartek przyjedzie ? Bo mam pilates w czwartek i nie wiem czy przełożyć zajęcia.
  16. [quote name='auraa']Czasami chyba lepiej. Tak myślę, ile takich małych wrażliwych psiaków żyje w strasznych warunkach. Co one biedne przeżywają? Mój Fredzio, gdybym go nie wzięła ze schroniska już dawno by nie żył. Nie dał by rady.[/QUOTE Najgorsza jest ta bezsilność niestety wszystkim nie da się pomóc;-( Ja też miałam zrezygnować na jakiś czas z brania piesków na tymczas bo mam małe dziecko ale jest tyle potrzebujących piesków że się nie da.
  17. [quote name='auraa']Załamka. W nocy nasikała na podkład a w ciągu dnia trzy razy na podłogę. Poza tym jest coraz fajniejsza, radosna. Choć cały czas muszę ja utwierdzać, ze jest ok. To nocne przytulanie tez moim zdaniem wynika ze słabego poczucia bezpieczeństwa. Tak robią na początku wszystkie tymczasy. Potem spią spokojnie całą noc. Ona do tej pory potrzebuje kontaktu. Dziś grabiłam liście i rozmawiałam przez siatkę z kuzynką. Moje psy oczywiście szczekały i nie dały nam pogadać a ona bała się grabi. Stała kilka metrów od nas i bała sie podejść. Jakie życie miało to biedne zwierzątko?:shake:[/QUOTE] Oporna dziewczyna jak chodzi o to sikanie. Tego co ona przeszła to już się nie dowiemy,może to i lepiej...
  18. [quote name='Ania102']A jaka jest odległość między Wami?[/QUOTE] Coś koło 100km
  19. [quote name='Ladymonia0610']Kochane moje...Szukam Szukam...Wieczorem napiszę...[/QUOTE] czekamy na wiadomość;-)
  20. Znalazłam;-) Mój pierwszy tymczas ciekawe co u niego.
  21. A gdzie psiak teraz przebywa??? Jaką miejscowość wpisać?
  22. [quote name='mari23']Monika szuka intensywnie, ale trudno jej znaleźć.... a może ktoś z Twoich znajomych mógłby pojechać - zwrot kosztów paliwa gwarantowany! :) mnie moje autko odmówiło posłuszeństwa - czekam na nową stacyjkę[/QUOTE] Niestety ale to nie możliwe tylko ja taki psi maniak moi znajomi którzy mogli by podjechać wręcz przeciwnie.
  23. Zapisuje brak mi już słów...
  24. Kopiuje z FB : Może z tym tekstem porobię ogłoszenia??? VITO został namierzony w lesie. był śnieg, trzaskający mróz a ten gamoń spał pod drzewkiem... szczęśliwie został namierzony przez mądrą i wrażliwą osobę, dla której pies to PIES! niestety, pies bał się i trzeba było czasu! VITO dostał prowizoryczną aczkolwiek ciepłą budę, był regularnie dokarmiany aż w końcu pozwolił się złapać i umieścić w hoteliku! siedzi w hoteliku wciąż, czas płynie a VITO wypatruje swojego nowego domku! wciąż bezskutecznie! VITO ma około 4-5 lat, jest dość dużym i silnym psem. jest bardzo wesoły i energiczny! wobec ludzi, których pozna jest przytulasty i miziasty! uwielbia zabawki, które sobie może rozszarpać ;) VITO bardzo chciałby zamieszkać z kimś kto doceni jego charakter i żywiołowość! VITO akceptuje koty! kontakt w sprawie VITO: Gerta tel. 511 067 351 lub Agnieszka tel. 507 764 557
×
×
  • Create New...