Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. Zrobiłam małej 50 ogłoszeń czekamy teraz na domek;-) Wczoraj odrobaczyłam małą bo chyba jednak ma robale.Punia zakończyła już wojnę z moim yorkiem nawet już bawią się razem.;-) Spuszczałam już ją na spacerach na długiej lince i była bardzo grzeczna nie oddalała się cały czas sprawdzała czy jestem;-)
  2. [quote name='Nutusia']O ludzie, jaka ona jest śliczna!!!! I to uroczo "podbite" oczko ;) Skoro już są tak piękne fotki, przydałby się i tekst do ogłoszeń, co? :razz::eviltong: Punia – jeśli ucieknie, to tylko do własnego domu Punia to ok. 3-letnia sunia, której dotychczasowe życie nie było usłane różami. Bo czy kochany, zadbany i szczęśliwy pies ucieka z własnego domu do.... schroniska?!?!? Nie! A Pusia uciekała – i to kilkakrotnie. Przybiegała do schroniska, meldowała się w swojej budce, bo tam czuła się lepiej i bezpieczniej niż w domu. Ale czy schronisko jest odpowiednim miejscem dla psa, a już szczególnie tak małego i młodego? Zapadła więc decyzja o umieszczeniu Puni w domu tymczasowym i rozpoczęciu szeroko zakrojonej akcji poszukiwania dla niej domu z prawdziwego zdarzenia. Takiego, do którego „ucieknie” i za żadne skarby świata nie będzie chciała zamienić na inny. Punia jest bardzo grzeczna. Uwielbia pieszczoty, najchętniej nie schodziłaby z kolan troskliwego opiekuna. Bardzo lubi dzieci. Pozostawiona sama w domu, nie brudzi, nie szczeka i nie niszczy. Punia jest zdrowa, wysterylizowana [?], zaszczepiona [?] i odrobaczona [?]. Jeśli to u Ciebie w domu i w sercu znalazłoby się miejsce dla pięknej Puni – dzwoń lub pisz! Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt:[/QUOTE] dziękuje bardzo za tekst do ogłoszeń teraz to domki będą się biły o Puncie;-)
  3. [quote name='Ziutka']Ło matkie boskie :multi: cukiereczek :loveu: Elza - czy potrzebujesz czegoś dla Puni ?[/QUOTE Mam dla Punci wszystko;-) tylko domku stałego jej brakuje biorę się za robienie dziewczynce ogłoszeń;-)
  4. [quote name='Ziutka']To wyślij na maila do ocelotka i wstawi napewno : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Wysłałam zdjęcia;-)
  5. [quote name='Nutusia']Mogiem się tekstowo zmóżdżyć, tylko prosiłabym o konspekt w punktach, jeśli chodzi o podstawowe dane, bo jak mnie wena poniesie, to psa w ogłoszeniu nie poznacie :)[/QUOTE] Punia 3lata lubi dzieci,nie brudzi w domu nie niszczy,jest bardzo grzeczna cały czas by się przytulała i siedziała na kolanach,nie wiem co jeszcze. Jak chodzi o zdjęcia to zrobiłam Puni masę zdjęć ale nie potrafię ich tu dodać.
  6. [quote name='ocelot']Książeczka już wypisana, musze w niedziele odebrać i wysyłam....[/QUOTE] w takim razie czekam na książeczkę Punia była odrobaczona? Mam prośbę może ktoś mógłby napisać jakiś fajny tekst do ogłoszeń Puni bo ja jakoś weny do pisania ogłoszeń nie mam.
  7. Dzisiaj jest już trochę lepiej nadal patrzy na nią krzywo i zdarza jej się ząbki pokazać ale nie atakuje Punia z moich obserwacji nie lubi suczek na dworze na niektóre suczki warczy i nawet się najeży jako bojowy pies bardzo śmiesznie wygląda. I to jest wszystko co mi się w Puni nie podoba i nad tym będziemy pracować żeby całkowicie to wyeliminować.A tak Punia jest kochana cały czas się przytula wskakuje na kolana faktycznie macha ogonkiem cały czas jak tylko się na nią popatrzy najważniejsze lubi dzieci, nie niszczy w domu i załatwia się tylko na dworze. Nie przepada za suchą karmą je gotowane i puszki muszę ją trochę podtuczyć bo straszny chudzielec.Punia dostała adresówkę nie będę jej spuszczać przez najbliższe tygodnie ale jak taki z niej uciekinier to lepiej niech chodzi z adresówką.
  8. Bardzo dziękuję za rady. Noc minęła spokojnie Punia zachowuje czystość w domu, nic nie niszczy na spacerze nawet widziałam jakieś pierwsze próby wspólnej zabawy. Jednak jak wróciłyśmy do domu to jak tylko rozebrałam yorka i położyłam ubranko to Punia od razu je chwyciła i gryzła i wściekłością to chyba zazdrość. Nadal warczy na nią a mała się boi i nawet jak jest daleko od niej to przewraca się na plecy i się poddaje.
  9. Tylko one mają miski osobno moja mała ma w pokoju tam gdzie ma legowisko a punia w salonie.
  10. cały czas leży przy misce pilnuje jedzenia jest bardzo chuda nie znam się na tym ale może boi się o jedzenie.
  11. O 19 dotarli do domu niestety nie mam za dobrych wieści punia rzuciła się na mojego yorka mała tylko do niej podeszła żeby się przywitać machała ogonkiem a ona bez powodu zatakowała powtórzyło się to jeszcze raz jak mała tylko przechodziła koło niej zabrałam je na dwór żeby oczyścić atmosferę na dworze warczała na psy.
  12. [quote name='Helga&Ares']Dzisiaj RTG Tajsona... Pojawił się nieciekawy wypływ z noska.. Psiak wymaga leczenia. DT wstępnie jest Teraz on tylko musi wyzdrowieć :([/QUOTE] biedny chłopczyk mam nadzieję że wyzdrowieje potrzebuje jakiejś specjalnej karmy?
  13. [quote name='anica']tak wszystko OK:loveu: dostałam nawet na mejla foty Puni ,naprawdę piękna dziewczynka:loveu: ale żadnym cudem nie potrafię tego otworzyć po przesłaniu na pulpit przez ImageShak ,więc mogę zaręczyć słowem;) Ania po prostu zachwycona Punią ,kupiła jej nowe szeleczki ,wykąpała nauczyła bawić się piłeczką.....i więcej ... nie pamiętam... bo dzisiaj pół dnia spędziłam w szpitalu ,ponieważ jutro TZ będzie miał operację ,więc ...cała jestem teraz jego;) ... wiem ,że były już próby umówienia się po odbiór suni ale Ania było gdzieś!?... zaproponowałam ,żeby ułatwić :p....może zostawić Punię u mnie w sklepie i ktoś odbierze ją o dogodnej dla siebie porze?...[/QUOTE] Jestem miałam jakiś problem z dogomania.Mój mąż będzie jutro we Wrocławiu dzwonił już do pani Ani wstępnie się umówili tylko wyszło jakieś nie porozumienie pani myślała że ze mną mejluje.Z tym sklepem to super pomysł tylko jak jest na drugim końcu Wrocławia to przebić się w jedną i drugą stronę jakoś myślę że dojdą do porozumienia i wymiana dojdzie do skutku;-) Super że punia wykąpania będę mogła od razu dać jej frontline bo mam obsesje na punkcie pcheł przez to mam bardzo duży zapas tego preparatu;-) dziewczynka chyba więcej niż 10kg nie ma.Śliczna jest już na tych zdjęciach ze schroniska a wykąpana i wyczesana to pewnie prawdziwa piękność;-)
  14. Myślałam że uda się go wyciągnąć jakiś hotel albo tymczas nawet płatny sama mogę dać 100zł stałej deklaracji ale widzę że zainteresowanie psiakiem ogromne szkoda myślałam że więcej miłośników rasy jak dostaniemy informacje że nie żyje to wszyscy będą bardzo szczerze ubolewać tak jak z kolegą Tajsona który odszedł niedawno.
  15. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233296-STARSZY-DOBERMAN-PILNIE-SZUKA-DOMU!-nie-przeżyje-zimy-w-schronisku[/url] straszy doberman w potrzebie może jest ktoś chętny żeby zabrać go na tymczas zimy w schronie nie przeżyje.
  16. mi Myszka też się podoba wydaje mi się że pasuje do niej ona taka bura;-)
  17. niestety nie wszystkim da się pomóc a psy trzymane w klatkach prędzej czy później pewnie stanowiły by zagrożenie dla właściciela.
  18. Całe szczęście że podróż przebiega bez większych problemów,dziewczyna może mieć chorobą lokomocyjną może uda mi się dostać jakie tabletki albo płyn na chorobę lokomocyjną już się nie mogę doczekać kiedy maleńka już będzie u nas zwłaszcza że zima się zbliża a ona będzie dupkę grzała na kanapie;-)
  19. Super że Punia już bezpieczna;-) Miło z Pani strony ale do mnie z Wrocławia jest ponad 100km nie ma sensu tyle km robić poproszę o numer do pani to się już jakoś umówimy jutro możliwe że mój maż będzie musiał jechać do Wrocławia to by mi przy okazji malutką przywiózł.
  20. No proszę co za super wieści:multi::multi::multi: niestety jutro nie dam rady jej odebrać postaram sie w poniedziałek a jak nie to wtorek muszę zorganizować opiekę nad moim małym.
  21. również uważam że trzeba już uznać że DT jest domem stałym.
  22. nadal nic nie wiadomo?
  23. Jaka jest szansa że taki pies się nadaje do adopcji?
  24. jaki szczęśliwy pychol ;-);-);-)
×
×
  • Create New...