Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. [quote name='Poker']Wszystko na to wskazuje ,że Bella pójdzie jutro do DS i t w mieście , w którym teraz przebywa.[/QUOTE] to cudowne wieści trzymam kciuki;-)
  2. 9 psów podziwiam ja mam dwa w tym jeden na tymczasie i małe dziecko i czasmi dwa to za dużo a 9 nie wyobrażam sobie tego.
  3. takie maleństwo w schronisku straszne;-(
  4. Dawno mnie tu nie było a tu takie śliczne zdjęcia ale się małej poszczęściło;-)
  5. Super wieści :multi::multi::multi::multi:
  6. [quote name='Ladymonia0610']Ale cudne zdjęcia:) Dorcia jaka grzeczna;)[/QUOTE] Pies idealny!!!! ojjjjj będę tęsknić i to bardzo...
  7. [quote name='Poker']Ale cudne zdjęcia , a to przesłodkie [URL]http://img21.imageshack.us/img21/5976/048ee.jpg[/URL] :loveu: Dorcia ma bardzo podobne umaszczenie do Kreski , nawet jasny pukiel na łebku taki sam. Tyle ,że Kredka jest szorstkowłosa.[/QUOTE] To fakt ta jest najsłodsza;-) Faktycznie mordki mają podobne;-) A jak bella? są jakieś telefony w jej sprawie ja wysłałam kilka maila ale żadnej odpowiedzi nie dostałam...
  8. [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/9264/034vh.jpg[/IMG][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9624/037ct.jpg[/IMG][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5976/048ee.jpg[/IMG][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/354/050dl.jpg[/IMG][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/5593/033nq.jpg[/IMG]
  9. Jak macie jakąś małą sunie taką do 10 kg która potrzebuje domu tymczasowego warunek musi być sprawdzona na dzieci i inne sunie to mogę dać jej BDT dopiero w lutym ale pisze już teraz bo może być ciężko z transportem. Sunia która jest u mnie na tymczasie 18.01 ma sterylikę i zaraz po do domku który już dawno zaklepany i sprawdzony;-)
  10. był chociaż jeden telefon w sprawie adopcji? Zrobię nowe ogłoszenia bo tamte już chyba miesiąc temu robiłam tekst zostawiać taki jak był czy coś zmieniamy?
  11. Nie udało mi się odwiedzić Puni,rozchorowałam się i nie pojechaliśmy do Oławy jednak cały czas pozostaję z Panem w kontakcie telefonicznym u małej wszytko dobrze już pewnie nawet mnie nie pamięta wpatrzona w nowych właścicieli, zazdrosna o kota wpycha się miedzy Pania a kotka i nastawia swoją mordkę do głaskania. Sylwestrowa zniosła dobrze nie bała się była grzeczna. Pan cały czas zaprasza aż mi głupio bardzo sympatyczni ludzie rzadko trafia się na takich ludzi. Wybieramy się teraz do Oławy zobaczyć maleństwo a że jest już po terminie to mam nadzieję że już na dniach przy okazji uda mi się zobaczyć wreszcie Puniciolka;-)
  12. Decyzja nie należy do mnie wiec zobaczymy dostałam masę wiadomość na pw staram się właśnie to ogarnąć z 30 kandydatów będzie spokojnie wiec na początek wysyłam same fotki jak któryś pies się spodoba to później wyślę informacje o nim. Jak coś będę wiedziała dam znać.
  13. [quote name='Ladymonia0610']Kochane słuchajcie miałam dzisiaj telefon w sprawie Dory. Powiedziałam ,że już niestety nie aktualne ale poprosiłam kobietkę żeby smsem wysłała swojego e-maila powiedziałam ,że są również inne psiaki do adopcji. Kobietka kiedys miała sznaucerke. Pomyślałam o malawaszce ....Mam do kobitki nr telefonu e-maila powiedziałam że ktoś się z nią skontaktuje. Oczywiście jak babka by sie zdecydowała to trzeba sprawdzić dom a może nóż widelec ludzie fajni :) To co mam wysłać do malawaszki pw z nr i e-mailem?[/QUOTE] Wyślij spróbować nie zaszkodzi ja też jeden numer wysłałam nie wiem czy coś z tego wyszło.
  14. Chociaż tyle lepiej teraz niż za jakiś czas...
  15. Tymczasowo nie ma takiej opcji poczytałam trochę o małej i widzę że to piesek który wymaga sporo pracy gdyby się zdecydowali zachwyceni jej urodzą która jest faktem nie do podważenia;-) to i tak najpierw musiałaby trafić do mnie żeby z nią popracować uważam że w tej chwili nie nadaje się dla ludzi których to będzie pierwszy pies w życiu zdominowała by ich i weszła im na głowę.
  16. [quote name='Lucyna'][I][B][COLOR=#ff0000]Czy ta malucha ma już domek?[/COLOR][/B][/I] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]joanna83[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=19788299#post19788299"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/3480554/dsc00136"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi770/c089d4b4000f5aa850715826/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][SIZE=4][B]Imię: Mała[/B][/SIZE] [B][SIZE=4]Plec:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy]suka [B][SIZE=4]Wiek: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy]ok. 5 lat [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Waga: 3.9 kg[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Miejsce:Białystok[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Sterylizacja: jeszcze nie[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Stosunek do dzieci:dobry[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Stosunek do innych psow:dobry, chociaż większych się boi[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Stosunek do kotow:nieznany[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Dodatkowe informacje:Sunia znaleziona w złym stanie, bardzo zapchlona i chudziutka. Pilnie szukamy domu tymczasowego lub stałego![/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Charakter: Kontaktowa dziewczynka, otwarta do ludzi, kolanka nie są jej obce. W domu grzeczna, zachowuje czystość. Potrafi chodzić na smyczy. [/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Kontakt:Kasia 515 356 915[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Wątek:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] nie ma [I][B][COLOR=#ff0000] Czy ta malucha ma już domek?[/COLOR][/B][/I][/QUOTE] tak mała już dawno w domku
  17. Dorka jest już umówiona na zabieg na 18.01 na godzinę 7:30 Cioteczki pamiętajcie i trzymajcie kciuki.
  18. szukam pieska dla sprawdzonego domku płeć i wiek bez znaczenia warunek musi lubić dzieci i akceptować inne zwierzeta kontakt na pw
  19. szukam dla sprawdzonego domku pieska wiek i płeć bez znaczenia musi lubić dzieci i inne zwierzęta proszę o kontakt na pw.
  20. mam sprawdzony domek dla pieska albo suczki płeć i wiek bez znaczenia ważne żeby piesek lubił dzieci proszę o kontakt na pw
  21. zapisuje,poczytam i oczywiście kandydaturę podeślę;-)
  22. gdyby się właściciel nie znalazł to mam sprawdzony domek dla pieska.
  23. Szczęśliwego Nowego Roku;-) Samych odpowiedzialnych i kochających domków;-)
  24. przyjaźń cały czas kwitnie sa jakieś nowe wieści???
  25. :multi::multi::multi::multi::multi: zaczarowany DT oby tak dalej.
×
×
  • Create New...