-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
jaka śliczna sunia oby domek tylko odpowiedni się trafił
-
zapisuje...
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Elza22 replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[quote name='PieskowyŚwiat']" [COLOR=#000000][CENTER][FONT=Verdana]Kris[/FONT][/CENTER] [/COLOR][CENTER][COLOR=#555555][FONT=Verdana][FONT=inherit][COLOR=#000000]Kris (nr rej. 653/12) to pies w typie rasy yorkshire terrier. Został przywieziony ze sklepu Stokrotka na ul. Antoniukowskiej. Czeka jeszcze na kastrację i po nowym roku będzie potrzebował nowego domu. [/COLOR][IMG]http://www.schronisko.bialystok.pl/galeria/image?view=image&format=raw&type=img&id=611[/IMG][/FONT] [/FONT][/COLOR][/CENTER] "[/QUOTE] miałabym dla psinki super domek tylko strasznie daleko jest może udało by się z transportem?- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Już po Świętach również dziękuję ;-) Cioteczki jakie ja miałam zakręcone Święta wiedziałam że wyjeżdżam wiec opiekę nad Dorką miałam już dawno zaplanowaną miała się nią zająć taka dziewczyna która już kiedyś opiekowała się moją sunia. Wszystko ustalone umówiłyśmy się na 20 zł za dobę. W sobotę dostałam telefon że jednak się Dorą nie zajmą bo za bardzo żywiołowa a my w niedzielę jedziemy a jej nie możemy zabrać,żeby było śmieszniej to ludzie którzy na chleb nie mają.Zadzwoniłam do hotelu awaria ogrzewania. Na szczęście jakimś cudem udało mi się zorganizować dla niej opiekę mała spędziła Święta z moją sąsiadką no i tak przez całe Świta się zastanawiałam czy zaraz sąsiadka nie zadzwoni z wiadomością że mam ją zabierać. Na szczęście Dorka podbiła serca wszystkich domowników jak ją odbierałam to nawet wszyscy się zastanawiali po co dałam jej poduszkę bo i tak spała w łóżku;-)
-
[quote name='Ziutka']Martusia, co tam u DOrki słychać ? Wszystko ok u Was ?[/QUOTE] Chora jestem wiec tak średnio. Miałam Punie( dla nie wtajemniczonych to sunia która była u mnie na tymczasie przed Dorą) odwiedzić w weekend tak się już nastawiłam ze ją wyściskam a tu gorączka i plany musiałam przełożyć... Ziutka a jak Ty się czujesz?
-
[quote name='Ladymonia0610']Całe życie człowiek się uczy. I jeszcze bardzo wiele nauki przede mną. Jestem w okropnym długach po Dorze i zastanawiam się co mogę zrobic.;( Ah. Przykro mi się zrobiło jak Elza stwierdziła ze watpi czy Dora była w hotelu. Oszustką nie jestem! Nie okradam psów.A nawet jeszcze dokładam do nich.[/QUOTE] Telefon mam wyłączony bo zostawiłam ładowarkę u rodziców.Nie dzwoń do mnie nie mamy już o czym rozmawiać wystarczająco długo czekałam na telefon. Zaraz na pw wyślę Ci mój adres żebyś mogła umowę wysłać. Mam nadzieję że wreszcie wyślesz mi adres do Pani która przywiozła Dorę żebym mogła smycz odesłać. O ten adres już zaraz będzie trzy tygodnie jak sie proszę. Jak chodzi o tą całą sytuacje to mam nauczkę na przyszłość żeby nie brać psa od kogoś z kim nawet wirtualnie nie miała wcześniej styczności. Na szczęście pojawiły się ciotki i we wszystkim pomogły za co jestem im bardzo wdzięczna bo gdyby nie tacy ludzie to pewnie byłby to mój ostatni tymczas.
-
Amicus Canis - Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych .
Elza22 replied to Tymonka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Anja2201']Czoko (jeden z wyżłów ) ma szansę na dom , w czwartek wizyta PA , tylko transport potrzebny bo ludzie nie dadzą rady sami przyjechać , koszty transportu w większej części lub całości pokryją .[/QUOTE] To ten słodki maluch trzymam kciuki;-) -
[quote name='Poker']NIE KASUJ !!!! Proponuj podobne psy, odsyłaj do malawaszki. Ja też mam 2 kandydatki.[/QUOTE] Cioteczko Poker podeślij mi na maila te kandydatki [email][email protected][/email]
-
[quote name='Poker']NIE KASUJ !!!! Proponuj podobne psy, odsyłaj do malawaszki. Ja też mam 2 kandydatki.[/QUOTE] j Wysłałam malaszwce numer do jednej konkretnej Pani z Łodzi która chciała nawet przyjechać po Dorę. Wszystkim innym odsyłałam sms-em stronę sznaucerów ale miałam kilka nie fajnych odpowiedz i odpuściłam.
-
Doberman wyrwany z mordowni zostaje na zawsze w DT.
Elza22 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
zapisuje... -
Cudna kudłata Myszka z niedorozwojem móżdżku. W DS u p.Kasi !!
Elza22 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Takie wiadomości to ja rozumiem;-);-);-)