Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. Tak się Cieszę że dziewczynka tak dobrze zniosła podróż i już wreszcie ma swój dom bądź szczęśliwa malutka.
  2. jaka śliczna sunia oby domek tylko odpowiedni się trafił
  3. zapisuje...
  4. [quote name='Poker']Cieszę się ,że pan sie odezwał.Oni naprawdę czekają na nią. Aż podziwiam ich cierpliwość.[/QUOTE] Niestety sterylizacji nie da się przyspieszyć dopiero 3 tygodnie temu skończyła cieczkę.
  5. [quote name='PieskowyŚwiat']" [COLOR=#000000][CENTER][FONT=Verdana]Kris[/FONT][/CENTER] [/COLOR][CENTER][COLOR=#555555][FONT=Verdana][FONT=inherit][COLOR=#000000]Kris (nr rej. 653/12) to pies w typie rasy yorkshire terrier. Został przywieziony ze sklepu Stokrotka na ul. Antoniukowskiej. Czeka jeszcze na kastrację i po nowym roku będzie potrzebował nowego domu. [/COLOR][IMG]http://www.schronisko.bialystok.pl/galeria/image?view=image&format=raw&type=img&id=611[/IMG][/FONT] [/FONT][/COLOR][/CENTER] "[/QUOTE] miałabym dla psinki super domek tylko strasznie daleko jest może udało by się z transportem?
  6. To ja poproszę dane do faktury. Dzwonił dzisiaj do mnie Pan Dorci dopytywał się jak jego sunia i ile to jeszcze potrwa bo już się doczekać nie mogą;-)
  7. [quote name='Poker']Na wszelki wypadek podtrzymałabym kontakt.Pańskie oko konia tuczy.[/QUOTE] W przyszłym tygodniu powinnam już znać termin zabiegu skontaktuję się z Panem i zobaczymy;-)
  8. [quote name='Poker']Niezłe problemy, dobrze ,że sąsiadka fajna. Ludzie niby na chleb nie mają, ale od pracy stronią. Czy przyszły DS interesuje się Dorcią?[/QUOTE] DS nie kontaktował się ze mną,tłumaczę to sobie w ten sposób że sama powiedziałam że zadzwonię w styczniu jak będę znała datę zabiegu.
  9. Już po Świętach również dziękuję ;-) Cioteczki jakie ja miałam zakręcone Święta wiedziałam że wyjeżdżam wiec opiekę nad Dorką miałam już dawno zaplanowaną miała się nią zająć taka dziewczyna która już kiedyś opiekowała się moją sunia. Wszystko ustalone umówiłyśmy się na 20 zł za dobę. W sobotę dostałam telefon że jednak się Dorą nie zajmą bo za bardzo żywiołowa a my w niedzielę jedziemy a jej nie możemy zabrać,żeby było śmieszniej to ludzie którzy na chleb nie mają.Zadzwoniłam do hotelu awaria ogrzewania. Na szczęście jakimś cudem udało mi się zorganizować dla niej opiekę mała spędziła Święta z moją sąsiadką no i tak przez całe Świta się zastanawiałam czy zaraz sąsiadka nie zadzwoni z wiadomością że mam ją zabierać. Na szczęście Dorka podbiła serca wszystkich domowników jak ją odbierałam to nawet wszyscy się zastanawiali po co dałam jej poduszkę bo i tak spała w łóżku;-)
  10. [quote name='mari23']tak, tak, i jeszcze "podkabluję", że oprócz narodzin mamy urodziny! Nutusi :) sto lat już jej śpiewałam, ale kto chce - może się przyłączyć ;)[/QUOTE] Ja się przyłączę sto lat,sto lat Wszystkiego Najlepszego samych cudownych domków;-)
  11. Jaka kruszynka Ziutka jeszcze raz Gratulacje dla rodziców.
  12. [quote name='Nutusia']Ziutka czuje się bardzo dobrze. Właśnie dostałam mms-a - Oluś już jest na świecie :)[/QUOTE] Noo proszę co za wieści moje Gratulacje Ziutka mam nadzieje że nam też pochwalisz się maleństwem.
  13. [quote name='Ziutka']Martusia, co tam u DOrki słychać ? Wszystko ok u Was ?[/QUOTE] Chora jestem wiec tak średnio. Miałam Punie( dla nie wtajemniczonych to sunia która była u mnie na tymczasie przed Dorą) odwiedzić w weekend tak się już nastawiłam ze ją wyściskam a tu gorączka i plany musiałam przełożyć... Ziutka a jak Ty się czujesz?
  14. [quote name='mari23']Dorę wiozła Ulvhedinn, napisz do niej PW i sama Ci poda adres[/QUOTE] Dzięki już napisałam.
  15. [quote name='Ladymonia0610']Całe życie człowiek się uczy. I jeszcze bardzo wiele nauki przede mną. Jestem w okropnym długach po Dorze i zastanawiam się co mogę zrobic.;( Ah. Przykro mi się zrobiło jak Elza stwierdziła ze watpi czy Dora była w hotelu. Oszustką nie jestem! Nie okradam psów.A nawet jeszcze dokładam do nich.[/QUOTE] Telefon mam wyłączony bo zostawiłam ładowarkę u rodziców.Nie dzwoń do mnie nie mamy już o czym rozmawiać wystarczająco długo czekałam na telefon. Zaraz na pw wyślę Ci mój adres żebyś mogła umowę wysłać. Mam nadzieję że wreszcie wyślesz mi adres do Pani która przywiozła Dorę żebym mogła smycz odesłać. O ten adres już zaraz będzie trzy tygodnie jak sie proszę. Jak chodzi o tą całą sytuacje to mam nauczkę na przyszłość żeby nie brać psa od kogoś z kim nawet wirtualnie nie miała wcześniej styczności. Na szczęście pojawiły się ciotki i we wszystkim pomogły za co jestem im bardzo wdzięczna bo gdyby nie tacy ludzie to pewnie byłby to mój ostatni tymczas.
  16. [quote name='Anja2201']Czoko (jeden z wyżłów ) ma szansę na dom , w czwartek wizyta PA , tylko transport potrzebny bo ludzie nie dadzą rady sami przyjechać , koszty transportu w większej części lub całości pokryją .[/QUOTE] To ten słodki maluch trzymam kciuki;-)
  17. [quote name='Poker']NIE KASUJ !!!! Proponuj podobne psy, odsyłaj do malawaszki. Ja też mam 2 kandydatki.[/QUOTE] Cioteczko Poker podeślij mi na maila te kandydatki [email][email protected][/email]
  18. [quote name='Poker']NIE KASUJ !!!! Proponuj podobne psy, odsyłaj do malawaszki. Ja też mam 2 kandydatki.[/QUOTE] j Wysłałam malaszwce numer do jednej konkretnej Pani z Łodzi która chciała nawet przyjechać po Dorę. Wszystkim innym odsyłałam sms-em stronę sznaucerów ale miałam kilka nie fajnych odpowiedz i odpuściłam.
  19. [quote name='Poker']super,świetnie. widziałyście to ? [URL]http://www.youtube.com/user/blogmediafunpl[/URL][/QUOTE] Oglądam...
  20. [quote name='Javena'] [I]oczywiscie podałam ,że potrzebujemy 150 zł ,bo 100 zł mamy. [/I][/QUOTE] Super wieści:multi::multi::multi:Tak oczywiście wszystko się zgadza:-) Muszę skasować ogłoszenia Dory bo cały czas dzwonią chętni.
  21. Takie wiadomości to ja rozumiem;-);-);-)
×
×
  • Create New...