-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Piękna gromadka tylko pozazdrościć ;-) -
[quote name='Zuza35']Masza, nie bądź zołzą :( Gdyby to się dało psiakowi wytłumaczyć, że to wszystko dla jej dobra... W każdym razie Masza w dalszym ciągu szuka domu. Co dalej z tym się robi? Gdzie ją najlepiej ogłaszać?[/QUOTE] Masza w tej chwili nie nadaje się do adopcji. Mam z nią sporo problemów,jednak nie ma mowy o oddaniu jej!!! Cieszę się mimo wszystko że jest u mnie bo w schronisku pewnie zdziczała by do reszty i nie miała by szans na adopcje.
-
[IMG]http://img833.imageshack.us/img833/3976/dorar.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6611/dora1a.jpg[/IMG][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2589/dora2z.jpg[/IMG][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1556/dora3t.jpg[/IMG] Witamy :) trudno jej zrobić zdjęcie bo jest ciągle w ruchu ale udało mi się uchwycić ja kilka razy :) pies jest cudowny, inteligentny i naprawdę nie powtarzalny :) Ostatnie zdjęcie kilka dni po przyjeździe jeszcze z ubrankiem :) Pozdrawiam
-
Maszka już u mnie;-) Na żywo wygląda inaczej, jest minimalnie większa od mojego yorka, który waży 2kg. Dziewczynka nie potrafi chodzi po schodach i na spacerkach średnio sobie radzi jak jest dużo ludzi to panikuje taki mały dzikusek jest z niej. Nie martwię się tym jednak spokojnie powoli z wszystkim sobie poradzimy;-) Najważniejsze że bardzo dobrze dogaduje się z moją sunia no i uwielbia mojego synka cały czas pcha się żeby być blisko niego;-) Troszeczkę sobie popłakała pod drzwiami ale to normalne trzeba dać jej kilka dni;-)
-
[url]http://www.facebook.com/schroniskokundelek[/url]
-
[quote name='Bgra']o matulu,Ty go znalazłaś?czy to ogłoszenie?[/QUOTE] znalazłam ogłoszenia na FB
-
ZGUBA CZY PORZUCENIE? W dniu wczorajszym 11.02.2013 o godz. 10 przy ul. Warszawskiej 103 w Rzeszowie znaleźliśmy zmarzniętego pieska rasy Shih Tzu. Wiadomość:tel./fax 17 87 31 000, 17 855 29 77 [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1208/123ko.png[/IMG]
-
Kasa jest Chojraczkowi bardzo potrzebna tylko jego skarbik nawalił po całości. Mam cały czas nadzieję że to wszystko się wyjaśni i nie okaże się że skarbnik sobie przywłaszczył pieniążki. Bo niestety tak teraz to wygląda!!!
-
Sytuacja jest bardzo dziwna. Nie da się zmusić DadaM do przekazania pieniędzy dla Chojraczka chyba że ktoś zna ją w realu bo innego rozwiązania nie widzę.
-
Inka znalazła swoje miejsce na kanapie i swój dom :)
Elza22 replied to szafra's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Niestety nie wypaliło :-([/QUOTE] :-(:-(:-(:-(:-( -
Zachary scyzoryk z farmy został HANYSEM :) MA DOM :P
Elza22 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']wieść gminna niesie, że siku i kupka na dworku :cool2::sweetCyb:[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']wydaje mi się, że żaden preparat nie daje 100% pewności, a to, że kleszcz sie wczepi to mnie wcale nie dziwi; ważne żeby zdechł przed upływem 48 godzin, bo podobno tyle trzeba, żeby tak sie nażarł, żeby mu sie cofnęło; ale oczywiście nie jestem ekspertem; nie znam sie na kleszczach, wiem tyle co przeczytałam, albo usłyszałam i odcedziłam od ewidentnych też usłyszanych/przeczytanych bzdur; z tego co wiem fiprex i frontline zawierają ten sam składnik czyli fipronil, tylko w fiprexie jest go mniej; ale chomik jest mały i nie sięga górnej granicy psów małych (10 kg) więc powinien byc ok; frontline jest droższy, ale jeśli uznacie, że powinnam kupować frontline albo cokolwiek innego to prosze o opinie;[/QUOTE] Źle się zrozumiałyśmy. To że dla mojego yorka, ten preparat jest najlepszy to nie oznacza że dla każdego psa. Chomiczek może być latami pryskany i może nic nie złapać. Ja akurat miałam takie nie fajne doświadczenie z tym preparatem ale znam przypadki gdzie pies został spryskany frontline a kleszcz się przyczepił wiec nie ma reguły. -
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
Elza22 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Jaki poważny ;-) Ziutka wstaw jakąś fotkę swojego maleństwa bo tylko jedną widziałam jak miał kilka dni ciekawa jestem jak się zmienił;-) Już znalazłam. Śliczne maleństwo i jakie ma długie włosy;-) Cukiereczek do kogo podobny? -
zapisuje...
-
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
Elza22 replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja również cały czas o nim myślę tylko niestety szansa na to że go ktoś adoptuje się minimalna. Uważam że jedyne co można dla niego zrobić to ogłaszać go na całą Polskę i dodać że dowieziemy go na miejsce. Gdyby domek się znalazł dołożę się do transportu. -
Wygląda na to ,że w środę będę mogła wybrać na spacerek z Maszeńką ;-)
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']i wychodzi na to, że niepotrzebnie zakropliłam chomika fiprexem, bo śnieg spadł i kleszczy niet... :shake:[/QUOTE] Ja swojego yorka cały czas kropię dla pewności;-) Ja raz tylko pryskałam fripexem pojechałyśmy do lasu i wróciłyśmy z 4 kleszczami. Od tego czasu tylko frontline.