Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. [B][COLOR="#ff00ff"]zapraszam na bazarek, z któego dochód będzie przekazany na Lunkę - zagłodzoną dobermankę. W ofercie Tildy, książki dr House i różne inne :)[/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/219652-To-i-owo-dla-Luny-do-28.12.2011r.-do-18.00[/url]
  2. [B][COLOR="#ff00ff"]zapraszam na bazarek, z któego dochód będzie przekazany na Lunkę - zagłodzoną dobermankę. W ofercie Tildy, książki dr House i różne inne :)[/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/219652-To-i-owo-dla-Luny-do-28.12.2011r.-do-18.00[/url]
  3. [B][COLOR="#ff00ff"]zapraszam na bazarek, z któego dochód będzie przekazany na Lunkę - zagłodzoną dobermankę. W ofercie Tildy, książki dr House i różne inne :)[/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/219652-To-i-owo-dla-Luny-do-28.12.2011r.-do-18.00[/url]
  4. [B][COLOR="#ff00ff"]zapraszam na bazarek, z któego dochód będzie przekazany na Lunkę - zagłodzoną dobermankę. W ofercie Tildy, książki dr House i różne inne :)[/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/219652-To-i-owo-dla-Luny-do-28.12.2011r.-do-18.00[/url]
  5. z takim psiakiem można się poczuć bezpiecznie :) Powodzenia !
  6. śliczny chłopaczek :) pewnie zaraz aeriel wkroczy do akcji :)
  7. zgłosiłam tutaj : [url]http://www.dogomania.pl/threads/119005-Owczarki-collie-w-potrzebie/page23[/url]
  8. [url]http://tablica.pl/oferta/owczarek-collie-oddam-w-dobre-rece-ulozona-suczka-IDzGtj.html[/url] Ogłoszenie z tablicy, ale sprawę zna lepiej Soboz4.
  9. fundacja drLucy zajmuje się collakami. Może do nich napisać? [url]http://drlucy.pl/[/url] na dogo poszukam zaraz dziewczyn od nich :)
  10. jofracy

    Jumper za TM

    wydawało mi się na zdjęciach, że to większy psiak, a tu się okazuje, że to taka kruszynka... Do domku psinko!
  11. Śnieżka to śliczna sunia. Zapisuję :)
  12. Wklejam wątek Maksia: http://www.dogomania.pl/threads/219603-Maksiu-b%C5%82aga-o-pomoc-i-o-nowy-dom-!!!!
  13. Neruś to takie ogniwko łączące dziewczynki. Będzie dobrze!
  14. on ma trochę z doga - ta głowa - PIĘKNA!
  15. Dumcia ucholku kochany :) pewnie dostaniesz coś do wylizania, to pomożesz myć naczynia :) Celinko w domach, gdzie jest sporo ludzi i do tego małe dzieci święta są najbardziej świąteczne mam wrażenie. Nie przepracowuj się, tylko chłoń atmosferę :)
  16. Poprawiłam na allegro już w pierwszym dniu aukcji :) Dalej nikt nie dzwoni?
  17. Celinko ale u Was musi być już świątecznie :) Ukochaj ode mnie ogonki!
  18. Zuzinek wita wszystkie Ciocie :) Maleństwo dostało nowy kubraczek zimowy- nieprzemakalny, oczywiście pańciowy hand-made z dziecięcej kurteczki z secondhandu. Modelka ma nieszczęśliwą minę bo ją obudziłam, ma kontuzje pazurka, dostała cieczkę, a w styczniu miała mieć sterylkę. Ogólnie jest troszkę nie w sosie :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mC-OvtAxJ2w/Tuu0eYSB3yI/AAAAAAAABRQ/Baa0qLcX9ZE/s640/100_1212.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4cBa7-3V3vM/Tuu0mXx6h8I/AAAAAAAABRo/3Ehip0JnwtA/s640/100_1210.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Yon3iwQ2xpk/Tuu0ePRFuJI/AAAAAAAABRU/sWFHXNi1P_Q/s640/100_1211.JPG[/IMG]
  19. Jeśli kiedyś będzie potrzeba mogę porozważać za darmo :)
  20. Nie zauważyli, że ma cieczkę?
  21. [quote name='bmj']. Niektórzy farmaceuci oczekiwali za tę usługę - 50 zł...[/QUOTE] To dużo? proponuję raz w życiu podzielić 60 proszków na pół, czyli na 120 kapsułek... Na receptę zwraca za taką pracę NFZ. To dobra godzina roboty...
  22. No Jamniorku jeszcze tylko troszkę i mam nadzieję zobaczymy iskierkę radości w Twoich oczkach :)
×
×
  • Create New...