Zuzinek wita wszystkie Ciocie :) Maleństwo dostało nowy kubraczek zimowy- nieprzemakalny, oczywiście pańciowy hand-made z dziecięcej kurteczki z secondhandu. Modelka ma nieszczęśliwą minę bo ją obudziłam, ma kontuzje pazurka, dostała cieczkę, a w styczniu miała mieć sterylkę. Ogólnie jest troszkę nie w sosie :)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mC-OvtAxJ2w/Tuu0eYSB3yI/AAAAAAAABRQ/Baa0qLcX9ZE/s640/100_1212.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4cBa7-3V3vM/Tuu0mXx6h8I/AAAAAAAABRo/3Ehip0JnwtA/s640/100_1210.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Yon3iwQ2xpk/Tuu0ePRFuJI/AAAAAAAABRU/sWFHXNi1P_Q/s640/100_1211.JPG[/IMG]