-
Posts
3429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jofracy
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/503[/url] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/502[/url] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/501[/url] -
Słomka - prawie metr psiej miłości i łagodności - w DS z marzeń!
jofracy replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
zapisuję. Proszę o wypełnienie formularza w celu zamieszczenia na Sos jamnikom :) Imię - Płeć - Wiek - Miejsce - (tutaj prosze podać czy DT, schronisko, hotel oraz miejscowość) Kontakt - Sterylizacja - Wątek na dogo - Zdjęcia- oraz najistotniejsze informacje, chyba że ma wątek na dogo i tam są one umieszczone -
Ciociu Celinko - BOSKO! chcieli mnie na spacer zabrać, to szelki z piłką w zębach pozwoliłam sobie ubrać :) Ale potem mi wytłumaczyli, że na spacerku piłka może mi się zgubić (jak kilka poprzednich) i zostawiłam przy półce z butami, żeby była bezpieczna. Dziś chyba z nią będę spać :)
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ngkaZA763vQ/TtU6kxOL53I/AAAAAAAABK8/8exPkD8D4kw/s640/100_1192.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EH0E-UacG4A/TtU6kxR4MFI/AAAAAAAABMA/mSMDKXlUL1Q/s512/100_1193.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-41mCCxOuSnM/TtU6odn6NSI/AAAAAAAABL4/hh9e7aUg-G4/s512/100_1195.JPG[/IMG] i archiwalne zdjęcie na deserek :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RbgRlN63afc/ThA9zluFqlI/AAAAAAAAAHE/h9rUj2PrMCs/s512/Zdj_cie0131.jpg[/IMG]
-
Zuzon dostała dziś piłeczkę - taką pełną gumową. Relacja poniżej: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rufu0QQcJpQ/TtU6VeOGdyI/AAAAAAAABLk/eK8MlPEe3FI/s512/100_1196.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8arLyd6xqeg/TtU6Vv4qMyI/AAAAAAAABKI/PAV-ogcKE-w/s640/100_1186.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qNaBnPbgsKs/TtU6bvSU7CI/AAAAAAAABKY/GH65kGoql0s/s640/100_1187.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_Wz8tkrV28s/TtU6dk5iRQI/AAAAAAAABLw/Oj24UOsvFpY/s512/100_1189.JPG[/IMG]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
ślicznotek :) -
Beza, Suzi, Bazylek, Sezamek mają domy - mam nadziję, że na stałe!
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Moja Suzi... Co za ludzie! Soboz mam nadzieję, że Twoje sunie ją zaakceptują z powrotem... -
Tedi- wielki przyjaciel człowieka, stracił łapę, w NOWYM DOMU!
jofracy replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
psiaki ze schronu często mają kaszel kennelowy. Warto wtedy dodatkowo wzmacniać im odporność. Zdrowiej i żyj szczęśliwie Tedi fuksiarzu :) -
Mentor - nieufny czarny cocker spaniel JUŻ W DOMU!!
jofracy replied to kimiji's topic in Już w nowym domu
ale fajnie :) Mentorku powodzenia ! -
świetne wiadomości :)
-
Beza, Suzi, Bazylek, Sezamek mają domy - mam nadziję, że na stałe!
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
ja wygrałam :) Mam nadzieję, że rodziny, które je adoptowały nie będą zawiedzione... -
ClaudiaAnna bardzo ładny tekst jej napisałaś :) bardzo rzadkie na dogo ostatnio...
-
Beza, Suzi, Bazylek, Sezamek mają domy - mam nadziję, że na stałe!
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
To taki żart, bo się spierałyśmy z Soboz i jej mężem jakie duże będą :) -
Trzymam kciuki :)
-
Dwie jamniczki w schronisku w Kutnie - już mają swoje domki :)
jofracy replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
Edytka850 zna szczegóły, ale chyba się uda wyciągnąć sunie z tego schroniska... Czekamy na relację :) -
Zuza uwielbia wszelkie towarzystwo, także zapraszamy :) Celinko aż się nie chce wierzyć, że to w Bytomiu, prawda?
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Ou5OWlPQWog/TtJaYFoPkdI/AAAAAAAABH8/b9Nnw0aNwPg/s640/100_1149.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EgcshAPaJiA/TtJaeDXfsjI/AAAAAAAABIM/1lR17Gz7YDc/s640/100_1150.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SsfgWx9Z-8k/TtJagZ0oTaI/AAAAAAAABIU/6w1xr3XlZHM/s640/100_1151.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bOp-Si9_f-4/TtJahjOC74I/AAAAAAAABIc/0XDSvltxTlA/s640/100_1152.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oT7kbF9sUUg/TtJanPT8FwI/AAAAAAAABIo/3-26Ljotk3g/s640/100_1153.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1cFZ9sS4IsQ/TtJZbCLpMVI/AAAAAAAABE0/DBk1X75-p3A/s640/100_1165.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-h9JzQo6a2Kg/TtJZpdmBmmI/AAAAAAAABGs/Bu7nIz03xH4/s512/100_1170.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sniCrialvtw/TtJZrARBsEI/AAAAAAAABGw/7nBGN01uzEg/s512/100_1171.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WgCvs6llDNM/TtJZxRfg1iI/AAAAAAAABFs/bQaSRJeQzeg/s640/100_1172.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Gtjnncpr5o8/TtJZyQEDsUI/AAAAAAAABJY/rRsbqJMzHIg/s640/100_1173.JPG[/IMG]