Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/503[/url] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/502[/url] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/501[/url]
  2. zapisuję. Proszę o wypełnienie formularza w celu zamieszczenia na Sos jamnikom :) Imię - Płeć - Wiek - Miejsce - (tutaj prosze podać czy DT, schronisko, hotel oraz miejscowość) Kontakt - Sterylizacja - Wątek na dogo - Zdjęcia- oraz najistotniejsze informacje, chyba że ma wątek na dogo i tam są one umieszczone
  3. Ciociu Celinko - BOSKO! chcieli mnie na spacer zabrać, to szelki z piłką w zębach pozwoliłam sobie ubrać :) Ale potem mi wytłumaczyli, że na spacerku piłka może mi się zgubić (jak kilka poprzednich) i zostawiłam przy półce z butami, żeby była bezpieczna. Dziś chyba z nią będę spać :)
  4. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ngkaZA763vQ/TtU6kxOL53I/AAAAAAAABK8/8exPkD8D4kw/s640/100_1192.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EH0E-UacG4A/TtU6kxR4MFI/AAAAAAAABMA/mSMDKXlUL1Q/s512/100_1193.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-41mCCxOuSnM/TtU6odn6NSI/AAAAAAAABL4/hh9e7aUg-G4/s512/100_1195.JPG[/IMG] i archiwalne zdjęcie na deserek :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RbgRlN63afc/ThA9zluFqlI/AAAAAAAAAHE/h9rUj2PrMCs/s512/Zdj_cie0131.jpg[/IMG]
  5. Zuzon dostała dziś piłeczkę - taką pełną gumową. Relacja poniżej: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rufu0QQcJpQ/TtU6VeOGdyI/AAAAAAAABLk/eK8MlPEe3FI/s512/100_1196.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8arLyd6xqeg/TtU6Vv4qMyI/AAAAAAAABKI/PAV-ogcKE-w/s640/100_1186.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qNaBnPbgsKs/TtU6bvSU7CI/AAAAAAAABKY/GH65kGoql0s/s640/100_1187.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_Wz8tkrV28s/TtU6dk5iRQI/AAAAAAAABLw/Oj24UOsvFpY/s512/100_1189.JPG[/IMG]
  6. To ja przytoczę może: takich dwóch, jak ich trzech, nie ma ani jednego :P
  7. Moja Suzi... Co za ludzie! Soboz mam nadzieję, że Twoje sunie ją zaakceptują z powrotem...
  8. Celinko ja z Twoich maluchów kocham najbardziej Pirusia. Ten wzrok powala na kolana :)
  9. psiaki ze schronu często mają kaszel kennelowy. Warto wtedy dodatkowo wzmacniać im odporność. Zdrowiej i żyj szczęśliwie Tedi fuksiarzu :)
  10. na tym ostatnim zdjęciu Neruś niewiele mniejszy (krótszy) się wydaje :)
  11. Dziewczyny aż mi się zagotowało! 430 kcal/dobę zabija metabolizm! Doprowadza do ketozy i zakwaszenia organizmu! i odstawcie potem tą chemię - na jo-jo nie trzeba długo czekać! szanujcie swoje organizmy! Przepraszam, że tak z wykrzyknikami, ale nie chcę, żeby coś się komuś stało...
  12. ale fajnie :) Mentorku powodzenia !
  13. i jak tam? trzymam kciuki w każdym razie :)
  14. świetne wiadomości :)
  15. Nifuroksazyd praktycznie wcale nie wchłania się z układu pokarmowego, działa na bakterie w jelitach nie zaburzając tej dobrej flory bakteryjnej. Nie bój się - możesz spokojnie podać nawet po innych lekach
  16. ja wygrałam :) Mam nadzieję, że rodziny, które je adoptowały nie będą zawiedzione...
  17. ClaudiaAnna bardzo ładny tekst jej napisałaś :) bardzo rzadkie na dogo ostatnio...
  18. To taki żart, bo się spierałyśmy z Soboz i jej mężem jakie duże będą :)
  19. Trzymam kciuki :)
  20. jaka ona jest śliczniutka. Saruniu może zróbmy jej wydarzenie na FB? Może ktoś się dorzuci do jej utrzymania? Albo bazarek? mam troszkę rzeczy, może się komuś spodobają...
  21. Edytka850 zna szczegóły, ale chyba się uda wyciągnąć sunie z tego schroniska... Czekamy na relację :)
  22. Zuza uwielbia wszelkie towarzystwo, także zapraszamy :) Celinko aż się nie chce wierzyć, że to w Bytomiu, prawda?
  23. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Ou5OWlPQWog/TtJaYFoPkdI/AAAAAAAABH8/b9Nnw0aNwPg/s640/100_1149.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EgcshAPaJiA/TtJaeDXfsjI/AAAAAAAABIM/1lR17Gz7YDc/s640/100_1150.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SsfgWx9Z-8k/TtJagZ0oTaI/AAAAAAAABIU/6w1xr3XlZHM/s640/100_1151.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bOp-Si9_f-4/TtJahjOC74I/AAAAAAAABIc/0XDSvltxTlA/s640/100_1152.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oT7kbF9sUUg/TtJanPT8FwI/AAAAAAAABIo/3-26Ljotk3g/s640/100_1153.JPG[/IMG]
  24. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1cFZ9sS4IsQ/TtJZbCLpMVI/AAAAAAAABE0/DBk1X75-p3A/s640/100_1165.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-h9JzQo6a2Kg/TtJZpdmBmmI/AAAAAAAABGs/Bu7nIz03xH4/s512/100_1170.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sniCrialvtw/TtJZrARBsEI/AAAAAAAABGw/7nBGN01uzEg/s512/100_1171.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WgCvs6llDNM/TtJZxRfg1iI/AAAAAAAABFs/bQaSRJeQzeg/s640/100_1172.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Gtjnncpr5o8/TtJZyQEDsUI/AAAAAAAABJY/rRsbqJMzHIg/s640/100_1173.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...