Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. Sarunia dzięki, że czuwasz... Ja już biorę Pamicon na koncentrację, ale chyba się trzeba nad czymś mocniejszym zastanowić :)
  2. [url]http://tablica.pl/oferta/jamnicza-dusia-szuka-swojego-kacika-IDCQjW.html[/url] Może się ktoś sensowny odezwie :)
  3. pociesza mnie, że nie jest pamiętliwa. Wkurza się jak trzeba ją podręczyć, ale potem przychodzi i pozwala się przeprosić ciasteczkiem. Ona mi tak bardzo przypomina mojego poprzedniego jamnika - Figę :) nie raz wisiała mi zębami na nosie, ale i tak ją kochaliśmy :) Po prostu nie dawała się byle komu dotykać. Była taka tylko nasza, mimo, że byliśmy dziećmi, to wiadomo było, że psa trzeba szanować i że jak sobie nie życzy, żeby go zaczepiać, to innego wyjścia jak posłuchać nie ma :) a z imieniem mamy kłopot. Ona nie słyszy, więc dla niej nie ma znaczenia, ale mnie się ta Dela wydaje taka twarda. Krzysiek się śmieje Dusia - Podusia. Jakoś ta Dusia nam lepiej leży. Przyszły domek sobie podejmie decyzję :)
  4. Dzisiaj kupiłam Dusieńce kaganiec :) SERIO :) Kłapie przy zakraplaniu uszu, a ja się jej bałam, ona czuła mój strach i zaczynała lamentować... kupiłam taki materiałowy, założyłam spokojnie, pochodziła sobie w nim troszkę, wzięłam na ręce, pomiziałam, odsłoniłam uszko i pierwsze udało się bez paniki zakroplić. Muszę pamiętać, żeby następnym razem ogrzać tą maść w dłoniach, to się tak nie wystraszy może, z drugim poszło gorzej, bo TZ musiał przytrzymać, ale się udało i mamy palce. Dostała w nagrodę ciasteczko. Teraz pilnują piekarnika, bo się mięsko piecze. Mam wrażenie, że ona słyszy tylko bardzo wysokie dźwięki. Z takich, które potrafię z siebie wydać tylko pisk i gwizd. Jak ktoś za nią idzie to się orientuje dopiero jak zobaczy nogę... To wydaje mi się potęguje jej strach i niepewność. Jest taka śliczna, że ludzie na ulicy o nią zagadują :)
  5. ależ masz dar przekonywania :)
  6. Bo dzieciom nie zależy ile kosztowała zabawka, tylko czy ma duszę :) Stare pomysły na zabawki są najfajniejsze. Teraz na ten pomysł wpadła firma Haba. Produkuje rewelacyjne zabawki, tylko bardzo drogie, ale zobaczcie np lalkę od nich: [IMG]http://www.haba.de/medias/sys_master/8798309482526.jpg[/IMG] albo takiego smoka: [IMG]http://www.haba.de/medias/sys_master/8451474516396880.jpg[/IMG] sama bym się pobawiła :)
  7. Delcia się dzisiaj wyspała do 11:00 :) Fakt, że w nocy potruptała sporo, powspinała się na szafki w kuchni, bo zostawiłam ciasteczka wątróbkowe na blaszce, a o 7:30 wyskoczyłyśmy na szybką toaletkę :) Za to po obudzeniu Dusiek miała super humor, nawet zamerdała ogonkiem :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-VvabvtQyrYo/Twl5S9D8xWI/AAAAAAAABYs/ChWiMRUJN_Q/s640/100_1235.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zTNYz_QtgAc/Twl5TqQTQHI/AAAAAAAABY0/qa3nUc3hV3I/s640/100_1236.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RiCG9mvjf2E/Twl5UdCYnhI/AAAAAAAABY4/wApq0yPs6SU/s640/100_1238.JPG[/IMG]
  8. cwaniaczki :) ciekawe czy taka umowa ma moc prawną?
  9. Onysku tak się cieszę, że jesteś już bezpieczny :)
  10. całe szczęście, że Harutek już ma się lepiej :)
  11. amanda-1a pięknego masz psiaka, a w sygnaturze ten skok imponujący :)
  12. Zuza jeszcze nie miała sterylki, więc jej łatwiej :) Korunia JEST śliczna!
  13. Zapraszam na wątek mojej tymczasowiczki :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/220005-DELA-porzucona-starsza-jamniczka-pragnie-mie%C4%87-swojego-pana[/url]
  14. najłatwiej: w drugim okienku otwórz sobie edycję sygnatury i przeciągnij banerek w pole edycji :) na dowód paktu o nieagresji Laleczki razem w kolejce po ciasteczka wątróbkowe :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JyTJvwDSbLk/TwiZgHFi8JI/AAAAAAAABYI/s3-HWMCkbYA/s640/100_1228.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-VYDoWYUQbCc/TwiZd60dJwI/AAAAAAAABYA/g4bJJif_dvw/s640/100_1231.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6Da7yZgv1-Y/TwiZc-VNDRI/AAAAAAAABX4/atMCbYBv9dY/s640/100_1230.JPG[/IMG]
  15. Laleczki razem w kolejce po ciasteczka wątróbkowe :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JyTJvwDSbLk/TwiZgHFi8JI/AAAAAAAABYI/s3-HWMCkbYA/s640/100_1228.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-VYDoWYUQbCc/TwiZd60dJwI/AAAAAAAABYA/g4bJJif_dvw/s640/100_1231.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6Da7yZgv1-Y/TwiZc-VNDRI/AAAAAAAABX4/atMCbYBv9dY/s640/100_1230.JPG[/IMG]
  16. Kiepsko to wszystko brzmi...
  17. Bardzo dziękujemy za wsparcie :) Gabulec będzie teraz mógł być leczony :)
  18. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220005-DELA-porzucona-starsza-jamniczka-pragnie-mie%C4%87-swojego-pana"][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HP20EcMYhRo/TwiU6n6YKhI/AAAAAAAABXs/OvhRX8V4Z7g/s250/delcia-1.jpg[/IMG][/URL] proszę się częstować :)
  19. miło się pewnie między nimi położyć, co? Fajne te Twoje paróweczki Celinko :)
  20. sama byłam zaskoczona, ale się bawiły już kwadrans po przybyciu Delci :) jedzą razem. Zero furczenia :)
  21. Yunono ja też Cię lubię :) Delcia jest tak grzeczna na spacerkach i w ogóle, że aż trudno uwierzyć, że to jamnik :)
×
×
  • Create New...