Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. Suzinek będziesz mieszkać blisko mnie! powodzenia ślicznotko!
  2. widziałam jej zdjęcia i czekałam bardzo na ten wątek. Śliczna dziewczynka! Mam nadzieję, że trafi na fajnych ludzi :)
  3. Jestem na zaproszenie Berkano. Przepraszam, że tak późno, ale nie przychodzę z pustymi rękami: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219056-Dziadzio-Brutus-i-Nero-owczarki-czekaj%C4%85-na-pomoc"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gewEf_3bXfk/TuSCSMlw__I/AAAAAAAABQA/9ddOlIdew6Y/s213/dziadzio-1.jpg[/IMG][/URL]
  4. piękny chłopak :) pewnie długo nie posiedzi w schronie. Powodzenia psiaku!
  5. Wyjątkowe imię dla ślicznej suni :)
  6. Kimiji ale ją naubierałaś :) śliczna sunia :)
  7. zapisuję. Czy osoba odpowiedzialna za stan tych psów będzie oskarżona?
  8. Biedna psinka... współlokatorzy nieubłagalni?
  9. Dziękujemy wszystkim za odwiedziny :) U nas ostatnio było przesilenie w braku czasu, ale teraz będzie już lepiej mam nadzieję. Zuzonek dostał nowy kubraczek zimowy. Może się uda jakieś fotki spacerowe zrobić. U Was też tak zimno?
  10. Mijemy nadzieję, że człowiek też pomoże jej przestać się bać... Szczęście w nieszczęściu, że ona jej tylko strachliwa, a nie agresywna w tym strachu. To by był dopiero dramat!
  11. A! to się nawet nieźle składa :) A Nuteczka ma tak kochaną mordkę, że na pewno się ktoś w niej zakocha. wrzucałyście ją na mikropsy?
  12. Oj to łatwo nie będzie... Chyba, że malutka się zadomowi i jej przejdzie :)
  13. I co u Flipperka? Fajna ta rodzina z Łomianek?
  14. Filuś w raju :)
  15. śliczna sunia! mam nadzieję, że szybko znajdzie się w bezpiecznym domu, który potrafi pracować z takimi strachulcami :)
  16. A gdzie poszedł? wiecie coś więcej?
  17. A jaki ona ma temperament? Bo na zdjęciach wygląda na psiaka idealnego dla starszej osoby :)
  18. Ale mają dietkę :) Suzinek, dzwonił ktoś w Twojej sprawie? na allegro masz obserwatora maluszku :)
  19. Grzej się w domku i bądź szczęśliwy !
  20. Prezencik dla ślicznotki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219177-Nina-BIAŁA-PSIA-PIĘKNOŚĆ-przerażona-w-schronisku..."][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KFtczgjEJQI/TuHohUrpxhI/AAAAAAAABPo/a1gHJvXs7sA/s250/2a239bc7a3e0ea15med-1.jpg[/IMG][/URL]
  21. Moja słodzinka kochana! Rób casting Soboz, zadawaj niewygodne pytania i wybierz domek fajny :) Powodzenia :) Ależ ja bym ją wymiziała chętnie :)
  22. Powodzenia malutka!
  23. Chciałam podkreślić, że nie stygmatyzuję nikogo, ani nie określam wariatką, a jedynie stwierdziłam, że ta pani była niestabilna emocjonalnie. To takie obraźliwe?
  24. zapisuję :)
×
×
  • Create New...