Jestem na zaproszenie Berkano. Przepraszam, że tak późno, ale nie przychodzę z pustymi rękami:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/219056-Dziadzio-Brutus-i-Nero-owczarki-czekaj%C4%85-na-pomoc"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gewEf_3bXfk/TuSCSMlw__I/AAAAAAAABQA/9ddOlIdew6Y/s213/dziadzio-1.jpg[/IMG][/URL]
Dziękujemy wszystkim za odwiedziny :) U nas ostatnio było przesilenie w braku czasu, ale teraz będzie już lepiej mam nadzieję. Zuzonek dostał nowy kubraczek zimowy. Może się uda jakieś fotki spacerowe zrobić. U Was też tak zimno?
Mijemy nadzieję, że człowiek też pomoże jej przestać się bać... Szczęście w nieszczęściu, że ona jej tylko strachliwa, a nie agresywna w tym strachu. To by był dopiero dramat!
Prezencik dla ślicznotki:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/219177-Nina-BIAŁA-PSIA-PIĘKNOŚĆ-przerażona-w-schronisku..."][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KFtczgjEJQI/TuHohUrpxhI/AAAAAAAABPo/a1gHJvXs7sA/s250/2a239bc7a3e0ea15med-1.jpg[/IMG][/URL]
Chciałam podkreślić, że nie stygmatyzuję nikogo, ani nie określam wariatką, a jedynie stwierdziłam, że ta pani była niestabilna emocjonalnie. To takie obraźliwe?