-
Posts
3429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jofracy
-
a w Bytomiu albo okolicy jakiś sprawdzony?
-
Berkano a są hotele dla kotów?
-
i biedulek zamieszka w łazience? a jak wyjdziecie do pracy? macie coś dla kota w domu? dzisiaj to nawet ciężko coś kupić...
-
zapraszam na wątek i proszę o dobre rady: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220309-Znaleziono-kota-w-Bytomiu-szukamy-dla-niego-noclegu!?p=18304137#post18304137[/url]
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
jofracy replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
zapraszam na wątek i proszę o dobre rady :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/220309-Znaleziono-kota-w-Bytomiu-szukamy-dla-niego-noclegu!?p=18304137#post18304137[/url] -
wydarzenie na FB [url]http://www.facebook.com/events/204577619633618/[/url]
-
zdjęcie koteczka wycięte z filmiku: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tGNb_ol1VxY/TwCTrl6s-tI/AAAAAAAABUI/SuKYI12Z4mE/s340/kotek.jpg[/IMG]
-
Poprawiłam filmik.
-
[video=youtube;cG9MyG-3h2w]http://www.youtube.com/watch?v=cG9MyG-3h2w&context=C36f908cADOEgsToPDskJnQslsCQE6wxllv-APkLbB[/video]
-
Dzisiaj do garażu Berkano przybiegł za samochodem kot. Wskoczył na plecy jej TZ i postanowił się zwrócić o pomoc :) Od razu wiadomo, że kociak mądry, bo wiedział do kogo przyjść :) Zaraz będzie (mam nadzieję, że pokonamy trudności techniczne) film z kotkiem. Problem polega na tym, że aby kot nie musiał spać w garażu potrzebujemy dla niego noclegu. Może ktoś by mógł go przygarnąć na kilka dni? Jest nadzieja, że to uciekinier posylwestrowy... kontakt: 781-285-762
-
w punkcie w Żorach jest taki psiak. Krótko - może go ktoś szuka... wklejam, bo pewnie częściej coś słyszycie o zaginionych chow chow. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0cdOqcfmfpw/TwBDCerqHSI/AAAAAAAABUA/-7sq0R5ju_Q/s398/zzzz.jpg[/IMG] [url]http://www.ztkzory.pl/menu,9,35,psy-znalezione.html[/url]
-
Zuzanka miała wczoraj rewelacyjny wieczór. Przyjechało kilka par rąk do głaskania i skrobania za uszkiem. Malutka była w siódmym niebie. Oto dowód : [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VRJn7DTrzww/TwA1bOhZcnI/AAAAAAAABTs/uTNvd8UeVpM/s640/DSC00664.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1bLCdDFJvLQ/TwA1equNDPI/AAAAAAAABTs/hGjeB9jV6XQ/s640/DSC00663.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-W9BuEwMNY5s/TwA1fTi3EhI/AAAAAAAABTs/T3nZcuexohM/s640/DSC00630.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FEkD4tbwTM0/TwA1gXqWR_I/AAAAAAAABTs/3k-C5Ok9M38/s640/DSC00662.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-b-SDqYqfeYo/TwA1gsuP_MI/AAAAAAAABTs/ClQaTyIC6wo/s512/DSC00629.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bw-6yA1bTvI/TwA1hOwnQ7I/AAAAAAAABTs/F08LmMzX7S8/s640/DSC00661.JPG[/IMG]
-
[quote name='soboz4']Magda coś ty tak ucichła??? Nigdzie Cię nie widać! Szczęśliwego Nowego Roku dla Ciebie i TZ, no i oczywiście Zuzy, buziaczki dla Was![/QUOTE] Pracuję po 12h/dobę i nie mam na nic czasu :( Ale za jakiś czas wrócę do świata żywych, obiecuję :) dziękuję Wszystkim za życzenia i Wam również życzę, żeby ten nowy rok był ubogi w smutki, a bogaty w dobre adopcje i pełen radości :)
-
No nareszcie :) Moje ulubione szorściaczki mają wątek :)
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
w schronisku w Zabrzu: [quote name='Mysia_']Nora poz.7722 to 11 letnia staruszka, która do naszego schroniska trafiła 29 grudnia 2011 roku z ul. Leszczynowej po śmierci swojej ukochanej Pani :-( Nora jest bardzo miłą i łagodną sunią, chętnie się przytula do człowieka. Lubi bawić się swoją ulubioną piłeczką i spać na podusi. Domku poszukuje bardzo pilnie, ponieważ kompletnie nie nadaje się do schroniskowych warunków :( [img]https://lh3.googleusercontent.com/--8yakHEm8RI/TvxZ4JLqihI/AAAAAAAAb-Y/SSwx9ipbx9I/s640/7722%25253BNora.jpg.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-7AZWzoXMmjY/TvxZ5Ffu-LI/AAAAAAAAb-o/Y058l39qG9E/s512/DSCF9791.jpg[/img] [/QUOTE] -
Soboz widzę, że się złamałaś jednak na tymczasa, ale młoda jest tak urocza, że wcale się nie dziwię :)
-
Może dziś wyjdziesz na spacer Malutku. Ciocia Soboz zrobi Ci zdjęcia i poszukamy Ci domku. Trzymaj się piesku!
-
ok. dzięki :) to ja wstawiam jak umiem, a potem najwyżej usunę fotkę ok? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-izXmQ-4AkB0/Tvodhtrs8hI/AAAAAAAABS0/85l_X4FdBB4/s510/charlie.jpg[/IMG]
-
jaki on ma numerek? może zdjęcie ze strony by można wrzucić...
-
[COLOR=#000000]Rzoliczenie Dusi Dostałam przed chwilą przelew na kwotę 340 zł od Saruni z bazarku[/COLOR] [COLOR=#000000]Wydatki na leczenie Dusi: [/COLOR] [COLOR=#000000]13.05.2012 - wizyta i leki - 30 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]14.05.2012 - wizyta i leki - 20 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]14.05.2012 - luminal - 4,99[/COLOR] [COLOR=#000000]18.05.2012 - wizyta i leki - 10 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]21.05.2012 - wizyta i pełna biochemia, profil wątrobowy i nerkowy, leki - 67,00[/COLOR] [COLOR=#000000]Razem: 131,99[/COLOR] [COLOR=#000000]Zostało: 208,01[/COLOR] [COLOR=#000000]Panie w lecznicy liczą nas bardzo ulgowo, najczęściej za same leki, ale i tak się pozbierało już trochę. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Edycja 12.02.2012 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wklejam rachunki, które znalazłam po Dusi: [/COLOR][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dyD9j_5DWmM/URpKPxnek3I/AAAAAAAAEJQ/zZAWf8tvaOg/s512/100_1893.JPG[/IMG] [COLOR=#000000] [/COLOR] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-nBNpO_Q9u1E/URpKW37zi7I/AAAAAAAAEJY/VKeSWm_GYcc/s512/100_1894.JPG[/IMG][COLOR=#000000] są w sumie na kwotę 340 zł. Czyli Dusia wykorzystała wszystkie swoje fundusze.[/COLOR]