-
Posts
3429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jofracy
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PflM1TXXhoY/T8UZ9Xj-z8I/AAAAAAAAA1Y/tWvwg2gO67I/s641/SDC11685.JPG[/IMG] [quote name='wagens'] Dela przyjechała do mnie wczoraj ze schroniska w zielonej górze. Została znaleziona na ulic potrącona przez samochód. Dela co chwile się przewraca lub potyka, narazie nie znamy przyczyny, badania robione w schronisku nic nie wykazały. Ciężko cokolwiek o niej napisać więcej bo odkąd przyjechała drepta nerwowo po mieszkaniu a odkąd mój Tż wyszedł dołączyła do dreptania piszczenie. Jest chuda ale zadbana, ewidentnie żyła wcześniej w domu w schronisku ocenili ją na 8 lat więcej fotek wieczorkiem [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1228/706b8d0399f8ea04med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1094/6056a520909a4a38med.jpg[/IMG][/URL] [/quote]
-
Boję się kochać bo znowu dostanę BATY!!! Terry juz w swoim domku :)
jofracy replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Terruś! ale Ci się udało :) -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
jofracy replied to aisai's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2517/p1040820.jpg[/IMG] schowała się za nogami, żeby jej konik nie zjadł :) -
Tosia- kolejna ofiara ludzkiej głupoty, już W DOMU
jofracy replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
taka dieta nazywa się chyba BARF. W necie jest sporo o tym :) -
dziękujemy za życzenia :) [video=youtube;83uUFxHivFc]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=83uUFxHivFc[/video]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
czyli święta w schronie... nie zazdroszczę pracownikowi na dyżurze, kiedy zwierzaki w wigilię o 12. zaczną mówić... -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Biedna malutka. Mam nadzieję, że to nie jest zakaźne. Jest po kwarantannie? -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313']W schronisku w Sosnowcu takie cudo. Znaleziona na ulicy, ma około 4 lata, łagodna do ludzi, ale niestety chyba ma chorą skórę :( Nie wiem czy już są wyniki, ale jak będą to napiszę co to. Gdyby coś to kontakt do mnie : 721-035-215, [email][email protected][/email] : [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-EXvNBEdWGEM/TvIjgMzlyMI/AAAAAAAAbBs/bst9K8fXfng/s500/5530a08329f57baemed.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-72KjX9vEvfg/TvIjgU4Lb9I/AAAAAAAAbBw/kaEwilw4YZA/s500/0c2583a436a29f1cmed.jpg[/IMG][/QUOTE] Ma ktoś pomysł na oko, co to może być? chodzi mi głównie o to, czy zakaźne. Pewnie z psami póki co nie miała kontaktu... -
[quote name='Mysia_'] Selam lubi używać zębów jak coś idzie nie po jego myśli :roll: np. jak ucieknie, a ktoś chce jego złapać :eviltong: np. jak chce napastować jakiegoś psa a ktoś mu nie chce na to pozwolić :roll: itd. itd. a w sumie jedną osobę ugryzł jak chciała go pogłasać :roll: Kastrowany jest... [/QUOTE] Tylko to odstraszało ludzi przy adopcji? czy ma jeszcze coś za uszami chłopaczek :) Może to stres schroniskowy...
-
Roki ZNALAZŁ DOM w którym energia to zaleta i nikt się go nie wstydzi!
jofracy replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
Powodzenia psiaku! -
ZORZA - po stracie domu i szczeniaków znalazła wreszcie swój domek!
jofracy replied to kimiji's topic in Już w nowym domu
biedna sunia :( -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
ALE CUDO! Pewnie szybko znajdzie się kochający domek :) -
Sreberko siedzi do końca roku z pańciem w domku, a pańcia ciężko pracuje :) nie mam teraz kiedy jej zrobić nowych zdjęć :( zimno, ciemno, do tego Zuza burczymucha się zrobiła. Siedzi przed drzwiami na balkon i piszczy do potencjalnych ukochanych swoich :)