Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PflM1TXXhoY/T8UZ9Xj-z8I/AAAAAAAAA1Y/tWvwg2gO67I/s641/SDC11685.JPG[/IMG] [quote name='wagens'] Dela przyjechała do mnie wczoraj ze schroniska w zielonej górze. Została znaleziona na ulic potrącona przez samochód. Dela co chwile się przewraca lub potyka, narazie nie znamy przyczyny, badania robione w schronisku nic nie wykazały. Ciężko cokolwiek o niej napisać więcej bo odkąd przyjechała drepta nerwowo po mieszkaniu a odkąd mój Tż wyszedł dołączyła do dreptania piszczenie. Jest chuda ale zadbana, ewidentnie żyła wcześniej w domu w schronisku ocenili ją na 8 lat więcej fotek wieczorkiem [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1228/706b8d0399f8ea04med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1094/6056a520909a4a38med.jpg[/IMG][/URL] [/quote]
  2. jest też solcoseryl http://www.doz.pl/leki/p1526-Solcoseryl_zel_masc i inne maści na odleżyny. Płyn PC 30 V też stosowany w trudno gojących się ranach: http://www.lekolandia.pl/pc-30-plyn-do-pielegnacji-skory-narazonej-na-odlezyny-100-ml-p-6047.html
  3. [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2517/p1040820.jpg[/IMG] schowała się za nogami, żeby jej konik nie zjadł :)
  4. taka dieta nazywa się chyba BARF. W necie jest sporo o tym :)
  5. tu dowód, że to nie mój chory pomysł: http://www.tipy.pl/artykul_6912,jak-robic-oklady-z-lisci-kapusty.html http://zielnik.herbs2000.com/ziola/kapusta.htm
  6. Wiem, że się będziecie śmiać, ale jest taki stary sposób na opuchlizny i stany zapalne, że liście kapusty tłucze tłuczkiem, żeby puściła sok, ale nie porozrywać liści i przykłada na piersi przy zatorach mleka, na kolana przy opuchnięciu stawów. Brzmi śmiesznie, ale niejednemu już pomogło.
  7. dziękujemy za życzenia :) [video=youtube;83uUFxHivFc]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=83uUFxHivFc[/video]
  8. [video=youtube;83uUFxHivFc]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=83uUFxHivFc[/video]
  9. Piękną macie choinkę i dekoracje. Że jamniki piękne nie wspomnę, żeby nie zanudzać. Spełnienia marzeń :)
  10. czyli święta w schronie... nie zazdroszczę pracownikowi na dyżurze, kiedy zwierzaki w wigilię o 12. zaczną mówić...
  11. Biedna malutka. Mam nadzieję, że to nie jest zakaźne. Jest po kwarantannie?
  12. [quote name='gosia2313']W schronisku w Sosnowcu takie cudo. Znaleziona na ulicy, ma około 4 lata, łagodna do ludzi, ale niestety chyba ma chorą skórę :( Nie wiem czy już są wyniki, ale jak będą to napiszę co to. Gdyby coś to kontakt do mnie : 721-035-215, [email][email protected][/email] : [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-EXvNBEdWGEM/TvIjgMzlyMI/AAAAAAAAbBs/bst9K8fXfng/s500/5530a08329f57baemed.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-72KjX9vEvfg/TvIjgU4Lb9I/AAAAAAAAbBw/kaEwilw4YZA/s500/0c2583a436a29f1cmed.jpg[/IMG][/QUOTE] Ma ktoś pomysł na oko, co to może być? chodzi mi głównie o to, czy zakaźne. Pewnie z psami póki co nie miała kontaktu...
  13. [quote name='Mysia_'] Selam lubi używać zębów jak coś idzie nie po jego myśli :roll: np. jak ucieknie, a ktoś chce jego złapać :eviltong: np. jak chce napastować jakiegoś psa a ktoś mu nie chce na to pozwolić :roll: itd. itd. a w sumie jedną osobę ugryzł jak chciała go pogłasać :roll: Kastrowany jest... [/QUOTE] Tylko to odstraszało ludzi przy adopcji? czy ma jeszcze coś za uszami chłopaczek :) Może to stres schroniskowy...
  14. dzisiaj pacjentka przyszła wykupić receptę dla swojego dobermanka Demona i rozgadałyśmy się. Za jakiś czas przyszła z nim, żebyśmy się poznali. REWELACYJNY psiak :) można się zakochać bez dwóch zdań :)
  15. Selam jest jeszcze w schronisku? Jestem w szoku! Gryzie bez ostrzeżenia, czy ma odpały na jakimś punkcie?
  16. zapisuję. Fajne futerko. Mam nadzieję, że kwarantanna go nie obowiązuje?
  17. ALE CUDO! Pewnie szybko znajdzie się kochający domek :)
  18. Sreberko siedzi do końca roku z pańciem w domku, a pańcia ciężko pracuje :) nie mam teraz kiedy jej zrobić nowych zdjęć :( zimno, ciemno, do tego Zuza burczymucha się zrobiła. Siedzi przed drzwiami na balkon i piszczy do potencjalnych ukochanych swoich :)
  19. Bo Sarunia to chyba z najcieplejszych i najpogodniejszych osób, które znam. Cieszę się, że Cie poznałam :) A psiaki w takiej atmosferze muszą być szczęśliwe i zadowolone - nie ma wyjścia :)
  20. Cudowne wieści i koniec tułaczki dla malutkiej. Powodzenia psinko!
×
×
  • Create New...