Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. A zdjęcia Fliperka będą?
  2. [quote name='Mysia_'] Bobas poz.7666 to około 8 miesięczny piesek w typie boksera, który do schroniska trafił z ul. Czołgistów - został tam podobno znaleziony. Bobas to trochę taka miniaturka boksera, z charakteru na pewno ma z boksera wiele - lubi się przytulać i bawić :) Jednak jeśli ktoś zdecyduje się na jego adopcję musi być świadomy tego, że Bobas będzie wymagał stałej opieki weterynaryjnej i odpowiedniego jedzenia, ponieważ jest bardzo wrażliwym pieskiem. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-wdoBkBjlyRY/TuoG2O513-I/AAAAAAAAaw0/_MRUU6EX3Rc/s512/7666%25253BBobas.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-cCeM_75gjqI/TuoG2ESaskI/AAAAAAAAaw4/_nWgRNJnus0/s640/DSCF9499.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-slfEiRVo3nY/TuoG2rFZhiI/AAAAAAAAaw8/4iFRrrHqMyo/s640/DSCF9497.jpg[/img][/QUOTE] Napisałam o Bobasie do Cioć bokserkowych. Może coś zaradzą :)
  3. Psinko walcz !
  4. spełnienia wszystkich marzeń poza jednym :) bo czym by było życie bez marzeń?
  5. jakbyście mieli nadwyżkę chętnych, to zapraszam tutaj: [url]http://www.facebook.com/events/236526623083096/[/url]
  6. czy wiadomo co z tym psiakiem? [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/377[/url] wg informacji na SOS miał czas do września...
  7. kamień z serca, bo bałąm się o Shy...
  8. Nuteczko zdrowiej szybko! Może do Nowego Roku znajdziesz swoje miejsce na ziemi?
  9. a nie na Wawelu?
  10. Sky nie ma na stronie schroniska, czy mam kłopot ze wzrokiem?
  11. ale się Soboz postarałaś :) Nusia powodzenia!
  12. Ależ Wy jesteście! Mikusiu cieszę się Twoim szczęściem :)
  13. Trzymam kciuki za psiaka i żeby się włąściciele znaleźli...
  14. Bakusiu mam nadzieję, że allegro przyniesie Ci szczęście. Dostałeś je w spadku po Suzi, która już grzeje doopkę w domku. Może Tobie też przyniesie szczęście?
  15. Celinko jak Ci nagram to dopiero się pośmiejesz :)
  16. Biedulinek....
  17. Moja Zuza tańczy z penisem :) muszę ją kiedyś nagrać! Wszystkiego najlepszego! [IMG]http://p.animalia.pl/img/produkty/zoomy/auto/a31412940.jpg[/IMG]
  18. Witamy ulubioną Ciocię!
  19. No! to teraz ma laska fryzurkę :)
×
×
  • Create New...