Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Ale kruszynce domek się trafił.:lol: Też bym tak chciała.;)
  2. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243728-taksowe-obro%C5%BCe-szelki-smycze-na-Kielce-i-Szyd%C5%82owiec-do-2-06[/url]
  3. Ale cudnie się bawią.Felutek delikatnie Anię traktuje a Anulka się cieszy. Bardzo mi się ten filmik podoba.
  4. Mały ma ten nochal niesamowity.Nic tylko całować.:loveu:No i broda sznaucerowa fajnie rośnie.
  5. Margi

    Sfora Hektora

    no właśnie też zaglądam w tym celu a tu Gucio :razz:
  6. Śliczna dziewczyna. [url]http://img197.imageshack.us/img197/8551/93516939484288729549288.jpg[/url] to zdjęcie nadaje się do ogłoszeń i na pewno zaraz ktoś się w tym nochalku zakocha.
  7. To znaczy poczuł że jest Twój. :lol:
  8. Niestety trzeba polubić. Moja Figa robi identycznie w stosunku do mojego dorosłego syna i gości.Syna to nawet potrafi uszczypnąć w zadek :evil_lol:. Chyba wynika to z tego,że jako szczenię bardzo bała się mężczyzn.Do mnie tak nie podskakuje,ja w domu mogę wszystko.;)
  9. Maczety nie kupuj.;) Ogródek masz piękny.:lol: Tylko ciekawa jestem jak Wam się chodzi po tych kamyczkach,bo sam pomysł fajny.
  10. Mój jamnik lał w domu do 5 miesięcy,a Figa do roku.Z tym,że ona z tych przestraszonych po przejściach w wieku szczenięcym.
  11. [url]http://imageshack.us/a/img845/898/dscf5340d.jpg[/url] ma takie spojrzenie,że można ją zjeść.;)
  12. Marskość może być po lekowa.Trzymam kciuki za zdrówko :kciuki:
  13. No to mam pecha,bo ja w tym terminie jestem w Cieszynie na wystawie kotów z moją przyjaciółką.:shake:
×
×
  • Create New...