-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
DELI sznupeczka z DT u Brokatki prosto do WŁASNEGO PAŁACU :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Podepcze Wilczy,podepcze. -
DELI sznupeczka z DT u Brokatki prosto do WŁASNEGO PAŁACU :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ale kruszynce domek się trafił.:lol: Też bym tak chciała.;) -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Margi replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243728-taksowe-obro%C5%BCe-szelki-smycze-na-Kielce-i-Szyd%C5%82owiec-do-2-06[/url] -
DELI sznupeczka z DT u Brokatki prosto do WŁASNEGO PAŁACU :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Tak,tak trzymamy kciuki :kciuki: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No może wreszcie będzie ta dobra passa.:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jak to dobrze,że wszystko zagojone.:multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ale cudnie się bawią.Felutek delikatnie Anię traktuje a Anulka się cieszy. Bardzo mi się ten filmik podoba.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Mały ma ten nochal niesamowity.Nic tylko całować.:loveu:No i broda sznaucerowa fajnie rośnie. -
no właśnie też zaglądam w tym celu a tu Gucio :razz:
-
Śliczna dziewczyna. [url]http://img197.imageshack.us/img197/8551/93516939484288729549288.jpg[/url] to zdjęcie nadaje się do ogłoszeń i na pewno zaraz ktoś się w tym nochalku zakocha.
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Margi replied to Pink's topic in Już w nowym domu
To znaczy poczuł że jest Twój. :lol: -
Niestety trzeba polubić. Moja Figa robi identycznie w stosunku do mojego dorosłego syna i gości.Syna to nawet potrafi uszczypnąć w zadek :evil_lol:. Chyba wynika to z tego,że jako szczenię bardzo bała się mężczyzn.Do mnie tak nie podskakuje,ja w domu mogę wszystko.;)
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Margi replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Maczety nie kupuj.;) Ogródek masz piękny.:lol: Tylko ciekawa jestem jak Wam się chodzi po tych kamyczkach,bo sam pomysł fajny. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Mój jamnik lał w domu do 5 miesięcy,a Figa do roku.Z tym,że ona z tych przestraszonych po przejściach w wieku szczenięcym. -
DELI sznupeczka z DT u Brokatki prosto do WŁASNEGO PAŁACU :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[url]http://imageshack.us/a/img845/898/dscf5340d.jpg[/url] ma takie spojrzenie,że można ją zjeść.;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Marskość może być po lekowa.Trzymam kciuki za zdrówko :kciuki: -
DELI sznupeczka z DT u Brokatki prosto do WŁASNEGO PAŁACU :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Cudna jest.Taki okruszek.:loveu: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No to mam pecha,bo ja w tym terminie jestem w Cieszynie na wystawie kotów z moją przyjaciółką.:shake: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
O widzisz to już bliżej.